Také vycítíte někoho "falešného?"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 23:36
Také vycítíte někoho "falešného?"

Ahoj :srdce:
Chtěla jsem se zeptat jestli to také tak někdo má…s některými lidmi se cítím strašně nepříjemně, nervózním, koktám i když mi ten člověk nic neudělal :nevim: intuice??
Ale po čase se dozvím že mě třeba pomluvil, nějak na něco využil ku svému prospěchu, trávil semnou čas jen protože neměl co jiného na práci :think: :?
Já to teda nijak nedávám najevo ale snažím se těm lidem vyhýbat, někdy mám i pocit že vím co si o mě myslí a jak mě berou 8o 8) zachytím takový ten boční pohled a už mám jasno :D

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 23:52

Mám to stejně :pankac:

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 29.01.19 00:20
@Anonymní píše:
Chtěla jsem se zeptat jestli to také tak někdo má…s některými lidmi se cítím strašně nepříjemně, nervózním, koktám i když mi ten člověk nic neudělal :nevim: intuice??
Ale po čase se dozvím že mě třeba pomluvil, nějak na něco využil ku svému prospěchu, trávil semnou čas jen protože neměl co jiného na práci :think: :?
Já to teda nijak nedávám najevo ale snažím se těm lidem vyhýbat, někdy mám i pocit že vím co si o mě myslí a jak mě berou 8o 8) zachytím takový ten boční pohled a už mám jasno :D

Tak takhle detailně lidi nerozebírám :roll: A nesypu se z pomluvy nebo křivého pohledu. Ve 40 fakt ne. Vyhýbám se lidem, se kterými mi není příjemně. Ale někdy holt není vyhnutí.

sportka
Kecalka 102 příspěvků 29.01.19 00:43

Já na to „čich“ nemám a taky už jsem párkrát naletěla :nevim:

Dory22
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 29.01.19 00:51
@Anonymní píše:
Já to teda nijak nedávám najevo ale snažím se těm lidem vyhýbat, někdy mám i pocit že vím co si o mě myslí a jak mě berou 8o 8) zachytím takový ten boční pohled a už mám jasno :D

Ano, taky to tak mám, ale já nevím proč, tak ty falešný lidi vždycky nějak přečtu. :mrgreen:
Ale prostě s kým mi není dobře, tak ho nevyhledavám. A nemám problém to říct člověku i narovinu. :mrgreen: Jsem zkrátka člověk co na srdci to na jazyku. :lol: Okolí už si zvyklo.

cecetka
Echt Kelišová 7869 příspěvků 29.01.19 04:53

Ja to nepoznam. Jsem clovek se srdcem na dlani, v kazdem vidim to dobre. Ale muj manzel to citi, a ja za ty roky s nim uz vim, ze cich na falesnaky ma, takze davam na jeho intuici. A diky tomu jsem uz parkrat predesla zklamanim.

Zrejme jsi citlivejsi a vnimavejsi i na jine veci kolem sebe. Na jednu stranu je to dobre, na druhou stranu ti to asi dost odcerpava energii.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 29.01.19 05:23

Ano mam to uplne stejne… Jsou lide muzou byt znamy muzou byt cizi, kteri mi proste vadi, zacnu byt nervozni pred nima, dokonce se mi klepou ruce a hlas, a mluvim hovadiny. Pritom pao potkam uplne cizího cloveka a kecam s nim jako bych ho znala roky. Někteří z tech co jsem pred nima nervozni, vim ze me opravdu nemusi u jinych netusim proc se to deje. Myslim ale ze v tom urcita davka intuice je proste, to mi nikdo nemuze rikat ze ne. :palec:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 29.01.19 07:27

Určitě. Stačí se podívat do očí a prohodit pár vět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 08:33

Mám to podobně. Neumím to vysvětlit, ale občas se mi s některými lidmi stává, že se jim nedokážu podívat do očí a jsem šílené nervózní, povětšinou z nich vylezou lidé, kteří nemají úplně hezkou minulost. A někdy se seznámím s někým a je mi s ním moc fajn a dokážu s „cizím“ člověkem pokecat hodiny. Z takových se potom stávají mi přátelé.....já jsem třeba za tento můj neobvyklý „smysl“ ráda ;)

bartsch
Závislačka 4663 příspěvků 29.01.19 10:38

Mám tuto intuici také, po mámě ;) Za člověka mluví řeč těla a navíc oči řeknou strašně moc. Krátká konverzace vše jen potvrdí. Člověk brzy ví, s kým má tu čest ;) Využívám to samozřejmě nejen v soukromém, ale i pracovním životě - tam je velmi důležité vědět, jak s dotyčným jednat a co očekávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >