Reklama

Taky dostáváte odpovědi na otázky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana066
Kecalka 350 příspěvků 07.08.18 14:39
Taky dostáváte odpovědi na otázky?

Čím dál častěji se mi tahle věc stává. Např. si delší čas říkám, jak se má známý, kterého jsem x let neviděla. V obchodě potkám paní, která se mě zeptá, jestli dotyčného neznám, že má pocit, že jsme se bavili. Po kratší konverzaci se dozvím, že zemřel před několika lety. Nebo si říkám, kolik je kolegyni v práci asi let. Neptám se jí, tak nutně to vědět nemusím, zapomenu na to, a pak se bavíme, a ona v souvislosti s jiným tématem řekne: „Mně je xy let, a tohle bych nedělala.“ A takhle se oklikou dozvím, kolik jí je. Jsou to prkotiny, ale téměř vždy dostanu odpověď na otázku, kterou si říkám jen v duchu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 236 příspěvků 07.08.18 14:42

Gratuluju… :roll:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.08.18 15:03

Běž dělat špióna :nevim:

Uživatel je onlinezelená7
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 07.08.18 15:13

Náhoda? :nevim:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 07.08.18 15:14

@Dana066 Nevím,jak je to možný,ale mám to stejně ;) Nedávno jsem si zrovna v duchu říkala,co asi dělá známá,a za tři dny mi psala,že pojede na dovču,jestli se ještě nesejdeme,nebo před časem jsem si říkala jak asi zvládá kamarádka péči o novorozeně a za několik minut mi volala,že potřebuje s něčím poradit.A takhle to mám často :D

Dana066
Kecalka 350 příspěvků 07.08.18 15:16

@Jančakecalka Díky. Nemělo to vyznít, že se vychloubám nebo tak, jen jsem chtěla vědět, jestli je to běžná věc.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 07.08.18 15:18
@Dana066 píše:
@Jančakecalka Díky. Nemělo to vyznít, že se vychloubám nebo tak, jen jsem chtěla vědět, jestli je to běžná věc.

Tím jsi mi částečně odpověděla,myslela jsem si,že jsem snad blázen a nebo,že se mi to zdá :D

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 07.08.18 15:41

taky se mi to občas stává, i divnější veci, náhoda..ona to tak má spousta lidí, asi se na to hodně zaměřuješ a pak ti to přijde, že se ti to stává víc

Lex1
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 07.08.18 16:12

Jo, to se občas stane. Mně nejvíc udivila nedávná věc, zdálo se mi v noci o člověku, kterého jsem cca 15 let neviděla :nevim:, ten sen byl fakt zvlastni. Myslela jsem na to asi týden, pak ho potkala, úplnou náhodou, tak jsem souvislosti pochopila :)

Uživatel je onlinezelená7
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 07.08.18 16:14

A věříte na osud? Že ho máme tzv. předem určený?

Dana066
Kecalka 350 příspěvků 08.08.18 08:12

Já osud vidím pomyslně jako cestu. Hlavní cesta, to je osud, máš dojít z bodu A do cíle, přes body B,C, apod. To je neměnné. Existují ovšem různé odbočky mezi těmito body, některé slepé a musíš se vrátit (exekuce, havárie, apod.). Pak jsou vedlejší odbočky, kterými to trvá déle(např. musíš uznat, že to, co jsi udělala byla chyba, a napravit ji). A pak jsou zkratky, intuice ti říká udělej to teď. Je na Tobě, jestli ji poslechneš. A pak jsou události(vedlejší cesty), které se můžou a nemusí stát a když se stanou, život to neovlivní, když se nestanou taky ne ( v kině film, aj.).

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 08.08.18 09:27
@Lex1 píše:
Jo, to se občas stane. Mně nejvíc udivila nedávná věc, zdálo se mi v noci o člověku, kterého jsem cca 15 let neviděla :nevim:, ten sen byl fakt zvlastni. Myslela jsem na to asi týden, pak ho potkala, úplnou náhodou, tak jsem souvislosti pochopila :)

Mě se před půl rokem zdálo o strejdovi,který bydlel na druhém konci republiky a za měsíc nám přišlo parte. :(

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 08.08.18 09:28
@zelená7 píše:
A věříte na osud? Že ho máme tzv. předem určený?

Víceméně jo ;)

Lex1
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.08.18 11:48
@Jančakecalka píše:
Mě se před půl rokem zdálo o strejdovi,který bydlel na druhém konci republiky a za měsíc nám přišlo parte. :(
:( :( podvědomí je silné

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 08.08.18 11:53
@Lex1 píše: :( :( podvědomí je silné

Někdy bohužel ano :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >