Takový divný pocit v hlavě a deprese

1808
11.6.13 10:05

Takový divný pocit v hlavě+deprese

Ahoj, trápí mě jedna věc a potřebuju se někomu vypovídat…mám poslední dobou takový divný pocit v hlavě neumím to popsat přesně prostě takový pocit jako bych byla omámená…když na to nemyslím tak docela ok ale jak na to začnu myslet tak je to hrozné…připadám si jak magor už :,( :,( včera jsem tu psala o šilhání…může to být vše spojeno díky strachu a depresím? Mám pořad myšlenky na různé nemoce a kde budou děti kdybych nějak vážně onemocněla…je to už fakt na palici :cert: může to být i od krční páteře? mívám i nízký tlak…jen do 110.Vím že mi tady asi moc neporadíte spíše potřebuju uklidnit že v tom nejsem sama :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11691
11.6.13 10:36

Když mám hodně nízký tlak (i 90/50) tak mám taky pocit, jak kdybych si šlehla :lol: Třeba kává ti nepomůže? Alespoň krátkodobě?
Být tebou bych zkusila třezalku, je to přírodní antidepresivum, buď čaj a nebo tobolky, třeba ti pomůžou… Zkus zaměřit své soustředění jinam, hodně choď ven, věnuj se svým koníčkům, cvič… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
11.6.13 10:39

@anairda No já bych strašně ráda myslela na něco jiného ale prostě to někdy nejde a hlavu mám zahlcenou myšlenkama o nemocích :,( jsem fakt magor asi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
11.6.13 11:13

Zajdi si na pořádnou masáž - můžeš mít třeba někde i skříplý nerv, občas jsem taky úplně malátná a masáž mi pomáhá, relaxuj, mysli na hezké věci, dělej něco, co Tě baví a nemysli na nemoci, ale užívej si zdraví :hug: ;) Přeju, ať se to zlepší :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
11.6.13 12:08

Tak po tehle diskuzi trpím asi tímto mám taky pocit jako bych potřebovala brýle atd.
https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
11.6.13 13:47

@verunka84
Já být tebou tak to nečtu, já bych z toho sama zblbla, zkus se prvně fakt odreagovat a pak až mysli na nejhorší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36917
11.6.13 14:00

Mas zamknuty profil, nenasla jsem to o to o tom silhani. vidis dvojite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
11.6.13 14:03

@Pudloslava jo někdy když mi hodně ujede oko třeba u telky mám takové neostré vidění prostě nevidím svět „ostře“-příští čtvrtek jdu na oční

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36917
11.6.13 14:51

@verunka84 AHA, tak tohle nic neni, to je unava oka. Mozna to mss vsechno od deprese, ta mrcha vyrabi celou radu fyzickych priznaku. zajdi na neurologii, at te preklepnou, jestli se za tim neco neschovava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
11.6.13 14:57

@Pudloslava jako myslíš něco vážného že by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36917
11.6.13 18:21
@verunka84 píše:
@Pudloslava jako myslíš něco vážného že by to mohlo být?

ne nemyslim, jen pro jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat