Taky máte někdy takové chvíle, že se cítíte ošklivé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:22
Taky mate někdy takové chvíle?

Ahoj dámy, chci se zeptat, taky mate někdy takové chvíle kdy se cítíte úplně ošklivě? protoste se cítíte smutne, podrazdene, kouknete na sebe do zrcadla a vubec se sami sobě nelibite a k tomu se díváte na instagram na různé hezké ženy aby jste se cítili ještě hůř? :D :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:27

Mela jsem ted po operaci. V zrcadle to nebyl pěknej pohled. Kruhy pod očima, vyhublá..řekla jsem si, jak se asi líbim manželovi. No šla jsem si nalakovat nehty, nalíčila se a zavolala kadeřnici o termín.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:29
@Anonymní píše:
Mela jsem ted po operaci. V zrcadle to nebyl pěknej pohled. Kruhy pod očima, vyhublá..řekla jsem si, jak se asi líbim manželovi. No šla jsem si nalakovat nehty, nalíčila se a zavolala kadeřnici o termín.

Ty mas k tomu aspoň nějaký duvod, to ke mě přijde ten pocit ze sekundy na sekundu.. :D asi bych měla zítra jet někam nakupovat a udělat si nějakou radost

Evulina
Neúnavná pisatelka 17716 příspěvků 11.08.19 15:30
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, chci se zeptat, taky mate někdy takové chvíle kdy se cítíte úplně ošklivě? protoste se cítíte smutne, podrazdene, kouknete na sebe do zrcadla a vubec se sami sobě nelibite a k tomu se díváte na instagram na různé hezké ženy aby jste se cítili ještě hůř? :D :palec:

Tyto stavy někdy mívám, až na ten Instagram, já na facebooky, Instagramy a další žrouty času nemám buňky a ani mě to nebaví a nevidím v tom moc smysl. Někdy právě tohleto u člověka zbytečně vyvolá pocit méněcennosti, když vidí někde fotku „kočky na insťáku“ a on foťák dost zkresluje. Kór takové ty fotky, kde špulí rty do objektivu, nebo se natočí do pózy, která je prostě lichotivější, než jiná atd..
Co mi zabírá - když si cítím hnusně, tlustě, natekle..tak cca půl dne makat venku na zahradě. Splasknu, získám pohyb, lepší náladu..pak přijít domů, dát si sprchu.
No a když to není jen pocit a je to fakt pravda, že to se mnou jde tak nějak „z kopce“ co se vzhledu týče, tak na tom zapracovat. Já třeba teď neměla čas si nabarvit hlavu, odrosty skoro 2 cm, už mám šediny a dělalo mě to o dost starší. Konečně jsem se nabarvila a zase „jsem to já“.
A když nic nezabere, tak doufat, že zítra to bude lepší 8)

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 11.08.19 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, chci se zeptat, taky mate někdy takové chvíle kdy se cítíte úplně ošklivě? protoste se cítíte smutne, podrazdene, kouknete na sebe do zrcadla a vubec se sami sobě nelibite a k tomu se díváte na instagram na různé hezké ženy aby jste se cítili ještě hůř? :D :palec:

Znám to. Instagram nemám, ale stačí mi vzpomínka nebo fotka sama sebe, kdy jsem byla mladší 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:33

Jasně, nejkrásnější jsem když mám ovulku. Šereda těsně před menses, to i teda nezřízeně prasim a jsem samej beďák. U mě na tohle fungujou hormony dost spolehlivě, bohužel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:34
@Anonymní píše:
Ty mas k tomu aspoň nějaký duvod, to ke mě přijde ten pocit ze sekundy na sekundu.. :D asi bych měla zítra jet někam nakupovat a udělat si nějakou radost

Poděkuj tomu pocitu, ze tě donutil jet na nákupy :D Hoď se do gala a hlavne zacni cvičit/sportovat. Sport ti psychicky i fyzicky hodne pomuze.

warita
Extra třída :D 11815 příspěvků 11.08.19 15:38
@Anonymní píše:

a na instagram lezes proc`? Ja tam nechodim, ucet tam nemam a vis jak je mi dobre?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:41
@Anonymní píše:

Mam, kdykoliv se podivam do zrcadla, cely zivot stihla kocka a ted nadvaha, nesnasim to v plavkach komplex, jednodilnych..partnerovi ae libim ale sobe ne..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 15:42

Už nemam, teď jsem ho odinstalovala :D @warita

Evulina
Neúnavná pisatelka 17716 příspěvků 11.08.19 15:44
@Anonymní píše:

Dobrej začátek :palec: :lol:

warita
Extra třída :D 11815 příspěvků 11.08.19 15:48
@Anonymní píše:

no vidis, a jeste se podivej na youtubu na par videi, jak vypadaji celebrity bez makeupu a hned se budes citit jako hvezda.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 11.08.19 16:14

Spis mam nekdy takove chvile, kdy si rikam, ze docela ujdu… :mavam:

maca84
Kecalka 382 příspěvků 11.08.19 16:15
@Anonymní píše:
jo instagram nemam. a taky se sama sobe nelibim a je to dost casto.jsem po 2detech a mam 78kilo na 165cm avzdy sem mivala max.65kg.ale vzdy se uklidnim tim ze jsou na tom mladsi holky hur a je jim to jedno. snazim se neco delat ze sebou ale jde mi to spatne.ale zase na druhou stranu potkavam silnejsi zeny a jsou hezky oblecene a upravene a fakt jim to sekne a chlapy se za nima otoci…vse je v hlave kdyz se prijmes jaka jsi budes stastnejsi…ja ted na tom pracuji jak uz jsem psala nekdy je to ok nekdy na prd ale pokrok tam je.tak drzim pesti…zacni se mit rada a nekoukej na instač zijes jen jednou. :D
Uživatel je onlineNekoukej!
Kelišová 6517 příspěvků 11.08.19 16:45

Kdyby chvile ja mam takove roky :mrgreen: :mrgreen: to je teprve psycho

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama