Tak prý jí to mám říct osobně! ;-)

157
9.5.21 13:51

Tak prý jí to mám říct osobně! ;-)

Možná si pamatujete, pár týdnů zpátky jsem si psal od nás s jednou holkou z práce, její 25 nebo 26 a je svobodná, tak jsem od jednoho zaměstnance od nás z práce řekl, ať se jí zeptá, jestli by se mnou nezašla na kávu. Řekl mi, že mám jít za ní. No, jenže v pátek jsem to už nestihl. Sice jsem jí to původně chtěl napsat na facebook, ale asi by to byla blbost.
A navíc úspěch by byl, kdyby mi dala svoje telefonní číslo, ale asi by jí bylo k ničemu, protože kredit budu mít až ve středu, jak říkám, peníze vždy vybírám až po výplatě, to samé platí s kreditem, jsem zásadový. ;-) Ale ráno, když jsem byl na obědě, tak jsem jí zdravil, ona mě taky. Je to kuřačka, ale fakt nevím, kolik vykouří cigaret za den. :-D

Co když mě odmítne???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9832
9.5.21 14:00
@Zdeněk IV píše:
Možná si pamatujete, pár týdnů zpátky jsem si psal od nás s jednou holkou z práce, její 25 nebo 26 a je svobodná, tak jsem od jednoho zaměstnance od nás z práce řekl, ať se jí zeptá, jestli by se mnou nezašla na kávu. Řekl mi, že mám jít za ní. No, jenže v pátek jsem to už nestihl. Sice jsem jí to původně chtěl napsat na facebook, ale asi by to byla blbost.
A navíc úspěch by byl, kdyby mi dala svoje telefonní číslo, ale asi by jí bylo k ničemu, protože kredit budu mít až ve středu, jak říkám, peníze vždy vybírám až po výplatě, to samé platí s kreditem, jsem zásadový. ;-) Ale ráno, když jsem byl na obědě, tak jsem jí zdravil, ona mě taky. Je to kuřačka, ale fakt nevím, kolik vykouří cigaret za den. :-DCo když mě odmítne???

Když tě odmítne tak tě odmítne. Budeš tam kde jsi teď. Nemáš co ztratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2651
9.5.21 14:02

Tak pro ni jenom dobře :lol:
Jako promiň, ale nejsi schopný za ní zajít a pozvat ji na kafe, nejsi schopný ji zavolat, protože nemáš kredit… Výhra asi nebudeš…
Pokud je ti pod 20 let, tak se omlouvám, to by se ještě časem mohlo srovnat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21630
9.5.21 14:05

Ty jsi s ni osobně ještě nemluvil a už přepočítávat její výdaje? To jsi terno. A jak hospodařis, když týden před výplatou už nemáš kredit a na kafe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
9.5.21 14:15

A na šprcky bude taky pak jen po výplatě :mrgreen:
Ty jsi úplně marný

Příspěvek upraven 09.05.21 v 14:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
9.5.21 14:17

Kredit budu mit az ve stredu :D :pankac:
To me vratilo do roku 2005, to byly casy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3882
9.5.21 14:17

Podle názvu diskuze jsem poznala autora. A to jsem měla pocit, ze tu netravim moc času :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5222
9.5.21 14:19
@Zdeněk IV píše:
A navíc úspěch by byl, kdyby mi dala svoje telefonní číslo, ale asi by jí bylo k ničemu, protože kredit budu mít až ve středu, jak říkám, peníze vždy vybírám až po výplatě, to samé platí s kreditem, jsem zásadový. ;-) Ale ráno, když jsem byl na obědě, tak jsem jí zdravil, ona mě taky. Je to kuřačka, ale fakt nevím, kolik vykouří cigaret za den. :-DCo když mě odmítne???

Sorry, ale chlap, kteremu se neda dovolat kvzli tomu, ze nema kredit je fakt kauf..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
9.5.21 14:20

Jahuhudka

@jahuhudka píše:
Ty jsi s ni osobně ještě nemluvil a už přepočítávat její výdaje? To jsi terno. A jak hospodařis, když týden před výplatou už nemáš kredit a na kafe

Pane bože, mám našetřených 370 500 Kč na účtě, ale jde tu o ten princip, jsem zvyklý šetřit, to znamená, že mi každý měsíc z výplaty zůstane 9 000 - 10 000 Kč, jak kdy no. A navíc jsem s ní v práci už mluvil, říkala, že nikde nechodí, je svoboná a asi má jedno dítě, ale nevím, kolik má let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21630
9.5.21 14:24

@Zdeněk IV to není moc :nevim: Kašli na kredit a kafe a dej to do úspor. Přijde druhé kafe, kino, dovolená a peníze se ti rozkutali :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
9.5.21 14:27

Jahuhudka

@jahuhudka píše:
@Zdeněk IV to není moc :nevim: Kašli na kredit a kafe a dej to do úspor. Přijde druhé kafe, kino, dovolená a peníze se ti rozkutali :mrgreen: :jazyk:

Co tak vím, tak káva stojí 5 Kč, jak by se mi to mohlo rozkutálet? :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13226
9.5.21 14:29
@Zdeněk IV píše:
Pane bože, mám našetřených 370 500 Kč na účtě, ale jde tu o ten princip, jsem zvyklý šetřit, to znamená, že mi každý měsíc z výplaty zůstane 9 000 - 10 000 Kč, jak kdy no. A navíc jsem s ní v práci už mluvil, říkala, že nikde nechodí, je svoboná a asi má jedno dítě, ale nevím, kolik má let.

To ti dokáže běžná ženská rozházet za měsíc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59156
9.5.21 14:29
@Zdeněk IV píše:

Když jí neoslovíš tak nikam nepůjdete, když odmítne, tak taky ne. Takže jediná šance je oslovit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13226
9.5.21 14:30
@Zdeněk IV píše:
Co tak vím, tak káva stojí 5 Kč, jak by se mi to mohlo rozkutálet? :*

Kde stojí kafe 5 Kč? U vás v závodce? Tvl. kafe běžně stojí kolem 50 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
9.5.21 14:34
@Prof. Farnsworth píše:
Kde stojí kafe 5 Kč? U vás v závodce? Tvl. kafe běžně stojí kolem 50 Kč.

Nestraš ho, on nemá vůbec potuchy co normální lidi stojí normální věci :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat