Taky máte pořád tak uklizeno?

Lenye
10.4.16 13:12

Taky máte pořád tak uklizeno?

Ahoj ženy,

chci se zeptat. něco jsem hledala a zabloudila na jiná tlachací a prodejní server pro ženy (nebudu jmenovat, aby se zdejší admini neněaštvali :-))

Mají tak sekci bydlení a vystavují tam fotky bytů, domů, doplňků apod. Kolikrát je tam takových serepetiček, bydlet bych v tom teda nechtěla. Ale tohle neřeším. Spíš se chci zeptet - pořád máte taky tak uklizeno - třeba v obýváku - jak tam jsou ty fotky? U nás když do obýváku vtrhnou psi, děti, kočka a jiní, tak je to tam za chvíli jako kůlnička na dříví. nemluvě o prachu, takže když vidím na fotkách ty desítky vystavených pičičmundiček, bílých na bílém, černých na černém - to bych jen mohla tam stát s hadrem a utírat. Anebo je řešením hermeticky uzavřít obývák, což nejde )máme ho spojený s kuchyní a dalšími místnostmi. Normálně z toho na mě jde depka. Tak se ptám, jak je to u vás??

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

186
10.4.16 13:14

Klid…Já potom co mám dvojčata jsem tak trochu rezignovala…Jinak jsem pořád šůrovala-no jako ten blázen… :zed: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7354
10.4.16 13:14

U nás: dva mladí manželé, já na rizikáči, mimino na cestě, velký pes, byt 2kk. Uklizeno? :D :D :D Haha. Je tu přežitelno, když už se mi to zdá moc, tak teda uklízím, ale rozhodně ne denně a většinu času tady je,,provozní bordle", zvlášť teď, jak je venku pořád bláto, tak i přes mytí a utírání paciček se sem rpostě natahá blátíčko a nepořádek… no, hrdá na to nejsem, ale doktor přehnané klčení s hadrem stejně zakázal a nepotřebuju bydlet ve sterilním prostředí. Jak někdo někde psal: uklizený byt je známkou prázdného nudného života. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
10.4.16 13:16

Jaký si to uděláš, takový to máš… Nemám psa ani kočku, děti mají svůj pokoj a obývák není spojený s kuchyní, takže v každé místnosti máme relativně pořádek. Uklízím hlavně o víkendu, v týdnu dbám jen na to, aby se 2×-3× vyluxovalo a asi 1×-2× vytřelo.
Mám práci, kde mám tu čest se dostat do různých domácností a popravdě…člověk by někdy :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23804
10.4.16 13:19

Tak jsem se rozhlídla po obýváku, centru veškerého dění, a to jsem neměla dělat :mrgreen:
V kuchyni je hromada umytého nádobí, na sušáku visí už dávno suché prádlo, do obýváku si malá donesla matrace, co máme na příležitostné přespání a udělala si z nich bunkr, kam si natahala oblečení, boty, hračky…vytahala snad všechny psací potřeby a potřeby ke tvoření a přes okna není vidět :oops: :mrgreen:
Uklizeno tu bude, až se děcka zavřou do svých pokojů nebo až se odstěhují. Možná 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
10.4.16 13:20

Já mám uklizeno zhruba od 21.00 do 6.15 :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
10.4.16 13:21

@pannda 3× týdně luxovat a 2× týdně vytírat je moc i na mě. Pokud pracuju, mám dům a 3 děti, tak jsem ráda, když uklidím jednou za týden v sobotu. V týdnu, když přijdu z práce rozvozím a vyzvednu děti z kroužků, uděláme úlohy, připravím večeři, maximálně zapnu pračku nebo vyžehlím. Večer často ještě u počítače pracuju.
Pokud tak uklízíš, tak to jsi teda super žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
10.4.16 13:22

2 dospělí,3 děti. No binec, hračky všude :mrgreen: ale tam, kde spí a jí je čisto. Denně zametám i 6×, peru x praček týdně a toho žehlení :roll: naštěstí manžel má pochopení..občas i pomuže, je pravda že jak opravuje domek že už moc ne..ale nevadí mi to, když potřebuji a má čas udělá to. Občas udělám generální uklid a to je práce na xxxxhodin.No akorát mě štvě, že sotva vymalujeme děti zamažou zdi, nebo počmárají :roll: :roll: ale co se dá dělat takové jsme taky byli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
10.4.16 13:23
  • Nahlásit
  • Citovat
23804
10.4.16 13:26

Ještě minulý týden jsem měla dvě práce a školu, takže jsem si tento víkend naordinovala odpočinek a nicnedělání a zatím se mi daří 8)
Aby to nevyznělo blbě, není tu špína, jen chaos. Až na ta okna, ale budeme malovat, tak to pak vezmu při jednom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6350
10.4.16 13:28

Tak přece si nebudou fotit bordel, že jo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
10.4.16 13:29

Luxuju kazdy den nekolikrat, vytiram nekolikrat za tyden, bohuzel videt to neni, pes desne pelicha. A mame tu provozne, nekdy je lip, nekdy hur. Nejlip je o vikendu, kdy se muz stara o dite a ja muzu konecne trochu poklidit. Pak se tady zjevi dite a je po poradku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
10.4.16 13:33

Tak když uklidim a vyfotim to, tak na fotce máme taky uklizeno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017

Nevím sice jaké stránky myslíš ani jak to na fotkách vypadá, ale uklizeno mám kterýkoli den v týdnu, ale přiznávám, že ne vlastní zásluhou. Děti mají vlastní pokoj, tam si udržují pořádek samy, jinak mi 4× týdně dochází paní z agentury, na takové ty běžné věci - prach, prádlo, myčka, koupelna, okna atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
@hanyny píše:
@pannda 3× týdně luxovat a 2× týdně vytírat je moc i na mě. Pokud pracuju, mám dům a 3 děti, tak jsem ráda, když uklidím jednou za týden v sobotu. V týdnu, když přijdu z práce rozvozím a vyzvednu děti z kroužků, uděláme úlohy, připravím večeři, maximálně zapnu pračku nebo vyžehlím. Večer často ještě u počítače pracuju.
Pokud tak uklízíš, tak to jsi teda super žena.

Nejsem, je to potřeba, když máš podlahu, kde se kumuluje prach a vlasy…Taky je rozdíl byt a dům, v bytě se uklízí rozhodně snadněji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama