Každý zkoumá nachlazení jako koronu

29079
25.3.20 21:45

Taky měli kolem vás všichni v únoru "asi koronavirus"?

Začíná mi hrabat z toho, že si snad všichni v mém okolí myslí, že možná prodělali koronavirus už v lednu nebo únoru. :mrgreen:

Každý kdo měl nějakou virózu ji najednou zpětně zkoumá a na pocit, že byla úplně jiná než ty ostatní, co kdy zažil :mrgreen:

Teď zrovna moje teta. :mrgreen:

A co u vás? Taky „měli“ všichni koronavirus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29079
25.3.20 21:45

Abych nezapomněla, taky jsem měla v únoru ošklivou virózu. Ale obavam se, že koronavirus to asi nebyl :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
25.3.20 21:46

To jsem si taky rikala :mrgreen: Meli normalni virozu ci chripku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29873
25.3.20 21:46

Ne, my nic nemeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3469
25.3.20 21:47

@Bábrdl Tak já prochrchlala čtyři týdny v lednu dost krutým suchým kašlem. Nicméně je to pryč, takže nepitvám, na kterou z těch neviditelných breberek to hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
25.3.20 21:48

Ne neznam nikoho, kdo by si to myslel a nema cenu se tim zaobirat, zpetne uz se to nezjisti. Ja mela nemocné deti ted, i ja sem chrchlala jak blazen, ale ze by to byl korona me teda ani vzdalene nenapadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7079

Hele me bolela v lednu z chripky dva dny hlava, ze jsem mela chut mlatit s ni do zdi. Aj horecka a kasel byl.. no a nejstarsi synator mel horecku ze se neudrzel na nohou a ti mladsi chrchlali tri tejdny. Tak uz to asi mame za sebou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Bábrdl jo, moji rodiče taky 8)

• Citovat
  • Nahlásit
3896
25.3.20 21:49

V unoru ne, kolem me ho maji vsichni ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
25.3.20 21:51
@Anonymní píše:
@Bábrdl jo, moji rodiče taky 8)

@jannina1

To jsem ráda, že nejsem sama :mrgreen: :mrgreen:

Jestli ještě někdo začne konverzaci „Myslím, že to tu bylo už únoru, protože já jsem měla…“ Budu řvát. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
25.3.20 21:51

My to meli pres vanocni svatky :D. V zivote jsem tak nic hnusnyho nemela, CRP v norme, takze vir. Po tydnu zhorseni. Zlepsilo se to tak po 2,5 tydnech a dobra jsem byla az tak po 3-4 tydnech. Prinesl to domu manzel a mne to vypuklo az cca tyden, mozna pozdeji, po nem…no Kdybych to trebas mela na konci unora, tak bych hodne uvazovala o tom, ze uz jsem to mela. Takhle to byla asi chripka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
25.3.20 21:52
@Ijen píše:
V unoru ne, kolem me ho maji vsichni ted.

Hmm :think: To už není úplně svanda. Kdo na teď virózu, měl by se fakt chovat jako by měl koronáč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
25.3.20 21:53
@MP Evik píše:
My to meli pres vanocni svatky :D. V zivote jsem tak nic hnusnyho nemela, CRP v norme, takze vir. Po tydnu zhorseni. Zlepsilo se to tak po 2,5 tydnech a dobra jsem byla az tak po 3-4 tydnech. Prinesl to domu manzel a mne to vypuklo az cca tyden, mozna pozdeji, po nem…no Kdybych to trebas mela na konci unora, tak bych hodne uvazovala o tom, ze uz jsem to mela. Takhle to byla asi chripka…

Ti zní jako pravá chřipka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
25.3.20 21:58
@Bábrdl píše:
Hmm :think: To už není úplně svanda. Kdo na teď virózu, měl by se fakt chovat jako by měl koronáč.

Vsak jo, vsichni jsou v neschopnosti a nikam nechodi. Jenze jsou presvedceni o puvodci a i bez testu budou verit, ze maji protilatky. Coz taky neni idealni situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8562
25.3.20 21:59

Mne to taky napadlo, mela jsem posledni tyden v unoru (asi) chripku, poprve, takze jsem z toho byla dost vyplesknuta, v te dobe uz byla korona ledaskde a manzel jako pilot lital treba na Kanary, Egypt, Oman a tak, takze ano, mne to tenkrat napadlo, zda to teda nemuze byt ta korona. Ale doted jsem presvedcena, ze to byla chripka, pac jsem nemela kasel, jen horecky a bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama