Kočárek - Tako acoustic nebo Baby design Husky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adio
Kecalka 122 příspěvků 02.03.18 10:21
Tako acoustic nebo Baby design Husky

Ahoj maminky. Přemýšlím, který z výše uvedených kočárku koupit? Máte zkušenosti? Tako je údajně skvělý do terénu, jen mam strach ze skládání do auta. Nepřijde mi to tak jednoduché jako u jinych kočárků. Baby design se mi libi vic, ale potrebuji kocarkem jezdit i po polnacce, po nezpevnenem povrchu a nevim jestli by to zvládnul. A mate uz zkusrnosti s životností techto výrobků? Vydrzi na 2 děti? Pripadne vase zkušenosti s vadami, poruchovostí výrobků? Moc dekuju za jakekoliv rady a treba i typ na dalsi kocary co jsou vhodne jak na vesnici tak i rychle skladne do auta a pritom v podobne cenové relaci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineDenina01
Kecalka 432 příspěvků 02.03.18 10:35

Tako je do terénu určitě super, s tím druhým zkušenost nemám. Hodně podobný Taku, co se týče zvládání jakéhokoliv terénu, je Inglesina Sofia (ten podvozek ergo bike). Zkus mrknout. Je fakt boží, za ty peníze určitě stojí a do auta se mi skládá dobře :mavam:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 02.03.18 10:38

Ja myslim ze na polnacky bude lepsi ten tako, taky tedko vybiram kocarek rozhodli jsme se pro tako ale jiny model ale se stejnym houpacim podvozkem. Bydlime na vesnici takze polnacky, les atd atd.Ale z vlastni zkusenosti radit nemuzu je to jen muj nazor, ze klasicky podvozek bez tech prednich otocnych kolecek je proste do terenu nejlepsi.Ale sama si to vyzkousim az v lete. :oops:

susan86
Kecalka 104 příspěvků 02.03.18 10:39

Ahoj, mame tako acoustic. Skladani je v pohode, jen zabira vic mista. Do fabie uz nic jineho nedam. S zivotnosti moc neporadim, protoze nam po roce ten prvni ukradli, ale poridili jsme znovu stejny a ten uz jede druhe dite. Menili jsme dve duse, ale to je asi normalni.

Janakatabara
Kecalka 137 příspěvků 2 inzeráty 02.03.18 10:53

Ahojda, máme taky Tako acoustic. Teď čeká na druhé mimi a je skvělý, jsem spokojená, neměnila bych. Prostorný, houpací, zvládne jakýkoli terén…Máš pravdu, do auta je velký, máme octavii combi a tam je to v pohodě. Na dovolenou jsme se vešli????. Zatím jsem pouze 1× promazali silikonovým olejem, jinak nic.

adio
Kecalka 122 příspěvků 02.03.18 11:16

Moc děkuji za reakce. Zvolím tedy asi ten tako. a jen ještě jeden dotaz - ta stříška se nedá stáhnout - vadí to mimču, když např. pálí sluníčko nebo je zima a fouká? u jiných kočárů je možnost stažení více dolů, u taka ne.. :think:

Dandinkaaa
Kecalka 174 příspěvků 02.03.18 11:17

Mám baby design husky 2017 a jsem s ním hodně spokojená. Byla jsem s ním i na Pustevnách a to byl teda děs terén. Přežil, poruchy žádné a mimi spalo jak zabité. Odpružení má dobré a je i houpací. Teď jezdím se sportovní verzí a ta je taky dobrá. Jako každá 2v1 zabere dost místa v kufru. Skládání je snadné.

adio
Kecalka 122 příspěvků 02.03.18 11:26

@Dandinkaaa my prave budeme terenem jako je na Pustevnach projíždět 1× az 2× tydne, tak prave potrebujem kocar, ktery se nam aspon na dobu dvou let nerozpadne????
Moc diky :mavam:

Dandinkaaa
Kecalka 174 příspěvků 02.03.18 11:40

@adio Tak to bych pak asi zvolila kočár, který má ten retro podvozek - 4 kola, bez rotace předních, prostě jen houpací podvozek. Nevím, zda je ale skládací do auta.

Emisis
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 02.03.18 11:42

Mám Baby design a je to nejlepší kočár. Mám už třetí kočár. Sportak je výborný, syn má 3,5 a pořad by se tam vlezl. Teď mi vozí už druhé dítě. Závady žádné, je skladny. Do terénu nejlepší. Na Pustevnach jsme taky byli a v pohodě.

Emisis
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 02.03.18 11:43

@adio zadní kola jdou zaaretovat. Takže je jako klasická ctyrkolka. Já ho mám 3 roky nonstop v provozu bez problému

adio
Kecalka 122 příspěvků 02.03.18 11:59

@Emisis Děkuju :mavam:

Nell2
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 02.03.18 12:13

Taky máme husky 2017 u nás jsou všude kostky takže otřesný povrch a dobrý, kočár zvládá (jak dlouho se teprve pozná) a na polňačky taky jezdíme

adio
Kecalka 122 příspěvků 02.03.18 16:23

@Nell2 děkuji :mavam: uz jsem byla rozhodnuta pro Tako, a zase jste me nahlodaly :) :nevim:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.03.18 16:53

Na Tako jako značku bych se vykašlala a pořídila stejný typ kočárku od jiného výrobce. Na Tako hodne lidi nadava, neustale lepi kolecka, opravuji…Nezni­citelne jsou Roany, Inglessiny, ja osobne jsem teď opravdu moc nadchnuta z Navingtona. Pokud se budeš pohybovat ve špatném terénu, jsou tyto kočárky to nejlepší, co můžeš vybrat. Ony ho projedou i moderní kočárky, ale vyrazne více se s nimi nadres. Navic, místo mimina budeš mit naklepany řízek - u modernich podvozku nejde konstrukcně dosáhnout tak dobrého odpružení jako u tech klasických houpacích. Respektive lze, ale už se pohybujeme v jiných sférách (jak finančních, tak hmotnostních).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >