Také vám tak vadí rouška?

25.10.20 23:22

Také vám tak vadí rouška?

Ahoj holky,
jdu se sem vypovídat a trochu sondovat :-)

Taky vám tak vadí roušky? Nosím je denně střídavě po několika hodinách a pokaždé, když ji doma sundám, mám pocit, že mi hoří plíce, vysušují se sliznice a že mám nadýchané ty žmolky, prach a chloupky z roušky, čímž pádem se mi chce kašlat.

Zažíváte některá něco podobného a konzumujete třeba něco k zvlhčení sliznic?

Díky moc a příjemnou skoro půlnoc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
656
25.10.20 23:29

Rouška mi v práci vadila do té doby, než jsem musela být pár dní v respirátoru. Co bych v tu dobu dala za roušku :lol:
Jinak ano, je mi nepříjemná, dýchá se hůře a mám nyní otřesnou pleť. Ale roušky beru jako potřebné, a tak nad tím, že jsou nepohodlné, moc nepřemýšlím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28311
25.10.20 23:29

@VikinaJánská
A teď si představ ty zdravotníky v těch „skafandrech“, co ošetřují ty nejšpatnější pacienty. Nám je hej proti nim. Nosím střídavě doma šité a ty jednorázové. Občas se mi chce z toho kýchat nebo smrkat. Ale to je pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
25.10.20 23:31

Nevadí. Ale jsem v ní vždy jen pár desítek minut. Maximálně jsem byla 7 hodin v respirátoru venku a to mi také nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
25.10.20 23:35

Teď už ne, ale jaro/léto to bylo peklo, ono to pro astmatiky je opravdu problém. Málem jsem sebou sekla v obchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
25.10.20 23:44

Vadí, v březnu jsem sebou párkrát sekla.. Od té doby nenosím, když už musím, tak fakt na půl huby a na pár minut max..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6904
26.10.20 00:00

Ne, nevadila mi. Zpočátku to byl nezvyk, říkala jsem si, že nosit ji pořád by bylo hrozný, ale nakonec to bylo docela v pohodě. Jen jsem hodně rychle odpískala makeup a stejně jsem měla pleť kolem pusy oprskanou - ale já v té roušce nějakých šest hodin denně v kuse mluvila.

Teď jsem doma bez roušky a upřímně, raději bych byla v práci s rouškou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
26.10.20 00:48

Mám v roušce závratě a mdlové stavy už po pár minutách - nejspíš proto, že mám opravdu nízký tlak. Kombinace rouška+ nehybný postoj je pro mě dost náročná a takříkajíc držkopádná. Na jaře jsem měla jeden opar za druhým, teď už jen sem tam nějaká potnička či vyrážka pod nosem a na krku, ale to bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8884
26.10.20 01:58

Vadí, mlží se mi brýle :pocitac: :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
26.10.20 02:16

Nevadí, ale jen díky tomu, že ji skoro nenosím (jen ten obchod a MHD) a nehodlám nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5216
26.10.20 02:18

Řidič autobusu, který nás vozí do práce, má roušku i brýle a věčně se mu zamlžují brýle. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
26.10.20 02:19

Já nesnesu ty jednorázové (škrábe to), ty látkové v běžném režimu v pohodě, s pletí se nic neděje. Brýle to zamlžuje, tak je dávám níž, a pak je to OK. Ale jednou jsem měla ujít asi 15 km, a to byl horor, jsem si musela pořád nadzvedávat a vhánět vzduch (v zemi pobytu je povinnost nosit i venku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3940
26.10.20 02:44
@VikinaJánská píše:
Ahoj holky,
jdu se sem vypovídat a trochu sondovat :-)

Taky vám tak vadí roušky? Nosím je denně střídavě po několika hodinách a pokaždé, když ji doma sundám, mám pocit, že mi hoří plíce, vysušují se sliznice a že mám nadýchané ty žmolky, prach a chloupky z roušky, čímž pádem se mi chce kašlat.

Zažíváte některá něco podobného a konzumujete třeba něco k zvlhčení sliznic?

Díky moc a příjemnou skoro půlnoc :-)

Nosim respirator

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8230
26.10.20 05:46
@martina.se píše:
Vadí, v březnu jsem sebou párkrát sekla.. Od té doby nenosím, když už musím, tak fakt na půl huby a na pár minut max..

Mám to stejně. Bylo mi z toho hodně blbě.

@VikinaJánská Takže ani ne, nevadí ;) Protože ji téměř nenosím.
A dítěti ji nedávám vůbec nikde.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 18:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1841
26.10.20 05:56

Nosím v práci 12 hod. respirator a pokud máme někoho na izolaci tak se musíme strojit i do dalších vrstev plus brýle a ochranný štít.
Potim se mám pocit, že se pozvracim.
Rouška v obchodě nebo jinde kde je třeba, mi už tolik nevadí.

Příspěvek upraven 26.10.20 v 06:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama