Takko Zlín - prodávají zde bodýčka na mimčo?

252
25.7.11 12:03

Takko Zlín-prodávají zde bodyčka na mimčo?

ahojte holky okolo Zlína- potřebuju koupit nějaké bodyčka a nechci lítat naslepo po celém městě. Nevíte, jestli prodávají v Takku na Čepkově i body pro děti? a jsou dobré? Nechci jen čistě bílé, alespoň trochu potisklé nebo barevné…velikost 62.
A kde jindě ve Zlíně za přijatelnou cenu nakupujete bodyčka? předem díky za odpovědi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

66
25.7.11 12:20

ahoj, já nevím, ale v takku jsem nikdy klasické bodyčka neviděla, vždycky jen trička, ale chodím do menšího takka tady u nás, tak nevím. Na bodyčka bych šla jedině do HMka v Jabku - spousta barev a neseperou se. Ještě nějaké kojenecké věci mívají v KIK, tam se dá občas na něco narazit za dobrou cenu, ale HM je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
25.7.11 12:24

jojo, HM v Jablku :pankac: Nedávno měli výprodej, 70 Kč/ks, super kvalita.
V Takko jsem nic takového neviděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5078
25.7.11 12:36

Ahoj,
chodím do Takko v PRaze a na body jsem tam nikdy nenarazila, mají tam hlavně pro větší děti trika atd. Na body bych šla do HMka ne CAčka, oboje ve Zlíně určitě bude. NEbo levná budou v tescu, mají tam teď výprodej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
25.7.11 13:26

Bodyčka v HM v Jabku nebo CA v Centro.V Takku maji trička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
25.7.11 13:31

V Takko bodyčka mívali, kupovala jsem.....ale už bych nekoupila…byly strašně široký kolem krku, takže malý měl pořád hrudník venku

lepší bodyčka jsou v CaA :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
25.7.11 13:40

tak zkusím to HM, to mám nejblíž, snad to nebude moc velká pálka za body :-) díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kofola3
25.7.11 13:43

Body v HM je cenově kolem 150kč.
Ale kvalita a stojí za to.

• Nahlásit
  • Citovat
252
25.7.11 14:12

tak to je ještě přijatelná cena, už tam jedu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5078
25.7.11 18:30
irena78 píše:
tak to je ještě přijatelná cena, už tam jedu :-)

No ty obyč jednobarevný s dl.rukávem stojí 130, s kr.rukávem 100kč. Pak tam mají ty trojbalení, ale cenu nevím. No a ty lepší s různými postavičkami jsou výrazně dražší, až zbytečně. Ale musím říct, že kvalita je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama