Tak na dovolenou jedu zase tlustá

563
28.6.13 14:15

Tak na dovolenou jedu zase tlustá

Ahoj holky, tak jsem po druhém dítěti měla předsevzetí, že do dovolené zhubnu a konečně se budu cítit v plavkách dobře, a zas nic moc. Zhubla jsem teda od října z 97 na 68, ale teď posledních čtrnáct dní, kdy jsem chtěla nejvíc zabrat, tak jsem naopak z nervů dvě kila přibrala. Jedem zítra a já mám 169/70 :poblion: Přesně s touhle váhou jsem jela na dovču i minule, kdy nás manželův kamarád ohodnotil, že jsme všichni tlustí kromě jeho (bezdětné a o deset let mladší) přítelkyně :pocitac:. Jedou s námi zase, tak jsem zvědavá, co se zas dozvím. Ráda bych věděla, kam zmizela s dětmi má pevná vůle. Jste se sebou taky některé v plavkách nespokojené a co si říkáte, abyste se aspoň psychicky cítily líp?
Jinak samozřejmě chápu, že to není konec světa, a na dovolenou se moc těším, jen chci pokecat. Děkuji za pochopení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3409
28.6.13 14:18

Fíha a za jak dlouho si to shodila? klobouk dolů mě se nevede vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341

Tvůj kamarád je debil prvního stupně a ty nejsi tlustá… já mít takovou váhu, tak jsem nejšťastnější pod sluncem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867

@sanyaa Nejsem na tom o moc lip :lol:. A to mi chybi jen 3 kilca, abych byla spokojena.
Ale dala si hodne kil dolu, mela bys byt na sebe hrda a na nejakyho kaspara s vychrtlou pritelkyni se vyprdla ;), ja teda hubnu pro sebe, pro svuj pocit.
Ja budu pokracovat i o dovolene, takze snad ty 3 kg dolu dam a vysportuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
28.6.13 14:19

Říkám si, že je třeba pevné vůle a disciplína - 164 cm, 52 kg, 40 let, povolené břicho, ale začala jsem chodit cvičit, občas mi ta pevná vůle chybí, zejména na cvičení. Hlavu vzhůru!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
28.6.13 14:22

Já bych si pěkně počkala, jak bude vypadat kamarád a jeho holka po dvou dětech :mrgreen:
shodit skoro 30kg to je pořádná makačka, máš můj obdiv :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
28.6.13 14:23

Prej tlustá… Tlustý lidi si teda představuju jinak. :D Při stejné výšce mám ještě o pět kilo víc a neřekla bych o sobě, že jsem tlustá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
28.6.13 14:24
@cizova píše:
Fíha a za jak dlouho si to shodila? klobouk dolů mě se nevede vůbec

No zhubla jsem to od října, vždycky jsem tak týden schopná se omezit, zhubnu tři kila a pak další dva tři týdny to držím, i když jím víc, a tak furt dokola. V oblečení už mi má postava nevadí, ale v těch plavkách to nestojí za nic. Nemá náhodou příští týden v Chorvatsku pršet? :mrgreen: Jinak všem díky za podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
28.6.13 14:27

Ses dobra, zhubla jsi paradne :palec: Na dementniho kamarada se vybodni…vypni prsa, hlavu vzhuru a nos nahoru. A kdyby mel nahodou nejake reci muzes mu rict, ze kdyz panbuh rozdaval inteligenci tak se na nej jaksi nedostalo. Uzij si KRASNOU DOVOLENOU :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24470
28.6.13 14:27

@sanyaa teda…zhubnout za půl roku 30kg a „držkovat“ že sem tlustá…
holka nerouhej se :mrgreen:
A kamaráda bych poslala do věčných lovišť, i s tou jeho primabalerínou…ať počká, až bude po dětech a pak se kasá.

Jinak jak si připadat dobře? no řekni si, že si zhubla třicet kilo, což je dost nadlidský výkon a nes se jako páv :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
28.6.13 14:28

Já mám o cm víc a váhu zhruba tak jak ty na začátku…70kg je moje vysněná váha…si fakt dobrá :palec: já bych chtěla vidět tu jeho přítelkyni po 2 dětech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
28.6.13 14:28
@suricata píše:
Já bych si pěkně počkala, jak bude vypadat kamarád a jeho holka po dvou dětech :mrgreen:
shodit skoro 30kg to je pořádná makačka, máš můj obdiv :potlesk:

Kamarád tvrdí, že děti nikdy nechce 8o A na vzhled svůj i všech okolo je vysazenej. Vůbec mě nezajímá, co si myslí, ale vytáčí mě, když mě takhle hodnotí před manželem, před kterým se snažím předstírat, že žádný mý nedostatky neexistují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
28.6.13 14:30

My letos na dovcu nejedeme, HEC :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
28.6.13 14:31

Tak najdi nějaký jeho nedostatek(z tvého pohledu) a srovnej ho s manželem před tou jeho kočkou…třeba mu to dojde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
28.6.13 14:32

@sanyaa předstírej dál, chlapa stejně víc rajcuje, jak se ta ženská umí nosit, než jak vypadá

kamarád je asi pěkný kvítko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat