Také se vám v těhotenství hodně kazily zuby?

219
31.12.20 09:51

Také se vám v těhotenství hodně kazily zuby?

Dobré ráno těhulky a maminky..
Chtěla bych se vás zeptat jestli se vám v těhotenství také kazily zuby.. Já mám asi 4 kazy..
Z toho jeden větší.. Včera jsem kousla do oříšku a kousek zubu mi vypadl.. Naštěstí to nejde ani vidět a ani to nebolí.. :D Zrovna z toho zubu u kterého mám kaz.. Jdu k zubaři až 25.ledna.
Spravil vám zubař v těhotenství všechny zkažené zuby? :andel:
Děkuji a přeji krásný Silvestr :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61610
31.12.20 09:56

Hele, strašně mi šly teď zuby do kopru. V tehotenstvi 3 kazy opravené, teď jsem byla objednaná na kontrolu v lednu, 17.12.me chytil první zub, takže pohotovost, druhý 28. 12.a teď třetí, zánět okostnice, takže atb a léky na bolest, při kterých se nesmí kojit, no paráda, malý má 2 měsíce, teď zrovna řeším přechod na umělé a doufám, že těch 14 dní zvládnu odstrikavat a pak se ke kojení vrátíme. Zuby jsou v těhotenství peklo.. Ale takhle brutal se mi to stalo poprvé. Jinak umrtveni lze i v těhotenství i při kojení, takže to je v pohodě. Ale nepodcen to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
31.12.20 09:56

Ano, kazily se mi vic, ale ja zvracela od rana do večera a kdyz už jsem v sobe neco udrzela, tak to bylo sladke (cola, cokolada), tak to bylo tim. Ale zubarka mi normalne zuby opravila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
31.12.20 10:08

Tak já za sebe musím říct, že se mi nekazily. Mám strašnou hrůzu ze zubaře, ale když jsem byla těhotná tak to bylo fajn, moje zubní všechno odkládala až po těhotenství :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
31.12.20 10:12

Jeden maly kazik jsem mela, ale hlavne mi vypadla vetsi plomba a zub se mi rozpadl, zubar ho chce vythrnout az po porodu :think: rekl, ze pred porodem mi to neudela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
31.12.20 10:13

Slyšela jsem že se víc kazí, proto se doporučuje v těhotenství nejlíp dvakrát zubaře navštívit. Já jsem kaz sice neměla ale po šestinedělí mám jít raději na kontrolu rentgenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
31.12.20 10:16

Nekazily se mi vůbec, ale dodržovala jsem striktně ústní hygienu jako před těhotenstvím, i když to bylo těžké, navalovalo se mi z kartáčku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2503
31.12.20 10:18

Zubar kaz nenasel, ale mela jsem otekly dasne a zuby mam porad hodne citlivy. Mela jsem ale silenej reflux, spala jsem kvuli tomu v polosede, i tak ty zuby dostaly zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
31.12.20 10:25

Ne. Zuby se mi kazily a dokonce odvápňovaly dávno před těhotenstvím. Těhotenství v pohodě a kojím přes dva roky a zuby úplně bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
31.12.20 10:29

Já měla zuby v pohodě, nějak zásadně se mi v těhotenství nekazily.
Ale zase mě trápil zánět dásní a krvácivost a to jsem se fakt snažila důsledně dodržovat zubní hygienu :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
31.12.20 12:27

@Majka6802 Naštěstí ne…Adi tě nepotesim ale v mém věku nemám jediný kaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
31.12.20 19:24

Ani trosicku, a to jsem mela 4 tehotenstvi rychle za sebou. Na nejake mezizubni kartacky apod. jsem absolutne nemela cas. Ale treba moji mame se kazily silene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
31.12.20 22:49

@Janča6 Neměla čas? to zabere tak 3min 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
31.12.20 23:21
@Annabela11 píše:
@Janča6 Neměla čas? to zabere tak 3min 8o

Kdyz mam nespave urvane dite, ktere se revem dusi, a nikdo mi nepomuze s hlidanim, tak je to holt tezke. Navic se mi zuby nekazily, tak jsem tohle nemusela resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
31.12.20 23:35

@Janča6 Taky jsem měla uřvané dítě ale 5min na zuby si najde každý :nevim:Manžel nepomůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat