Taková trochu jiná seznamka a trochu jinak

1
3.6.20 09:36

Taková trochu jiná seznamka a trochu jinak

Ahoj. Párkrát mě už přepadla dobrodružná představa k seznámení se s mamkou na mateřské, ale znáte to.. většinou zůstane u představ. Před týdnem jsem objevil tuhle seznamku, a tak mě napadlo, proč to nezkusit… níže posílám takové krátké představení. Nechci se tu moc fotograficky vystavovat, tak pokud by se našel někdo, koho má představa zaujala :) a měl by zájem zjistit, jestli si padneme do oka i vizuálně, raději se, prosím, domluvme přes sz.

Jsi mamka na mateřské, je pěkné slunečné dopoledne a za oknem vidíš, jak celá ulice šla do práce. Na jednu stranu je ti to trochu líto, také bys ráda na sebe hodila šaty, makeup, rtěnku, lodičky a odkráčela do open spejsu. Na druhou stranu být pánem svého času, projít se bosýma nohama ranní rosou po zahradě a zamyslet se nad mraky putujícími po obloze, taky dobrý. Manžel ráno odešel do práce. Stále chodí do práce a poslední dobou nějak víc. A vůbec, po svatbě, a od té doby, co se narodily děti, tak má záhadně moc práce. Stále je pryč, na služebkách, kdo ví kde. Už to není, co to bývalo. Máš pocit, že v jisté oblasti tě nějak zanedbává. Mrňous vedle v pokoji žužlá dudlíka a ten větší je už ve školce. Zas ty plínky, praní, mlíčka, úklid, stále dokola… ach, jo, kdyby se z toho dalo na chvíli vypnout.

Sedíš v obýváku na pohovce a všimla sis, že na lustru je centimetr prachu. Nejsou lidi. Záclony se už týden krčí v rohu v koši, nemá je kdo pověsit. Nejsou lidi. V kuchyni kape kohoutek. Nejsou lidi. Kdyby to tak mohl někdo udělat za tebe a tys měla víc času na sebe a na mazlíka. Nejdřív se to v tobě pere a nevíš, přemlouváš se, chvíli ano, chvíli ne, ale pak se přemluvíš a zavoláš mi. Objednáš si hodinového manžela. Ehm, tedy mě. :D) „Dobrý den, chtěla byste návštěvu instalatéra nebo natěrače?“, pohotově ti odpovím. A ty nečekáš a moji nahrávku na forhand odpálkuješ přísným backhandem „Vemte si ty upnutý montérky, budu potřebovat nějakou práci ve výškách.“ :)

Přijedu k tobě. „Tak, paninko, kdepak to máte?“ Uvaříš si kávu…miluju vůni čerstvě namleté kávy. A když je na vrchu ještě špička šlehačky. Oba asi tušíme, co by se s tou šlehačkou dalo dělat. Podíváme se na sebe a ty se usměješ…tak uličnicky, stejně jako tenkrát, když ti Lojza z vedlejší vesnice před lety na pouti vystřelil růži z papíru. Usadíš se do křesla v obýváku a pozoruješ mě, jak stojím na štaflích a utírám ten prach z lustru. Jelikož je léto a zrovna přišly třicítky, mám na sobě jen pracovní kalhoty a tričko bez rukávů. Toho prachu je na lustru hodně a za ta léta se do jeho bílé barvy nějak zažral, drží tam zatraceně pevně, takže mi ten úklid chvíli trvá. Když mě tak pozoruješ, přehodíš nohu přes opěradlo svého křesla a já si nemohu nevšimnout, jak se tvé bradavky rýsují skrz noční košili… a to máme ještě věšet ty záclony a opravovat kapající kohoutek. :)

(Praha a okolí, 37, 183, atletická, VŠ)

Tak jsem zvědav, jestli mě tu rozcupujete, co to je za blbost, nebo, jestli to má nějaký smysl.. :/ Každopádně hezký den a čau. :o)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
401
3.6.20 09:58

No pane jo teda. No ale každý zboží má svýho kupce, i tady ted zakládající ouchyla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
3.6.20 10:00

Třeba se zde najde nějaká vilná samice, která to aspoň bude schopná cely přečíst. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58752
3.6.20 10:01

@libra20 než to doděláš, vzbudí se mimino a je konec srandy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
3.6.20 10:04
@Petra Z píše:
@libra20 než to doděláš, vzbudí se mimino a je konec srandy :mrgreen:

Tak ten návrat do reality je ale drsný :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
3.6.20 10:05

Takova ceska verze Helmuta opravare a maminy s tuleni nemoci. Znam i lepsi predstavy, nez vyprcavat s urvanym kojencem ve vedlejsim pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7651
3.6.20 10:06

Jediná moje touha na mateřský je mít chvilku času pro sebe po případě se pořádně vyspat. Prach na lustru jsem se naušila ignorovat. :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11803
3.6.20 10:07

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Víc chechtajícího smajlíka jsem nenašla. No, co jiného dodat. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4168
3.6.20 10:17

Já moc nechápu, proč si chlap myslí, že ženské na MD nejvíc chybí se nechat ojíždět :roll: jinak souhlasím s @ludmilaadamkova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
3.6.20 10:18

Když mě tak pozoruješ, přehodíš nohu přes opěradlo svého křesla a já si nemohu nevšimnout, jak se tvé bradavky rýsují skrz noční košili… - marně přemýšlím, jak se díky přehození nohy začnou rýsovat bradavky skrz noční košili. Krom toho se buď derou skrz, nebo rýsují přes. Jinak přes - to se může rýsovat tak čtverec přes trojúhelník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
3.6.20 10:27
@libra20 píše:
Ahoj. Párkrát mě už přepadla dobrodružná představa k seznámení se s mamkou na mateřské, ale znáte to.. většinou zůstane u představ. Před týdnem jsem objevil tuhle seznamku, a tak mě napadlo, proč to nezkusit… níže posílám takové krátké představení. Nechci se tu moc fotograficky vystavovat, tak pokud by se našel někdo, koho má představa zaujala :) a měl by zájem zjistit, jestli si padneme do oka i vizuálně, raději se, prosím, domluvme přes sz.

Jsi mamka na mateřské, je pěkné slunečné dopoledne a za oknem vidíš, jak celá ulice šla do práce. Na jednu stranu je ti to trochu líto, také bys ráda na sebe hodila šaty, makeup, rtěnku, lodičky a odkráčela do open spejsu. Na druhou stranu být pánem svého času, projít se bosýma nohama ranní rosou po zahradě a zamyslet se nad mraky putujícími po obloze, taky dobrý. Manžel ráno odešel do práce. Stále chodí do práce a poslední dobou nějak víc. A vůbec, po svatbě, a od té doby, co se narodily děti, tak má záhadně moc práce. Stále je pryč, na služebkách, kdo ví kde. Už to není, co to bývalo. Máš pocit, že v jisté oblasti tě nějak zanedbává. Mrňous vedle v pokoji žužlá dudlíka a ten větší je už ve školce. Zas ty plínky, praní, mlíčka, úklid, stále dokola… ach, jo, kdyby se z toho dalo na chvíli vypnout.

Sedíš v obýváku na pohovce a všimla sis, že na lustru je centimetr prachu. Nejsou lidi. Záclony se už týden krčí v rohu v koši, nemá je kdo pověsit. Nejsou lidi. V kuchyni kape kohoutek. Nejsou lidi. Kdyby to tak mohl někdo udělat za tebe a tys měla víc času na sebe a na mazlíka. Nejdřív se to v tobě pere a nevíš, přemlouváš se, chvíli ano, chvíli ne, ale pak se přemluvíš a zavoláš mi. Objednáš si hodinového manžela. Ehm, tedy mě. :D) „Dobrý den, chtěla byste návštěvu instalatéra nebo natěrače?“, pohotově ti odpovím. A ty nečekáš a moji nahrávku na forhand odpálkuješ přísným backhandem „Vemte si ty upnutý montérky, budu potřebovat nějakou práci ve výškách.“ :)

Přijedu k tobě. „Tak, paninko, kdepak to máte?“ Uvaříš si kávu…miluju vůni čerstvě namleté kávy. A když je na vrchu ještě špička šlehačky. Oba asi tušíme, co by se s tou šlehačkou dalo dělat. Podíváme se na sebe a ty se usměješ…tak uličnicky, stejně jako tenkrát, když ti Lojza z vedlejší vesnice před lety na pouti vystřelil růži z papíru. Usadíš se do křesla v obýváku a pozoruješ mě, jak stojím na štaflích a utírám ten prach z lustru. Jelikož je léto a zrovna přišly třicítky, mám na sobě jen pracovní kalhoty a tričko bez rukávů. Toho prachu je na lustru hodně a za ta léta se do jeho bílé barvy nějak zažral, drží tam zatraceně pevně, takže mi ten úklid chvíli trvá. Když mě tak pozoruješ, přehodíš nohu přes opěradlo svého křesla a já si nemohu nevšimnout, jak se tvé bradavky rýsují skrz noční košili… a to máme ještě věšet ty záclony a opravovat kapající kohoutek. :)

(Praha a okolí, 37, 183, atletická, VŠ)

Tak jsem zvědav, jestli mě tu rozcupujete, co to je za blbost, nebo, jestli to má nějaký smysl.. :/ Každopádně hezký den a čau. :o)

Pobavilo. Kde máš tu část že se probudí dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34624
3.6.20 10:35

@libra20
Asi moc mamin na mateřské neznáš. Místo dovádění s trapákem hodináčem bych spala a spala, v klidu si snědla oběd nebo si vyšla sama někam ven a neslyšela neustále mámííí. Jinak to bylo krásné období a nikdy nám kohoutek nekapal, natož aby se záclony válely po koši. Umím je totiž pověsit sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
3.6.20 10:41

@libra20 Nemyslím si, že by nějaká z maminek toto hledala. Další chlap, co si hodlá jen užít a vybere si k tomu zoufalou utahanou matku a myslí si, že ji tímhle spasí. Opět se ukazuje mužské myšlení.
Ne, toto fakt většina žen nehledá. Žena na mateřské potřebuje především podporu, pozornost a lásku od svého muže!
Za mě jsi slizkej ubožák. Nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
3.6.20 10:42
@Russet píše:
@libra20
Asi moc mamin na mateřské neznáš. Místo dovádění s trapákem hodináčem bych spala a spala, v klidu si snědla oběd nebo si vyšla sama někam ven a neslyšela neustále mámííí. Jinak to bylo krásné období a nikdy nám kohoutek nekapal, natož aby se záclony válely po koši. Umím je totiž pověsit sama.

No ty ses taky marna, kdyby ses na zaclony vyflakla, zbyl by ti cas i tady na Helmutaka. Jj, manzelku, ktera s miminem v zadech z dlouhe chvile vyprcava s kdekym, kdyz jeji manzel hakuje, aby ten mejdan poplatil, to je sen. To chces :P.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 10:48

Přehodíš nohu přes opěradlo svého křesla a já si nemohu nevšimnout, že už několik týdnů o sebe nepečuješ… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jooo ještě že mé dovednosti jsou tak super, že nepotřebuji hodinového manžela a co neumím dovede můj chlap :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat