Tako Invictus x Bexa Ultra x Maxi Cosi Nova 4 x Anex Cross

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maja.Tom
Kecalka 431 příspěvků 01.02.18 20:32
Tako Invictus x Bexa Ultra x Maxi Cosi Nova 4 x Anex Cross

Ahojky, máte někdo zkušenosti s těmito kočárky Tako Invictus x Bexa Ultra x Maxi Cosi Nova 4 x Anex Cross? Plusy, mínusy, problémy, reklamace cokoliv :-) ale jen tyto konkrétní díky:-)

Reklama

Reakce:

Kajule21
Kelišová 5189 příspěvků 7 inzerátů 01.02.18 21:10

@Maja.Tom Já s Invictusem a Bexou, ale ne jako uživatel, ale jako prodejce. Invictus se, alespoň u mě teprve rozjíždí. Je to novinka, kterou uvedli teprve na podzim na veletrhu v Praze. Vypadal hezky, je prostorný, super kolečka (gelová), nebála bych se toho, ale je narozdíl od Bexy hodně „tvrdý“ (nemá takové odpružení).Bexa má taky gelová kola, narozdíl od Invictusu dvojté odpružení (mezi kolečky, i naboku konstrukce, které lze regulovat dle libosti a terénu, ve kterém právě maminka jede).Z těchto dvou bych si určitě vybrala spíš Bexu. A taky je oproti Invictusu o dost levnější, ale oba dva jsou Polské kočárky. Maxi-Cosi těžko říct, zatím je nemám, ale ani tak se mě po nich zákazníci neptají a Anext nemám vůbec (kvůli podmínkám VO spolupráce)…Tak snad aspoň nějaká malá rada :nevim:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama