Také nemůže vaše dítě zítra do školy kvůli nemoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:56
Take nemuze vase dite zitra do skoly kvuli nemoci?

Ke konci prazdnin onemocnela…do skoly muze az koncem tydne a tak se tesila na zari… :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:03

Teď to taky řeším. Syn dneska přestal mluvit a má teplotu. Jde do první třídy, takže přijde o slavnostní zahájení a ty první seznamovací dny :( . Mladší syn jde do školky a taky odpadl.
No aby se to nepletlo, já jsem učitelka od prvňáků a hlas ztrácím taky. Zítřek se mi povedlo zařídit, takže děti přivítám, a pak se budu léčit.
Když se daří, tak se daří :zed:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 02.09.18 16:09

Náš prvňáček dnes přijel z chaty s pupínkama po obličeji, tak jen doufám, že jsou to komáři, jak se dušoval manžel, a ne neštovice :roll: :mrgreen:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 16:13

Syn měl jít zítra poprvé do školky a od soboty zvrací a má horečky. Takže zítra místo jeho prvního dne půjdeme k doktorce. Trochu mně to mrzí, že to zmešká a mám trochu stach, že se v jeho nepřítomnosti ostatní děti oklepou z prvotního šoku z té školky a on tam pak nastoupí už mezi relativně smířené děti, zatímco pro něj to bude všechno nové. Snad nebude moc dlouho marodit :pankac:

ančapepča
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 02.09.18 16:20

Taky řešim jestli mám zítra kluka dát do školky. Má nudli a trochu chraptí. Spíš si ho vezmu sebou do práce aby tam hned první den nenaprskal na ostatní. Naštěstí ještě nejde do školy, teď je předškolák :) v patek běhal bos na stedeném písku i přes muj zákaz. Ach jo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:21

@Terezxx tak to měl loni syn, že kvůli operaci nastupoval o měsíc později než ostatní děti. Taky jsem se bála a bylo to to nejlepší, co se mohlo stát. Když tam přišel, tak už byli všichni v pohodě, nikdo neplakal a on tam v pohodě vplul a nikdo ho nestrhával k pláči.

atominnka
Generální žvanilka 21675 příspěvků 02.09.18 16:26

@Terezxx spíš to bude pro něj lepší. děti budoi oklepané už a učitelky tak budou mít víc času na něj :-)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27358 příspěvků 02.09.18 16:36

Naštěstí ne, v noci jsme se vrátili z dovolené, tak se jen modlím, aby bylo zítra trochu teplo, protože jsem právě zjistila, že holky nemají silonky k šatům… ale přežili jsme ve zdraví i včerejší koupání na Čingi Lingi těsně před bouřkou… pokud by dítě šlo do první třídy a nemělo nějakou horečku nebo nakažlivou nemoc, asi bych ho tam na tu hodinu dala…

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 02.09.18 16:38

@Terezxx Taky myslím, že je to spíš výhoda. Já se právě desím, protože dcera (3,5) nastupuje po roce v soukromé školce do státní. Loni už se se školkou smířila (po pár měsících ranních scén) a byla v pohodě a teď jde vlastně s nejmenšími dětmi do 1.třídy, kde to bude celé září brečet, fňukat a viset na učitelkách a jsem zvědavá, jak to zvládne. Jestli to vezme jakože ona je dobrá a nebrečí a hraje si v klidu, nebo jí strahne dav ;)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 02.09.18 16:45

S tou školkou to máme stejně jako většina tady :/ syn se rok těšil (3,5let má) a bohužel.. Zítra s ním akorát tak k doktorce.. :(

Slečna Ferka
Extra třída :D 10092 příspěvků 02.09.18 17:35

Dcera má jít do druhé třídy, a udeřila střevní viróza, takže houbičky… (Ve čtvrtek jsme přijeli z dovolené, takže místo do práce pomažu k doktorovi - no přrostě začátek školního roku jako víno :mrgreen: )

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 02.09.18 17:52

Dcera má jít zítra poprvé do státní školky. V pátek zvracela, má průjem, včera horečku. Dneska dobrý, ale 2× měla řídkou stolici. Tak ještě uvidíme, jak jí bude zítra ráno :cert:

bublinek
Kelišová 5112 příspěvků 02.09.18 18:27

@Terezxx naše nastupovala v lednu, takhle jsem se na to nedivala. Ale v třídě bývá děti co brecely a nebyly smířené ani v tom lednu.
Naše dcera lehla minulý rok 2. školní den. Vrátila se další týden ve třídě bylo vše jinak se zasedacím pořádkem. Do kolektivu zapadla.

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 02.09.18 20:00

Dcera i syn mají salmonelu,takže nejdou do školky. Moc se oba těšili. Dcera k předškoláků, syn poprvé. Měli dva dny průjem a pro jistotu jsme šli na výtěry a mají ji tam. Kdybych nebyla poctivá,tak šli nechtěně se salmonelóza do školky,ptz to vypadalo na jednodenní střevní chripku.

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 02.09.18 20:02
@Tableta píše:
Dcera má jít zítra poprvé do státní školky. V pátek zvracela, má průjem, včera horečku. Dneska dobrý, ale 2× měla řídkou stolici. Tak ještě uvidíme, jak jí bude zítra ráno :cert:

Takhle jsme to měli my. Za dva dny byli sice ok,ale salmonelu mají. Podle paní z hygieny a naší Dr toho je teď strašně moc

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >