Tak to chce pevné nervy?

1102
23.9.06 11:09

Tak to chce pevné nervy?

Ahoj Maminky, žádám o pomoc. Můj malý nenasyta stále pláče-spíš se vsteká. Nemůže se sám otočit na břicho je nám 14.týdnů ale připadá mi to jako by jsem se vracely zpět do šeti nedělí. Takhle vsteklé miminko jsem snad ještě neviděla. Mám ho moc ráda ale jakmile ho položím na záda začne ihned vřískat. Těď už jsem to vážně nevydržela a zavřela jesm ho v pokoji do 5 minut přestal a usnul. Slyšela jsem že děti v tomhle věku rychle rostou a proto trpí hlady. Papáme 210ml UM Nutrilonu asi tak 5× za den ale před spaním si vezme daleko méně. Spal mi výborně do 6 hodin a teď si to začíná zkracovat.Nejdřív do 5 a těď jsme se dostali během několika malo dnů na 3 hodinu.Má okolo 8 kg a 68cm. Neni nijak obézní spíš dlouhý. Myslíte že trpí opravdu hlady?Nebo si pokouší vynutit pozornost?Poraďte prosím?Za rady a názory děkuji. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
23.9.06 14:57

Ahojky,

nám malej dělal to samé-v tuto dobu začal plakat a plakat, kroutit se a vztekat-nemyslím si,že by to bylo jídlem-u nás to přestalo samo -vadilo mu,že nevidí-dostal se do věku, kdy chtěl objevovat, začal si uvědomovat spoustu věcí a nebavilo ho už ležet. Zrovna tak spaní v noci se změnilo a budil se i po 1,5h-to bylo ale hlady.Vstával také dřív. Neboj, upraví se to-drželo mě nad vodou vědomí,že to nebude trvat stále :wink: Až se bude umět přetočit a co teprve sám po:,–(it, tak bude klidnější
Laura

• Citovat
  • Upravit
2236
23.9.06 15:08

Ahoj,

nedavno jsme se v Kvetnatkach 2006 divili, jaktoze mame tak uknourane deticky. Cca ve trech az ctyrech mesich jsme mely vsechny krizi, ale netusim s cim si to spojit. Ale do mesice to bylo u vsech pryc…

Preji pevne nervy..

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
24.9.06 13:44

Ahoj,
taky jsme prosli okolo 4 mesice krizi, holka mi vrestela jak silena vlastne od narozeni a v tom 4 mesici byly nektery dny fakt k nevydrzeni. Obcas uz jsem nevedela, jak dal. Ale jak rikaji holky, urcite to prejde. Parkrat jsem ji taky nechala vyrvat, sice to nepomohlo a rvala jeste tisickrat vic, ale proste cely den jsem u ni stat nemohla, taky jsem musela nekdy na WC nebo se najist…Ted uz jsou ji 5,5 mesice a je hodna a nebreci jen tak pro nic za nic jako driv.
Hodne zdaru! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
25.9.06 11:38

Ahojky,
my spaly vždycky docela dobře, ale hodně jsem četla, že cca okolo 3 měsíce zažívaj mimi růstový období, takže je možný, že se začnou v noci častějc budit, ale u každýho mimi to může bejt trochu jiný. Nechala bych to být, se spaním budou ještě hodně dlouho „boje“, než se to ustálí a každej měsíc to bude jinak. Je ještě hodně malý na to, aby spinkal přesně podle hodinek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama