Tak mě čeká 1. IVF - čekatelky a znalkyně, přidejte se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 13:08
Tak me ceka 1. IVF-cekatelky a znalkyne sem pls

Ahoj. Tak me ceka 1. IVF. Mam 4 dny pred terminem MS a zitra si jdu pro leky. Zatim jsem rozhodnuta pro polovicni stimulaci a pry daji taoxifen. Nicmene zitra budu vedet vice. Vy, ktere uz to mate za sebou, jak jste se citily? Jak to vubec probiha a zadarilo se treba hned poprve? Kolik vam dozralo folikulu a kolikjste platily nebo spise doplacely? Budu rada za jakekoliv postrehy a zkusenosti a cekatelky na 1. IVF tu muzemeto napeti sdilet spolu. Dekuji

Reakce:
paandoraa
Kecalka 256 příspěvků 17.10.18 14:02

Ahoj, doporučuji se zapojit do těchto diskuzí, kde holky aktivně komunikují ,–).
Plánování IVF září/říjen 2018
Et, KET podzim, zima 2018
IVF rok 2018-2019 - čekatelky prosím pojďte sdílet
Nebo IVF zvládeš, to první je spíše takové na zkoušku, aby se vědělo jak tvoje reaguje a i v tomto pokusu to může vyjít ;)

Adela.92
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 17.10.18 16:35

Ahoj,

ještě diskutujeme :
Et, KET podzim, zima 2018
IVF listopad 2018
IVF léto 2018

Tam určitě najdeš spoustu rad, zážitků, zkušeností :)

Zvalko
Nováček 3 příspěvky 21.01.19 08:00
IVF info

Ahojte, chtela bych se vas zkusenejsich zeptat na IVF. Precetla jsem si par clanku, ale radsi bych info od nekoho kdo to zazil, nebo zaziva. Uz tri roky se s manzelem snazime o mimi, no mam imunitu vuci spermiim a vsechny zabiju. Ovuluju normalne, avsak jen v levem vajecniku. 2× jsme zkusili inseminaci a nic, na mesicni svatebni ceste bez stresu taky nic. Jaky jste mely/nebo mate problem proc jdete na IVF? Kolik to stoji? (Ctu ruzne ceny prave, respektive kolik doplacite kdyz jste pojistene)? Kde podstupujete IVF? (Klinika). My byli na unseminaci v Heliosu v Brne a asi i tam bych chtela IVF. Mockrat vam vsem dekuji za rady a komentare:rela­xed:️.

Adela.92
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 21.01.19 08:57

@Zvalko ahoj, můžeš se přidat do skupinek kde diskutujeme:
Et, KET podzim, zima 2018

KET 2019 - přidejte se :-)

Váš příspěvek
Reklama