Také kvúli skokovému zdražení energie topíte čím se dá?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
294
6.11.21 09:16

Také kvúli skokovému zdražení energie topíte čím se dá?

Události posledních dnů kolem energií ukázalo v plné nahotě kam vede ve svých důsledcích nesmyslný boj zelených prospěchářů a jím věřících pomatenců, proti změně klimatu. Zelená sebevražda Evropy a její zelený deal ze mě udělala z velkého zastánce společné Evropy odpůrce EU. Byly nám zvýšené zálohy na plyn z 1890,– na 16910,– /je tu způsobené také tím, že v RD bydlela v minulých letech další rodina a tím se zvýšila spořeba z které se to vypočítává, ale innogy to není ochoten zohlednit/. Ještě, že máme v domě krbová kamná, kam láduju, co se dá a plyn jsem defakto zastavil aspoň na dobu, než se vyvážu z poslední záchrany. Na zelené „ochránce“ cvičím psa a mám připravenou násadu od krumpáče!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18751
6.11.21 09:19

Už sis upižlala tu levou nohu, trolle?

Zdražení energií nemá nic společného se snahou brzdit klikatickou katastrofu, přestaň tady šířit fake new.

https://ct24.ceskatelevize.cz/…ika-analytik

@admin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17884
6.11.21 09:20

Nebreč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
6.11.21 09:23
@Ou píše:
Už sis upižlala tu levou nohu, trolle?

Zdražení energií nemá nic společného se snahou brzdit klikatickou katastrofu, přestaň tady šířit fake new.

https://ct24.ceskatelevize.cz/…ika-analytik

@admin.

To s tou nohou je tak trapny. Ale jinak s tebou souhlasim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23524
6.11.21 09:24

Ty náš anonymní zoufalečku…, :hug:. Já chápu, že je ti bližší teplo pod zadečkem teď v zimě a že se tu za pár desítek let budeme grilovat díky skleníkovýmu efektu je ti jedno… To se u prostoduchých jedinců prostě stává. Že ti krachla Bohemian energy, to je smůla, za to ale lidi, co jim jaksi leží na srdci budoucnost planety nemůžou, že? No, ještěže si máš kde postěžovat…píšeš jen sem nebo vedeš rozsáhlou kampaň napříč sociálníma sítěma? Jo, a to topůrko od krompáče je taky ze dřeva, tak ho když tak přilož… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
6.11.21 09:36
@Janli píše:
Ty náš anonymní zoufalečku…, :hug:. Já chápu, že je ti bližší teplo pod zadečkem teď v zimě a že se tu za pár desítek let budeme grilovat díky skleníkovýmu efektu je ti jedno… To se u prostoduchých jedinců prostě stává. Že ti krachla Bohemian energy, to je smůla, za to ale lidi, co jim jaksi leží na srdci budoucnost planety nemůžou, že? No, ještěže si máš kde postěžovat…píšeš jen sem nebo vedeš rozsáhlou kampaň napříč sociálníma sítěma? Jo, a to topůrko od krompáče je taky ze dřeva, tak ho když tak přilož… ;)

Tak to je fakt konec, že těm zeleným nesmyslům ještě někdo věří. Proti změně klímatu je zbytečné bojovat /jsou tu od vzniku země/, ale je třeba se přizpůsobit a to není tak, že se, jako pomatená Evropa střelíme do nohy a ostatní svět na to dlabe a právem. Takže příště, až ti bude doma zima, tak místo abys zateplila barák, nebo přitopila, tak půjdeš před barák bojovat proti sněhu a nebo, když ti bude v létě horko, tak místo zaizolování bytu a pořízení klimatizace budeš zakazovat kravám prdět, jak zase vymýšlí zelení zločinci, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
6.11.21 09:44

Já nevím, ale pokud člověk bydlící na baráku nemá Fin. Rezervu na 2 měsíce, než se vyváze z dpi, tak pak nemá ani na kotel, co mu odejde, proč bydlí tedy na baráku???… Jo zalohy následně po přechodu jsou jiná otázka, ale překlenout režim dpi by měl každý finančně gramotny člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
6.11.21 09:46
@Anonymní píše:
Tak to je fakt konec, že těm zeleným nesmyslům ještě někdo věří. Proti změně klímatu je zbytečné bojovat /jsou tu od vzniku země/, ale je třeba se přizpůsobit a to není tak, že se, jako pomatená Evropa střelíme do nohy a ostatní svět na to dlabe a právem. Takže příště, až ti bude doma zima, tak místo abys zateplila barák, nebo přitopila, tak půjdeš před barák bojovat proti sněhu a nebo, když ti bude v létě horko, tak místo zaizolování bytu a pořízení klimatizace budeš zakazovat kravám prdět, jak zase vymýšlí zelení zločinci, jo?

Václave Klausi, jsi to ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16643
6.11.21 09:48

Pako… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13962
6.11.21 09:53
@Cenarius píše:
Václave Klausi, jsi to ty?

Je to Vašek, asi. Ještě čekám anonymní diskusi o coming outu v pokročilým věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6329
6.11.21 09:54
@Anonymní píše:
Události posledních dnů kolem energií ukázalo v plné nahotě kam vede ve svých důsledcích nesmyslný boj zelených prospěchářů a jím věřících pomatenců, proti změně klimatu. Zelená sebevražda Evropy a její zelený deal ze mě udělala z velkého zastánce společné Evropy odpůrce EU. Byly nám zvýšené zálohy na plyn z 1890,– na 16910,– /je tu způsobené také tím, že v RD bydlela v minulých letech další rodina a tím se zvýšila spořeba z které se to vypočítává, ale innogy to není ochoten zohlednit/. Ještě, že máme v domě krbová kamná, kam láduju, co se dá a plyn jsem defakto zastavil aspoň na dobu, než se vyvážu z poslední záchrany. Na zelené „ochránce“ cvičím psa a mám připravenou násadu od krumpáče!

Události jen spíš ukazují, jak jsou lidé totálně neschopní a neumí si pořádně zařídit ani základní životní potřeby.
Green deal je jen podružná výmluva pro tyto slaboduché jedince. Já naopak boj proti drancování planety vítám, rád bych věřil tomu, že např. v našem právním bordelu a úřednické neschopnosti budou probíhat kontroly spalin a sankcionování dobytků, co pálí v kamnech vše, co jim přijde pod ruku. Mimo jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
6.11.21 09:56
@PETRAKIM píše:
Já nevím, ale pokud člověk bydlící na baráku nemá Fin. Rezervu na 2 měsíce, než se vyváze z dpi, tak pak nemá ani na kotel, co mu odejde, proč bydlí tedy na baráku???… Jo zalohy následně po přechodu jsou jiná otázka, ale překlenout režim dpi by měl každý finančně gramotny člověk.

Samozřejmě, že mám rezervu a velkou, ale tohle byl jen poslední hřebířek do rakve bláznivým nápadům z EU. Copak to lidi, kteří máte hlavu i na něco jiného, než aby vám do ní nepršelo nevidíte, že veškerý boj proti klimatu a to, že za to může člověk je jeden velký podvod ve stylu kupování odpustků a stavění katedrál za cenu šílených nákladů a zbídačování lidí ve středověku. Změny klimatu jsou tu odjakživa bez ohledu na lidi, viz Grónsko a palmy na pólech a na Sahaře a moře v české kotlině. Normální lidé se přizpůsobí a blázni bojují. Ale klidně ať si bojují, ale za své. Můžete třeba začít držet se za ruce v zeleném řetězu na zastavení lávy na Kanárech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6329
6.11.21 09:57
@PETRAKIM píše:

Největší fór je v tom, že tihle negramotní lidé, co se pomalu neumí ani nažrat, tak přesně ví, jak řídit ekonomiku celé planety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7393
6.11.21 09:58

A?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7393
6.11.21 09:59
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že mám rezervu a velkou, ale tohle byl jen poslední hřebířek do rakve bláznivým nápadům z EU. Copak to lidi, kteří máte hlavu i na něco jiného, než aby vám do ní nepršelo nevidíte, že veškerý boj proti klimatu a to, že za to může člověk je jeden velký podvod ve stylu kupování odpustků a stavění katedrál za cenu šílených nákladů a zbídačování lidí ve středověku. Změny klimatu jsou tu odjakživa bez ohledu na lidi, viz Grónsko a palmy na pólech a na Sahaře a moře v české kotlině. Normální lidé se přizpůsobí a blázni bojují. Ale klidně ať si bojují, ale za své. Můžete třeba začít držet se za ruce v zeleném řetězu na zastavení lávy na Kanárech.

A co covid a ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat