Taky jste zmrzlé?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9431
10.5.22 11:59

Taky jste zmrzlé?

Ja teda desne. Mame doma 23 stupnu a pokud nekmitam, je mi kosa. Muj tatinek tvrdi, ze vsechny zensky jsou zmrzly, no nevim nevim..ale ja se vlastne i rychle prehreju :D Sem s vasi termoregulaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12785
10.5.22 12:00

Doporučuju přibrat 10 kilo od tý doby mi zima není ;) :D :D ;)

Samozřejmě joke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
10.5.22 12:03

@ludmilaadamkova :D mozna by to zabralo ale ja zas nejsem hubena, 64 kg na 164 cm..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
10.5.22 12:06
@Tarjei píše:
Ja teda desne. Mame doma 23 stupnu a pokud nekmitam, je mi kosa. Muj tatinek tvrdi, ze vsechny zensky jsou zmrzly, no nevim nevim..ale ja se vlastne i rychle prehreju :D Sem s vasi termoregulaci :mrgreen:

jejdanáčky, to sem nepiš, místní „nejchytřejší“ ti napíšou, že pokojová teplota je 16stupňů, dostaneš vylágoš, a dej si 3 svetry (PS mám to také jako ty :oops: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
10.5.22 12:07

Taky nemám vůbec žádnou termoregulaci. Když se nehýbu, tak bez dlouhého rukávu můžu být až tak ve 24°C, ruce a nohy mám pořád ledové. Na druou stranu když se hýbu, tak se zase velice rychle přehřívám a hodně se potím :nevim:
Zkoušela jsem vše, byla jsem tlustá i hubená, zkoušela otužování, saunu, neoblékat se tolik, ale nic nepomohlo. Někdy člověk holt vyhrát nemůže, tak jsem se smířila s tím, že s sebou nosím vrstvy oblečené a oblékám/svlékám se dle potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12440
10.5.22 12:08

Ja se tedy při 23°C potím, protože jsem zvyklá na 20. To ale jen proto, že byt víc nevytopíme :lol:. Takže jo, jsem zmrzlá pořád :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12785
@Tarjei píše:
@ludmilaadamkova :D mozna by to zabralo ale ja zas nejsem hubena, 64 kg na 164 cm..

Bude z tebe koule ale zima ti nebude?:) :P :P Ne ono to takto uplně neplatí Protože znám i silnější ženy kterým je pořád zima.

Příspěvek upraven 10.05.22 v 12:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33525
@stinga píše:
jejdanáčky, to sem nepiš, místní „nejchytřejší“ ti napíšou, že pokojová teplota je 16stupňů, dostaneš vylágoš, a dej si 3 svetry (PS mám to také jako ty :oops: )

Mně je taky často zima. I v létě musím spát v ponožkách. :zed: Mám studená chodidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5651
10.5.22 12:12

Normálně ne, ale teď co jsem těhotná, je mi kosa porad. Když se obliknu, začnu se potit, tak si to sundam a o to větší kosa mi je :lol: tak už ten pocit ignoruju a dá se to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.22 12:13

Závidím :D je mi horko jako prase a to je většinou v domě zima :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43687
@Tarjei píše:
Ja teda desne. Mame doma 23 stupnu a pokud nekmitam, je mi kosa. Muj tatinek tvrdi, ze vsechny zensky jsou zmrzly, no nevim nevim..ale ja se vlastne i rychle prehreju :D Sem s vasi termoregulaci :mrgreen:

Jo, jsem zmrzlá. S příchodem léta jsem konečně optimálně zahřátá. Přesto se večer přikrývám ráda dekou na gauči :mrgreen:
Myslela jsem si, že to dělá štítka nebo nedostatek železa. Vše v pořádku. Tak asi že mám nadváhu a tělo prostě neumí hospodařit s teplem. Jiné kolegyně jsou spíš potivé a nesnesou zavřená okna. Pořád se větrá. V zimě u okna trpím a nosím od září do dubna košilku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428

Mě je zase stále vedro. I v zimě chodím doma bosá a teplý kabát jsem měla asi 3 dny, jinak jsem nosila přechodový. Už teď „umírám“ a v létě je mi fyzicky špatně - chce se mi zvracet, bolí mne hlava, motám se jak opilá. Kolegyně jásají, jak je hezky, já se těším na víkend až se ochladí. Tlustá rozhodně nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21511
10.5.22 12:14

Já se začínám cítit komfortně tak ve 24 stupních, jinak nosím svetr a dlouhé kalhoty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12440
10.5.22 12:15

@ludmilaadamkova to bych až tak netvrdila. Když člověk přibere, víc se potí. Zároveň ale daleko déle trvá, než se ten tuk prohřeje, protože,, hlavní ohřev " probíhá ve svalech. Mně je třeba daleko větší zima na ty části těla, kde mám tukové zásoby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28189
10.5.22 12:20

Naopak, je mi pořád teplo, doma větrám jako splašená i v zimě, až z toho máme manželské neshody :mrgreen: Kila navíc to ještě dorazila :pankac: To není o pohlaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat