Také nemůže vaše dítě zítra do školy kvůli nemoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:56
Take nemuze vase dite zitra do skoly kvuli nemoci?

Ke konci prazdnin onemocnela…do skoly muze az koncem tydne a tak se tesila na zari… :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:03

Teď to taky řeším. Syn dneska přestal mluvit a má teplotu. Jde do první třídy, takže přijde o slavnostní zahájení a ty první seznamovací dny :( . Mladší syn jde do školky a taky odpadl.
No aby se to nepletlo, já jsem učitelka od prvňáků a hlas ztrácím taky. Zítřek se mi povedlo zařídit, takže děti přivítám, a pak se budu léčit.
Když se daří, tak se daří :zed:

unuděná
Kelišová 5743 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 16:09

Náš prvňáček dnes přijel z chaty s pupínkama po obličeji, tak jen doufám, že jsou to komáři, jak se dušoval manžel, a ne neštovice :roll: :mrgreen:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 16:13

Syn měl jít zítra poprvé do školky a od soboty zvrací a má horečky. Takže zítra místo jeho prvního dne půjdeme k doktorce. Trochu mně to mrzí, že to zmešká a mám trochu stach, že se v jeho nepřítomnosti ostatní děti oklepou z prvotního šoku z té školky a on tam pak nastoupí už mezi relativně smířené děti, zatímco pro něj to bude všechno nové. Snad nebude moc dlouho marodit :pankac:

ančapepča
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 02.09.18 16:20

Taky řešim jestli mám zítra kluka dát do školky. Má nudli a trochu chraptí. Spíš si ho vezmu sebou do práce aby tam hned první den nenaprskal na ostatní. Naštěstí ještě nejde do školy, teď je předškolák :) v patek běhal bos na stedeném písku i přes muj zákaz. Ach jo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:21

@Terezxx tak to měl loni syn, že kvůli operaci nastupoval o měsíc později než ostatní děti. Taky jsem se bála a bylo to to nejlepší, co se mohlo stát. Když tam přišel, tak už byli všichni v pohodě, nikdo neplakal a on tam v pohodě vplul a nikdo ho nestrhával k pláči.

atominnka
Generální žvanilka 21858 příspěvků 02.09.18 16:26

@Terezxx spíš to bude pro něj lepší. děti budoi oklepané už a učitelky tak budou mít víc času na něj :-)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27528 příspěvků 02.09.18 16:36

Naštěstí ne, v noci jsme se vrátili z dovolené, tak se jen modlím, aby bylo zítra trochu teplo, protože jsem právě zjistila, že holky nemají silonky k šatům… ale přežili jsme ve zdraví i včerejší koupání na Čingi Lingi těsně před bouřkou… pokud by dítě šlo do první třídy a nemělo nějakou horečku nebo nakažlivou nemoc, asi bych ho tam na tu hodinu dala…

unuděná
Kelišová 5743 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 16:38

@Terezxx Taky myslím, že je to spíš výhoda. Já se právě desím, protože dcera (3,5) nastupuje po roce v soukromé školce do státní. Loni už se se školkou smířila (po pár měsících ranních scén) a byla v pohodě a teď jde vlastně s nejmenšími dětmi do 1.třídy, kde to bude celé září brečet, fňukat a viset na učitelkách a jsem zvědavá, jak to zvládne. Jestli to vezme jakože ona je dobrá a nebrečí a hraje si v klidu, nebo jí strahne dav ;)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1703 příspěvků 02.09.18 16:45

S tou školkou to máme stejně jako většina tady :/ syn se rok těšil (3,5let má) a bohužel.. Zítra s ním akorát tak k doktorce.. :(

Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 02.09.18 17:35

Dcera má jít do druhé třídy, a udeřila střevní viróza, takže houbičky… (Ve čtvrtek jsme přijeli z dovolené, takže místo do práce pomažu k doktorovi - no přrostě začátek školního roku jako víno :mrgreen: )

Tableta
Závislačka 4234 příspěvků 02.09.18 17:52

Dcera má jít zítra poprvé do státní školky. V pátek zvracela, má průjem, včera horečku. Dneska dobrý, ale 2× měla řídkou stolici. Tak ještě uvidíme, jak jí bude zítra ráno :cert:

bublinek
Kelišová 5287 příspěvků 02.09.18 18:27

@Terezxx naše nastupovala v lednu, takhle jsem se na to nedivala. Ale v třídě bývá děti co brecely a nebyly smířené ani v tom lednu.
Naše dcera lehla minulý rok 2. školní den. Vrátila se další týden ve třídě bylo vše jinak se zasedacím pořádkem. Do kolektivu zapadla.

Ariadne
Echt Kelišová 8746 příspěvků 3 inzeráty 02.09.18 20:00

Dcera i syn mají salmonelu,takže nejdou do školky. Moc se oba těšili. Dcera k předškoláků, syn poprvé. Měli dva dny průjem a pro jistotu jsme šli na výtěry a mají ji tam. Kdybych nebyla poctivá,tak šli nechtěně se salmonelóza do školky,ptz to vypadalo na jednodenní střevní chripku.

Ariadne
Echt Kelišová 8746 příspěvků 3 inzeráty 02.09.18 20:02
@Tableta píše:
Dcera má jít zítra poprvé do státní školky. V pátek zvracela, má průjem, včera horečku. Dneska dobrý, ale 2× měla řídkou stolici. Tak ještě uvidíme, jak jí bude zítra ráno :cert:

Takhle jsme to měli my. Za dva dny byli sice ok,ale salmonelu mají. Podle paní z hygieny a naší Dr toho je teď strašně moc

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >