Reklama

Takhle jsem to nechtěla

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 17:21
Takhle jsem to nechtěla

Dívky, ženy. Mám na vás dotaz. Nejprve nastinim situaci, ve které jsem. Po osmi letech jsme se rozešli s přítelem, máme 2 letého syna. Hodně jsme se poslední dobou hádali, ani jednomu se nechtělo do svatby. Táhlo se to tak rok, až jsme se domluvili, že takhle to dál nejde. Odstěhovala jsem se k segre do prázdného bytu, bylo nám oběma dobře, ale strašně nás trápilo, že trhané rodinu. Tak jsme se nadále snažili s malým trávit hodně času společně, navečer jsem pak spala u sebe. Během těch 14ti dní, co jsme byli od sebe jsme se najednou nežádali, na všem se skvěle domluvili a bylo nám prijemne.

Pak jeden víkend spal malý u babičky a já ráno ve starém bytě zjistila, že se vyspal s nějakou svoji starou postelovou kamarádkou. Další den si ji opět pozval, to jsem zjistila tak, že jsem si potřebovala něco večer vyzvednout a on že mi to nemůže dát, že má návštěvu. To už jsem byla skoro u jeho bytu. Docela mě to vzalo a napsala jsem mu, že se budu snažit taky tak rychle zapomenout a jdu si taky najít náhradu. Zrovna jsem se blížila ke vchodu a viděla jsem JI vycházet z jeho bytu. Je ke dverim dobře vidět skrze venkovní balkony. Nacez mi napsal, že to byla přátelská schůzka a slečna šla domů. Tak jsem nasrana a totálně na dně došla k němu, že si s ním promluvím. Mohl mít trochu ucty a počkat aspoň než si odvezu všechny věci, než se z našeho společného domova stane zase mládenecký brloh.

Tu noc jsme oba probreceli, konečně si pořádně promluvili, on mi řekl, že mu prostě chyběl sex když žádný měsíc neměl a že ji použil jen na to. Nicméně mezi náma jiskra neshasla a tu noc jsme promilovali celou. Od té doby jsme zase spolu a na vztahu pracujeme, nežádáme se, zase se smejem a zažíváme druhé zamilovani.

Jenže problém je, že slečna mu stále pise. Bodejd by ne… On je v posteli vážně skvělej, baví mě to i po těch osmi letech… No a já teď silene žárlím. Že se s ní vyspal…čert to vem. Ale víte co dokáže ženská když chce chlapa uhnat do postele… A nedivila bych se, kdyby ho chtěla i do života. Naposledy mu psala na fb včera, neodpověděl ji, ale já mu nechci stalkovat fb. Nikdy jsem to nedělala a teď mě to docela mrzí. Jenže vím že budu pátrat dál. K němu bych si důvěru získala, neměla jsem o něm pochyby. Ale teď mám. Co když se mu to s ní líbilo a nakonec ho zlomí a budou v tom pokračovat? Přemýšlím, že bych ji napsala…ale netuším co. Poradíte co teď mám dělat? Jinak se z toho asi zcvoknu… :,(

Lucka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 17:24

Pardon všude místo nežádali má být nehadali… Hloupej telefon.

Lucka

rozand
Závislačka 2816 příspěvků 10.10.18 17:24

Nepsala by mu, kdyby jí neodepisoval.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 10.10.18 17:26

Takže on chudinka za nic nemůže, protože přece neměl měsíc sex(!) a za všechno může ta mrcha. No ty jsi taky slepá a hluchá, viď?

Tichošlápek
Extra třída :D 10023 příspěvků 10.10.18 17:26

Více by mi vadilo, jak mluví o te druhé. Že ji pouzil na sex, který chudák neměl cely měsíc. To je tak ubohý. Jinak souhlasím s @rozand

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 10.10.18 17:30

Mesic a chybel mu sex ? Pani, to je chudacek !

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4426 příspěvků 10.10.18 17:32

ROZEŠLI je to podstatné slovo. Pokud jste se ROZEŠLI, může si přeci spát s kým chce. S tímhle se nežertuje. Na tohle je dobré myslet předem, než se na něčem takovém „dohodnete“.

Závislačka 4426 příspěvků 10.10.18 17:32
@Jana525 píše:
Mesic a chybel mu sex ? Pani, to je chudacek !
Že jo? Taky ho lituju. Úměrnej by byl max tejden :jazyk: :mrgreen: :mavam:

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 10.10.18 17:33

Kdyz jsi byla v sestinedeli tak sex mel s tebou? Jako po 14 dnech hned nekoho klatit. A oni se 8 let nevideli a ona hned takhle prijde? Dost divny. Jestli to spis netahli celou dobu vaseho vztahu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 17:37

Nám se stalo něco podobného s dnes už bývalým manželem. U nás byla krize po 12 letech, původně to spíše bylo jeho krize osobní (nespokojenost pracovní). Dávali jsme to dohromady, on se slečnou ukončil. Ona tedy zapomenout nechtěla. Po čase se objevil problém někde úplně jinde a celkem řešitelný, ale ona byla „moc“ chápavá :nevim: a opravdu se hodně snažila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 17:37
@Verun83 píše:
Kdyz jsi byla v sestinedeli tak sex mel s tebou? Jako po 14 dnech hned nekoho klatit. A oni se 8 let nevideli a ona hned takhle prijde? Dost divny. Jestli to spis netahli celou dobu vaseho vztahu.

Popravdě tohle mě nenapadlo… Já ale vím, že mám taky pár „bývalých“ kterým stačí napsat a vyhoví mi. Neřeším že s ní spal. Resim co mám dělat teď, aby v tom nepokračovali. Evidentně ji nedal dost najevo, že už zas nemá zájem …

Lucka

debra.morgan
Závislačka 3498 příspěvků 10.10.18 17:37

v okamžiku kdy by se manzel odstehoval, bych si nenarokovala jeho sexualni apetit. rozesli jste se, nebo jste to meli tak spatne, ze jste o tom ocividne premysleli. … to ze se vyspal s jinou jako problem fakt nevidim, nevim proc by mel cekat az se uracis vratit.

Tichošlápek
Extra třída :D 10023 příspěvků 10.10.18 17:39

@debra.morgan ona ale neřeší ten proběhly sex, ale to jak mu zabránit do budoucna a manželovi zas věřit

Závislačka 4426 příspěvků 10.10.18 17:39
@Anonymní píše:
Popravdě tohle mě nenapadlo… Já ale vím, že mám taky pár „bývalých“ kterým stačí napsat a vyhoví mi. Neřeším že s ní spal. Resim co mám dělat teď, aby v tom nepokračovali. Evidentně ji nedal dost najevo, že už zas nemá zájem …Lucka

Jistěže ne. Co když ji bude za chvilku zase potřebovat…

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 10.10.18 17:40
@Anonymní píše:
Popravdě tohle mě nenapadlo… Já ale vím, že mám taky pár „bývalých“ kterým stačí napsat a vyhoví mi. Neřeším že s ní spal. Resim co mám dělat teď, aby v tom nepokračovali. Evidentně ji nedal dost najevo, že už zas nemá zájem …Lucka

Tak to ty uplne neovlivnis. Muzes mu to rict, aby to s ni uplne utnul, jestli teda chce ve vztahu pokracovat a pak nezbyva nez mu verit.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >