Taky jste dneska někdo jak praštěnej po palici?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8654
3.11.21 14:01

Taky jste dneska nekdo jak prastenej po palici?

Ja tohle u sebe vubec neznam za beznejch okolnosti, tak jdu zkoumat, kdo taky dnes pada na hubu. Dopoledne jsem dospavala hodinku a stejne jsem jak po flamu. Pritom zadnej flam nebyl :D Je to blbej tlak nebo kteryho certa a mate to dnes nekdo taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4011
3.11.21 14:08

Já jo, uz od včera. Jsem na homeofficu a to co mám v kanclu za pět minut mi trvá snad hodinu. A furt bych spala. Děsný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
3.11.21 14:10

@Azeretereza ahaaa tak to vypada dost podobne jak u me. Zadna energie. Ted mi doslo, kolik toho musim jeste dneska udelat a nejradsi bych utekla nekam, kde bych mohla chrnet. Ja jsem normalne takova dost akcni a dneska zpomalenej film.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
3.11.21 14:12

Já trpím od pondělí příšerný koprem.. Mrtvá jsem byla v pondělí, včera mi dobihala rymicka, dneska mi začíná být normálně. Ale já jsem jak rosnička, reaguji na jakoukoli změnu tlaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
3.11.21 14:21

Tak tyto stavy mám tak nějak dlouhodobě :-D. Stačí se blbě vyspat a je vymalováno… Poslední dny nestíhám cvičit, takže mne chytají záda a krk, v noci vstávám k synovi s antibiotiky, ráno vstávám kvůli návštěvám doktorů nebo dneska řemeslníků, konečně jsem se naobědvala a nejradši bych si šla lehnout, ale musím ještě se synem probrat zameškané učivo, přebalit nejmenšího, odsát nudle dceři… :-D Do toho jsem, blbka, začala od října studovat a nestíhám všechno to, co se po nás chce, o žehlení nemluvím, to už se vyžehlí jen vahou navršeného prádla :-D. Jooo, kdyby mě někdo jako mimino naložil do kočárku, vozil na vzduchu, drncalo by to a byl klid… hned bych to brala :-D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
3.11.21 14:23

@Svetluska55 ja prave tyhle veci obvykle vubec nevnimam..
@PenelopaW hmm slusnej oddil :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
3.11.21 14:36

:zed: :zed: jo! Jsem vzhůru od 3 od rána, nechápu vůbec proč. Divně mi slzí oči a tak jako posmrkávám, přitom jsem se z rýmy před týdnem vyhrabala a dneska v práci jsem toho víc neudělala, než udělala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
3.11.21 14:40

@weyky no ja byla dopoledne nakoupit a trvalo mi to veky..pritom obvykle litam sem a tam a stiham toho dost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.11.21 14:49

Kdyby jen dneska…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
3.11.21 15:30

Jo a taky mi zhruba od poledne třeští hlava a prášky ani kafe nijak zvlášť nezabraly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
3.11.21 15:45

Já mam dnes blbou náladu a bolest hlavy, ale příšernou. Nic se mě nechce…a to mam dvě malý akční děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4498
3.11.21 15:50

Taky, k tomu hrozná bolest hlavy, vyměkla jsem a dala si Paralen, poprvé za celé těhotenství a kojení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
3.11.21 16:02

Takze je zjevne dneska vyzivnej den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19301
3.11.21 16:23

Já dneska odpoledne na férovku usínala a to s tím nemám obvykle vůbec problém. Ještě za chvilku přijde tchyně a já jdu cvičit, tak už asi potřetí uklízím, aby to tu nebylo jak u prasátek (zbytečné, projdou se děti a je to tu jak předtím)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9292
3.11.21 16:24

Mám to taky. Od rána oteklý oči, nohy a vlastně celá jsem nějaká oteklá a hlavně totálně KO. Hodila jsem do sebe 2 tbl magnésia, ale nic moc změna. Od půl osmý mám cvičení, tak se chci vidět, jak budu křepčit :zed:. Nejradši bych si šla lehnout hned teď. Jo, ale potěšily jste mě, že v tom nejsem sama :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat