Nemá žádnou iniciativu. Takhle to má být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 20:41
Takhle to má byt?

Zdravím,. Chci se vás zeptat, jak to funguje u vás? Nemam žádné nadseni jsem v 31tt je mi 21 let s přítelem jsme rok, odstěhovala jsem se za ním do města, daleko od mého takže mé přátelé vidim málo kdy. Jde mi o to každý večer přítel přijde z práce dostane jídlo na stůl a chce klid. Když už máme něco podnikat tak je to jen kvůli jeho přátelum nebo rodině. Proste mě mrzi ze nemá žádnou ani iniciativu přijít a podniknout něco se mnou sám. Trávit trosku času se mnou, jako bych ho už jen otravovala. Není to jen tady i když jsme jeli do wellness na 2 noci jednu noc jsme nakonec strávily u jeho sestry s mamou, za kterou mimochodem jezdime kdyz uz teda neco podnikame. super proč ne, ale tu druhou jsem chtěla trávit s nim sama, ale díky tomu jsme se akorát pohadaly, prostě mám pocit že už to úplně vyhaslo, jakobyCh ho nebavila nebo někdy dokonce i mu vadila. Takhle to přece nemá být nebo ano? Baby poraďte, cítím se teď dost na prd.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8695 příspěvků 25.04.18 20:44

Rok vztahu a 31 tt…co chces rict?

Dite bylo planovane?

marka123
Kecalka 476 příspěvků 25.04.18 20:46

Na to, ze jste spolu rok…dost na houby, predpokladam, ze dite planovane nebylo, a vlastne kvuli nemu spolu stale jste. Rychle bych zkusila na vztahu zapracovat, promluvit si o tom, pripadne i poradna, jak pak prijde dite, tak s nim budete jen doma sama a on bude chtit mit svuj klid, nebo bude chodit za prateli. Rozhodne se nezmeni prichodem potomka. Moc casu teda nemate…

Příspěvek upraven 25.04.18 v 20:49

prekvapenana2
Kecalka 209 příspěvků 25.04.18 20:48

A to jste to mimčo plánovali? Asi je to všechno hopem, ste spolu rok… Za jak dlouho po seznámení jsi se za ním stěhovala? Ale k tvé otázce ne, takhle to nemá být, vztah je o tom že spolu chcete být, první dva roky každou minutu :lol: a řekla jsi mu jak ti je?

mrav
Echt Kelišová 8023 příspěvků 25.04.18 20:51
@Anonymní píše:
Zdravím,. Chci se vás zeptat, jak to funguje u vás? Nemam žádné nadseni jsem v 31tt je mi 21 let s přítelem jsme rok, odstěhovala jsem se za ním do města, daleko od mého takže mé přátelé vidim málo kdy. Jde mi o to každý večer přítel přijde z práce dostane jídlo na stůl a chce klid. Když už máme něco podnikat tak je to jen kvůli jeho přátelum nebo rodině. Proste mě mrzi ze nemá žádnou ani iniciativu přijít a podniknout něco se mnou sám. Trávit trosku času se mnou, jako bych ho už jen otravovala. Není to jen tady i když jsme jeli do wellness na 2 noci jednu noc jsme nakonec strávily u jeho sestry s mamou, za kterou mimochodem jezdime kdyz uz teda neco podnikame. super proč ne, ale tu druhou jsem chtěla trávit s nim sama, ale díky tomu jsme se akorát pohadaly, prostě mám pocit že už to úplně vyhaslo, jakobyCh ho nebavila nebo někdy dokonce i mu vadila. Takhle to přece nemá být nebo ano? Baby poraďte, cítím se teď dost na prd.

Máš jednu jistotu. Za 9 týdnů se ti narodí miminko. Ten zbytek je na tobě. Polož si otázku, jestli s ním chceš být, nebo ne.

kristyn.g
Závislačka 2721 příspěvků 25.04.18 20:53

Takhle vypadá mrtvý vztah, také se mi zdá že už o tebe nestojí… Bohužel jak růžové brýle spadnou ukáže se… Blbe je ze jste si hned mimino pořídili… Chce to si promluvit s nim. Jestli to tak bylo vždy nebo až teď…

truelly
Závislačka 2562 příspěvků 25.04.18 20:56

Přídávám se k ostatním. Já měla představu - chození, poznávání se, bydlení, svatba a pak dítě… toto pořadí jsem dodržela, antikoncepci zrušila pár měsíců po svatbě, když jsme si řekli teď…a jsem spokojena v manželství už jedenáctý rok se dvěma dětmi…
Nic se nemá uspěchat…držím palce. :mavam:

Hofida
Kecalka 237 příspěvků 25.04.18 20:56

Nepitvej nesmysly, zkus ten vztah trochu „opravit“ dokud jste sami. Až se narodí miminko, přijdou teprve ty pravé krize. Třeba si partner myslí, ze v těhotenstvi nemáš moc o aktivity zájem a potřebuješ odpočinek.

Michalice
Nováček 7 příspěvků 25.04.18 20:57

Jo tak dítě bylo dá se říct plánované, blbe řečeno já byla hafo zamilovana, prostě nikdy jsem asi neměla tolik pozornosti a všeho od chlapa ze jsem na nápad s miminkem řekla ano, ale pri tom při zjištění jsem nadsení ne sdílela, nojo teď už je pozdě ale miminko se těším a hafo ho milují. No a chlapovi jsem to rekla dnes, při zjištění ze do zítřejšího kina kdy jsem měla chvilu naděje ze spolu něco podnikněm jde jeho kamarád, a zatím mi na to jen říká co jsem si zase neco vsugerovala. Přitom mám za to že je emotivní člověk co mě chápe. Nevím jestli teď jen nechce nebo to tak nevidí.

axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 25.04.18 21:00
@Anonymní píše:
Zdravím,. Chci se vás zeptat, jak to funguje u vás? Nemam žádné nadseni jsem v 31tt je mi 21 let s přítelem jsme rok, odstěhovala jsem se za ním do města, daleko od mého takže mé přátelé vidim málo kdy. Jde mi o to každý večer přítel přijde z práce dostane jídlo na stůl a chce klid. Když už máme něco podnikat tak je to jen kvůli jeho přátelum nebo rodině. Proste mě mrzi ze nemá žádnou ani iniciativu přijít a podniknout něco se mnou sám. Trávit trosku času se mnou, jako bych ho už jen otravovala. Není to jen tady i když jsme jeli do wellness na 2 noci jednu noc jsme nakonec strávily u jeho sestry s mamou, za kterou mimochodem jezdime kdyz uz teda neco podnikame. super proč ne, ale tu druhou jsem chtěla trávit s nim sama, ale díky tomu jsme se akorát pohadaly, prostě mám pocit že už to úplně vyhaslo, jakobyCh ho nebavila nebo někdy dokonce i mu vadila. Takhle to přece nemá být nebo ano? Baby poraďte, cítím se teď dost na prd.
…hlavně netlač na pilu… nech ho chvíli vydechnout… třeba měsíc zkus se držet zpátky - podnikat sama a fakt po něm nic nechtít…třeba pak sám přijde a bude mu to chybět… ale na tvem miste bych si plánovala třeba svoje kamaradky a navstevy u jeho mámy a sestry apod bych absolvovala třeba jen jednou za měsíc.. někdy tam muže jet sám a ty třeba do sveho mesta kde ty kamarádky a známí mas..

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 25.04.18 21:10

To musíš vědět sama.. pokud si po pár měsících vztahu pořídíš dítě :think: kolik je jemu?

Michalice
Nováček 7 příspěvků 25.04.18 21:11

Jemu je 27.

Nika91
Závislačka 3619 příspěvků 25.04.18 21:20

Nic není ztraceno ;) u nás to bylo podobné a všechno se zdárně usadilo. ale chtělo to hodně práce na sobě. hlavně netlačit na pilu. říkala jsi mu že by jsi s ním chtěla být sama?

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 25.04.18 21:41

Zkus si s ním o tom promluvit.. Nemůže to třeba být i tím, že jsi těhotná a tak trochu víc citlivá? Já jsem těhotná a mám to tak :mrgreen:, že všechno víc řeším a beru věci jinak než normálně.. :roll: :lol: Já si myslím, že bys mu klidně měla říct, že to teď bereš jinak a potřebuješ ho „jen pro sebe“.. Pokud tě miluje, jistě to pochopí a vyhoví ti.. Důležité je i myslet na sebe a udělat si čas na něco, co tě baví, kamarádky a tak :hug: :kytka:

LadyLada
Závislačka 4482 příspěvků 26.04.18 08:28

Tak buď iniciativní ty. Vymysli něco pro oba, ale aby to bylo přijatelné pro oba, také s ohledem na tvé těhotenství.
Jestli jsi doma a nechodíš do práce, tak je vcelku pochopitelné, že člověk, který přijde z práce domů, chce odpočívat. Navíc může být nervozní z toho, co se všechno na něj sneslo za povinnosti, z příchodu potomka… Nemyslím si, že prožívá úplně jednoduché období.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama