Taky chcete dítě, ale nemáte pro něj otce?

67451
11.7.13 00:39

Taky chcete dítě a nemáte pro něj otce?

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli je mezi Váma nějaká, co by si přála mimčo, ale bohužel nemůže k tomu najít tátu, tak jsem si myslela, že bychom se mohly nějak podporovat. Já jsem na tom stejně, bývalý mi zničil život a já bych si přála ještě mít malinkého broučka, o kterého bych se mohla starat. Na inzerátech a podobných instancích se mi ale hledat nechce…Je tu některá jako já? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

378
11.7.13 01:01

Já nejsem ještě ani maminka. A po miminku taky toužím, ale zatím nemám ani přítele. Přála bych si už někoho najít a založit rodinu. :nevim: Je mi skoro 28. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67451
11.7.13 01:07

No já dítě sice mám, ale bývalý mi zničil život a proto bych si přála mí ještě jedno, abych měla pro něj brášku nebo sestřičku, ale mám opačný problém co ty, je mi o dost let víc než Tobě a kde teď někoho hledat :nevim:,ale myslím, že ve tvém případě to nebude problém :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
11.7.13 01:15

:hug: Nechtěla jsem nějak zlehčovat tuto diskuzi. Vím, jak je těžké si někoho najít. :hug: Určitě tu najdeš asi jiné spřízněné duše, které ti budou blíž, ale kdyby sis chtěla popovídat i se mnou, tak budu ráda. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.7.13 01:34
@Andrejka81 píše:
Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli je mezi Váma nějaká, co by si přála mimčo, ale bohužel nemůže k tomu najít tátu, tak jsem si myslela, že bychom se mohly nějak podporovat. Já jsem na tom stejně, bývalý mi zničil život a já bych si přála ještě mít malinkého broučka, o kterého bych se mohla starat. Na inzerátech a podobných instancích se mi ale hledat nechce…Je tu některá jako já? :nevim:

vis, ted jsem s jednim kamaradem probirala, pred mesicem se rozesel s holkou, jak na toho zivotniho partnera. On chce rodinu a takove, ac je mlady po skole.

A on mi povida - vis, nasi jsou spolu strasne roky, moje teta a strejda taky - je to o hodnotach. O nicem jinem.

Neni o to o tom, jestli nekoho potkas na inzerat, na facebuku, na nadrazi nebo v hospode, i kdyz se ti ten clovek treba libi, pokud nemate spolecny hodnoty, tak to nebude nikdy dlouhodobe klapat.
Ja s nim souhlasila, myslim si, ze treba i nabozenstvi je o hodnotach a ne o kazde hlasce v knizce.
Uci se korejsky, a povida - zabrousil jsem na stranky vymena jazyku, a hledal nekoho na pokec v korejstine. A nasel nejakou Korejku, co je tu na univerzitni vymene. A jak si tak povidali online, aby se cvicili v cestine a korejstine, tak zjistil, ze si ROZUMI. Proste se jim spolu dobre kecalo.

No nebudu to protahovat, vcera z toho byla vecere a kulecnik :P (dal zatim nevim (:).

Tim chci rict, ze pokud jsi mela srackoviteho byvaleho, tak si to obrec, smaz jeho cislo, facebuk, a zacni od znova nekde, kde bys normalne nehledala, ale necekej, ze to prijde k tobe samo. Proste - zapis se na nejaky kurz, klidne najdi nejakou online komunitu, kde potkas lidi, a vsimej si, s kym si dobre povidas a rozumis. A ja jsem si jista, ze vek nevek, ze to proste prijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
11.7.13 04:54
@Andrejka81 píše:
No já dítě sice mám, ale bývalý mi zničil život a proto bych si přála mí ještě jedno, abych měla pro něj brášku nebo sestřičku, ale mám opačný problém co ty, je mi o dost let víc než Tobě a kde teď někoho hledat :nevim:,ale myslím, že ve tvém případě to nebude problém :mavam:

Ahojky já jsem na tom byla dlouho jako ty.. do 32 let jsem byla od 27let sama a taky jsem nemohla nikoho najít..dlouhých 5 let..první miminko jsem měla v 21letech a od tý doby jsem si přála druhé..v 31letech mi vzali oba vejcovody a ted, když už jsem konečně našla tak to nejde přirozeně a zvývá nám poslední pokus IVF, ty předchozí nevyšli..takže se aspon utěšuj, že jestlimůžeš přirozeně, může se ti to podařit i později..nám jestli nevyjde příští pokus nějak na podzim, tak nevim kde seženeme 70tis na další pokus :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2079
11.7.13 07:00

Ahoj mám dvě známé jedna tento problém vyřešila tak ze se domluvila s kamarádem…mají spolu mimco, ona je šťastná ze ma mimi, otec holčičku navštěvuje, přispívá na ni..prostě jsou takhle spokojeni i když spolu nežijí…druha kamaradka ma 36 let ještě neměla dítě, neměla štěstí na chlapy…šla na rande s o 10let mladším klukem a po třetí schůzce ba něj vybalila ze touží po mimcu…světě div se kluk se nezalekl…ted spolu maji krásného chlapecká a podle všeho jim to zatím i klape…takže může se stát cokoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1769
11.7.13 07:53

Já mam jedno dite a chtěla bych moc druhé ale pritel nechce :| :,( takze ja bych tatu k nemu mela ale on nehce, takze to je jak kdybych ho nemela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4438
11.7.13 08:35

@Andrejka81 jde o to, jestli chceš jen miminko, nebo i toho chlapa. Pokud si přeješ jen to mimčo, napadá mě spousta způsobů, jak si ho opatřit… :oops: Ovšem zavadit o solidního chlapa do života, to je dnes problém.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 08:42

V podobné situaci jsem byla před pár lety. Už jsem i uvažovala o tom, že bych se domluvila s nějakým známým nebo, že bych si zaplatila umělé oplodnění. Jenže tahle možnost se myslím zrušila. Vyřešila jsem to nakonec tak, že jsem si vzala dítě z dětského domova.

• Nahlásit
  • Citovat
1074
11.7.13 09:09

Já mám přítele 3,5 roku. Nejdřív o miminu pořád mluvil, že by chtěl od každého pohlaví jedno atd. Je o deset roků starší, já jsem v té době byla ještě na vysoké, tak to nepřicházelo do úvahy. Před nějakou dobou za ním přišla jeho bývalá známost na jednu noc, že s ním má dvouletého syna a chce teď peníze.
Od té doby přítel o společném dítěti nepromluvil a když jsem na něj přímo uhodila, řekl jenom „uvidíme“ :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: Už jsem z vysoké pryč a mám slušnou práci na náš region, je mi 25, ale většina mých spolužaček se vdává/jsou vdané, těhotné/mají dítě, nkěteré i dvě.
Přítel je jinak skvělý, ale pokud mě bude omezovat v počtu dětí kvůli nějaké couře, co se neumí včas ozvat a boří cizí životy a žije z alimentů od svých jednorázovek a soc. dávek, tak nevím, čemu mám dát přednost. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
11.7.13 10:23

@rybka56 Ty jsi nesmrtelná…už jsem to psala několikrát - ztrácíš s ním svůj plodný čas. A budeš jen litovat, protože to dítě už tu bude napořád a nikdy to nebude jako u těch, co mají děti „jen“ spolu. A ovlivní to celý Tvůj život a v těhotenství Ti tohle bude vadit ještě asi tak 1000% vlivem hormonů…

Nevím, co by mě udrželo u takového chlapa, že by prachy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nepřih.p.
11.7.13 10:30

Taky sama

@Andrejka81 ahoj, jsem na tom podobně. Jedno dítě mám, měla jsem ho tak nějak " za pět minut 12". Mám ho s mužem, který nestál o děti a rodinu, ale to jsem věděla předem, takže žiju se synem sama. A i když je ještě maličký, strašně moc toužím po druhém dítěti. Je mi jasný, že to není ideální, že malý vyrůstá bez otce, ale co je dnes ideální a hlavně snažíme se mu to vynahradit, já i všichni moji blízký, moje rodina a přátelé. Ale ta touha po ještě jednom dítěti je veliká, už jsem zvažovala různé možnosti, ale zatím nic nerealizovala. Blíží se mi 40, o to je to horší. Jsem na to celkem slušně i finančně, takže i sama bych dvě děti zvládla. Tak snad se ještě podaří třeba někoho potkat tobě i mně :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1074
11.7.13 10:38

@Vermion Mám ho hodně ráda, to je vše. Z venku je řešení rozchodem a najítím si někoho jiného velice jednoduché Äle máš pravdu, ne nikdy to nebude takové jako u těch, co mají děti jenom spolu, bude to jiné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
11.7.13 11:06

@Sphynx Lady Ahoj jsem na tom úplně stejně, moc toužím po úžasném chlapovi do života a po dítěti, ale stále se nedaří a nedaří najít toho chlapa a to mi je už 29 let :( vždy mě ten chlap po pár týdnech opustí s tím, že neví co chce. A jak tu zmiňovala agora, tak si nemyslím, že musíš intenzivně hledat a pátrat a že to nepřijde samo. Vždy když člověk hledá, tak nikdy nic nepřijde. Každý mi říká, že tohle je věc, která se neda ovlivnit a musí to přijít samo. Mám plno koníčků, chodím stále někam ven a nic ani ty seznamky. Asi je to opravdu o náhodě, jenže to fakt člověk může čekat bůhví do kolika let a bilogický hodiny budou bít na poplach :pankac: Tak nevím co by už pomohlo…???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama