také vaše děti tolik křičí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 28.10.18 09:41
....take vase deti tolik krici?

Hezkou nedeli,

dotaz jasny - take vase deti tolik krici?
Nevim, zrejme to maji ze skolky, kde je jich hodne, ale proste rano otevrou oci a jsou jako 2 Pepinove.
A cely den jedou az do vecera a ja mam hlavu jako konev.
Nejde jen o to, ze se hasteri mezi sebou, ale i u,,normalni,, konverzace je tlacitko VOLUME na maximum.
Jak je ztisit…? Tedy krome lepenky pres pusu :lol:
Nebo jen ja mam hlasite kousky? :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tamtama
Extra třída :D 11778 příspěvků 28.10.18 09:46

Mladší jo, ten je Pepin jak vyšitý, starší je spíš uštěkaný. Ale jo, je u nás řev hned od rána, perou se, křičí na sebe…
Na druhou stranu my jsme doma hluční všichni. :lol:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 28.10.18 09:52

Někde jsem četla že snad plynulá regulace hlasivek nastává až kolem šestého roku a je pravda, že velká většina předškoláků mluví nahlas i když je člověk požádá o ztišení, prvních pár slov pošeptají a zbytek jede normálně.

Uživatel je onlineIvčis
Závislačka 3847 příspěvků 28.10.18 09:52

Anoo pořád ječí až mi s toho buší v uších :mrgreen: . Jsem zvědavá jaké to bude až budou takoví tri 8o

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 28.10.18 09:52

@Luca82 nez dcera nastoupila do skolky tak byla v pohode,ted je od zari ve skolce a zacla hrozne jecet.Stokrat za den ji rikam nejec :zed:

peta81
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 28.10.18 09:55

mam dve skolkove deti a taky mi z nich praska hlava :lol: presne, jak pises, i pri beznem projevu, kdy se zrovna neperou ci nebojujou, jsou strasne nahlas. moje kazda druha veta je „Nekricte tolik, ztlumte se.“ :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5438 příspěvků 28.10.18 09:55

Ne, občas se až divim jak je syn tichej, už od miminka moc neplakal a teď toho moc nenamluvi, když už tak normálně aniž by mi rval uši nebo to museli slyšet i sousedi. :mrgreen: u nás se nekřičí, neběží tu nahlas televize, mám ráda ticho, takže když chce malý něco říct nemusí nic překřikovat. Pokud křičí pořád i během hovoru mi napadlo jestli dobře slyší :think:

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25032 příspěvků 28.10.18 09:58

Mladší 6 let říkáme strýc Pepin. Nevím, jak ztišit, občas je to peklo. Slyší dobře.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 28.10.18 10:09

Řvou na sebe i když sedí vedle sebe. Občas proto,aby jeden dal větší důraz,aby měl navrch. A pak už se to veze. Je jim 6 a 8.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 28.10.18 10:20

Mám ročního a křičí od té doby, co z něj vypadlo první slovo. Slyší dobře, ale asi to má po mě a mém otci, ten když v místnosti telefonuje, neslyšíme vlastního slova. Ale malý překřičí i rádio a televizi, takže máme doma veselo. Nejhorší je, že tu pusu už v roce nezavře :mrgreen:

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2377 příspěvků 28.10.18 10:23

Taky máme volume na max a to prosím ve třech kouskách.
Ale já to teda dokázela přesměrovat do kategorie provozní ruch.
Manžel to přesměrovat nedokáže a asi po čtvrt hodině bývá na psychiatra.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.10.18 10:40

všechny čtyři.. buď řvou nebo kňoukají, nic mezi tím.. navíc zásadně nemluví po jedné, ale nejmíň dvě naráz :zed: občas mi z toho i zvoní v uších :jazyk: a co chodí nejstarší do školy, tak je to asi ještě horší, nechci vidět, až budou školačky všechny :mrgreen:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16456 příspěvků 28.10.18 10:40

u nás křičí všechny děti mladší puberty, a ty, co neumí mluvit, tak aspon piští :zed: Blbé je, že já už je vlastně přeřvávám, když po nich něco chci :,(
Na druhou stranu už vím, že až nastoupí puberta, „zázračně“ se stáhnou a utichnou 8)

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.10.18 10:48

Všechny děti řvou pořád :-) Nejlepší jsou špunty do uší, v těžších případech střelecká sluchátka.

Elenloth
Závislačka 3837 příspěvků 7 inzerátů 28.10.18 11:57

U nás řve prostřední. On mluví hlasitě i ze spaní. Prostě tu pusu nezavře ani v noci. No občas jsem dost na prášky. Nejstarší zase ječí a piští, když se perou nebo si berou hračky. Já to sice tak nějak dokážu odfiltrovat, ale pouze všechno najednou, takže si pak třeba neuvědomím, že řve mimino.
Ale „Neřvi“ je u nás také velmi častá věta. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >