Taky jste měli tolik doktorů?

90
21.9.20 17:26

Taky jste měli tolik doktorů???

Pracuji ve firmě 11 let, teď mám momentálně od tohoto pondělí 2 týdny dovolenou. Dřív mi všichni zaměstnanci jsme chodili k jednomu doktorovi bez objednání, dal razítko a byl klid. A teď? Škoda mluvit, byl jsem na audiometrii a na spirometrii. Audiometrie je ušní a spirometrie je, že se tam dýchá do něčeho, je to plicní. A ještě dneska ráno jsem musel volat svému obvodnímu doktorovi, že potřebuji výpis z lékařské dokumentace, budu ho mít, ale bude mě to stát 200 Kč a mám tam přijet 1. října ve čtvrtek.
A aby toho nebylo málo, tak se všemi papíry musím jet ještě k jedné doktorce, což znamená, že tam zase budu muset volat.
Sice jsem to měl mít všechno hotové v termínu, ale prostě nestíhám, měl jsem jen na to měsíc a navíc jsem tehdy vůbec nevěděl, kde jsou ty 2 budovy, jednu budovu jsem objel na kole a tu druhou, tak tam jsem byl se svým zaměstnancem, on mi tehdy ukazoval, kde je to plicní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18739
21.9.20 17:32

Nějak nechápu, co ma dovolená spolecneho s dr? A proc jdes k firemnímu dr po 11 letech? Co děláš za práci? za mesic si nestihneš obehnout 3 doktory?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
21.9.20 17:33

Tak ještě psychiatrii, to je, jak tam dávají ty studený sprchy, a máš to v kupě!😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12648
21.9.20 17:42

Ja vubec nerozumim :nevim: :lol: O cem to je? Proc neumis najit budovu? A tak vubec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27522
21.9.20 18:12
@Zdeněk IV píše:
Pracuji ve firmě 11 let, teď mám momentálně od tohoto pondělí 2 týdny dovolenou. Dřív mi všichni zaměstnanci jsme chodili k jednomu doktorovi bez objednání, dal razítko a byl klid. A teď? Škoda mluvit, byl jsem na audiometrii a na spirometrii. Audiometrie je ušní a spirometrie je, že se tam dýchá do něčeho, je to plicní. A ještě dneska ráno jsem musel volat svému obvodnímu doktorovi, že potřebuji výpis z lékařské dokumentace, budu ho mít, ale bude mě to stát 200 Kč a mám tam přijet 1. října ve čtvrtek.
A aby toho nebylo málo, tak se všemi papíry musím jet ještě k jedné doktorce, což znamená, že tam zase budu muset volat.
Sice jsem to měl mít všechno hotové v termínu, ale prostě nestíhám, měl jsem jen na to měsíc a navíc jsem tehdy vůbec nevěděl, kde jsou ty 2 budovy, jednu budovu jsem objel na kole a tu druhou, tak tam jsem byl se svým zaměstnancem, on mi tehdy ukazoval, kde je to plicní.

Lékařskou prohlídku absolvuju povinně každé dva roky. Byla jsem na podrobném vyšetření sluchu a zraku. Sama chodím na prevenci k několika doktorů. Ty dvě stovky za výpis by ti měl zaměstnavatel proplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51943
21.9.20 18:23

Super, vyskakuje mne tady reklama na Alzheimer centrum ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
21.9.20 18:30

Doktorů, které pravidelně navštěvuji, mám určitě víc než ty. Jestli je to to, na co se ptáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
690
21.9.20 18:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
21.9.20 18:42
@Alriga píše:
Tak ještě psychiatrii, to je, jak tam dávají ty studený sprchy, a máš to v kupě!😂

A barevný kokina :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13566
21.9.20 18:53

A pointa příspěvku je jaká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
21.9.20 19:07
@Zdeněk IV píše:

Takže pracuješ u jedné firmy. Máš dovolenou. Tvojí zaměstnanci chodili kdysi k jednomu doktorovi. Ty teď obíháš tři doktory a nevíš, kde mají sídlo. Vadí ti, že tam musíš volat a že výpis z dokumentace neproplací zdravotní pojišťovna. Moc nechápu, co se nám snažíš sdělit. A vědět potřebuješ co? :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
21.9.20 19:45
@Zdeněk IV píše:

Typicky chlap😄samozřejmě bez urážky. Tohle je normální létání po doktorech a tak to prostě chodí. Taky to máme tak, že létám na pracovní prohlídky od čerta k dablu :lol:.Jinak pokud nevíte kde je která budova se zeptám ne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
21.9.20 20:30

A co jako. Nejde o razítko, ale abys snad měl daná vyšetření v pořádku. Audiometrii holt dělá lékař ORL a spirometrii plicař. Výpis z karty je prostě nějaký úkon navíc, je zpoplatněn. Pokud ho požaduje tvůj zaměstnavatel, můžeš si ho nechat proplatit. A najít vchod do zdravotnického zařízení snad není těžké…Všichni doktoři prostě nesedí na jedné židli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama