Taky na vás lidí tak čumí?

24.1.20 21:25

Taky na Vás lidí tak "čumí"? :D

Prosím aby to bylo přijato s nadhledem, ale už mi z toho asi hrabe. Pořád na mě lidi neskutečně čumí a zírají až fakt tak že to nejde přehlížet, snažím se po nich nedívat, nevšímat si toho, ale je to všude a hodně i se jasně otočí i když už kolem projdu. Bohužel to prostě vnímám dost negativně (říkám si co si asi myslí, že jsem jak vorvaň atd.) a nejlepší je že ačkoliv čumí tak sednout mě v MHD nepustí nikdo. Občas si myslím že jim připadám spíš tlustá a ne těhotná a že čumí proto - v zimní bundě to prostě není tak hezké kulaté bříško jak v tričku. Ano je to prkotina ale mám často chuť říct nečum :D jsem jediná komu tohle vadí? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1372
24.1.20 21:28

Paronoia :) Většina lidí „čumí“ jen doblba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
24.1.20 21:29

To jsou hormony, které přirozeně snižují level na to co tě zúzkostní. To co popisuješ zní jako učebnicový symptom sociální fobie. Kterou nejspíš netrpíš, jen holt vnímáš a vyhodnocuješ věci jinak, než kdyby ti ty hormony v krvi nekolovaly.

Zase to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
24.1.20 21:29

To by mě zajímalo, jak musi člověk vypadat, aby se tolik lidí ohlizelo a koukali. Jestli si nevsugerovavas něco, co není..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
24.1.20 21:30

Paranoia 8) lidem jsi úplně ukradená, každý má svých problémů dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20800
24.1.20 21:31

Většina lidí na tebe nečumí, jenom si to myslíš. Jinak já když koukala dřív na těhotné, tak sem jim třeba záviděla břicho, teď už mám 2 děti a sem ráda že ohlidam ty, na zkoumání cizích břich už nemám čas :mrgreen: nebo možná přemýšlí jestli jsi těhotná nebo tlustá, v zimě se to blbě poznává a přemýšlí jestli tě třeba pustit sednout v busu nebo se na to vyprdnout, aby neudělali trapas kdybys byla fakt jenom tlustá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.20 21:32

Tak to jste mě potěšily, aspoň že to mám na co svést :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.20 21:33

@Kriss Tina no právě že já myslím že vypadám jak dědek s pivním pupkem a nadváhou co do tvaru těla :mrgreen: za bunda to prostě úplně kazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 21:34

@Čtyřlístek2 Na me lidi přesně takhle od myho osmyho mesice taky tak cumeli! Nechápu proc :nevim: Jak uchylaci! Někdy jsem ty jejich pohledy nemohla vůbec vystát :( a taky jsem to vnímala dost negativně, ty pohledy mi přísly takový zlý, až vulgární. Asi a tím nic neuděláš. Mně připadalo čumeni na moje bříško takové, jak bych to popsala, sprosté, jak kdyby mi zirali na prsa…

• Citovat
  • Nahlásit
24.1.20 21:38
@Anonymní píše:
@Čtyřlístek2 Na me lidi přesně takhle od myho osmyho mesice taky tak cumeli! Nechápu proc :nevim: Jak uchylaci! Někdy jsem ty jejich pohledy nemohla vůbec vystát :( a taky jsem to vnímala dost negativně, ty pohledy mi přísly takový zlý, až vulgární. Asi a tím nic neuděláš. Mně připadalo čumeni na moje bříško takové, jak bych to popsala, sprosté, jak kdyby mi zirali na prsa…

Děkujiiii že jsi tu! No úplně jak píšeš. Je to pocit jak když ti chlap čumí okatě do výstřihu nebo na zadek tak takhle čumí teď lidí na mě :D a souhlasím že mi přijdou ty pohledy hnusné. :nevim: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20699

Jo, a to nejsem těhotná. Jen mám velký prsa. To chce klid. Ty se aspoň břicha zbavíš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20800

@Čtyřlístek2 těžko říct, já nikam nechodila a už vůbec ne MHD abych řešila jestli mě někdo pustí sednout :D za celé těhotenství sem jela jednou tramvají a to mě kupodivu pustila sednout jedna paní i když sem na sobě měla zimní bundu a břicho ne tak velké, že bych vypadala jak před porodem :lol: já bych ty lidi prostě nevnímala, na mě kolikrát blbě čuměli u prvního, měla sem ho celkem brzo a ještě vypadám o dost mladší než skutečně sem :roll: ale co je mi do lidí, mě můžou být ukradení i kdyby si na mě ukazovali prstem a svolavali davy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6542

Neblbněte, děvčata, vždyť jako těhotné už nikoho nezajímáte, teda tu většinovou populaci myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4044
24.1.20 21:39
@Čtyřlístek2 píše:
@Kriss Tina no právě že já myslím že vypadám jak dědek s pivním pupkem a nadváhou co do tvaru těla :mrgreen: za bunda to prostě úplně kazí

Po třetím dítěti ti to tak připadat nebude. ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 21:39
@Anonymní píše:
@Čtyřlístek2 Na me lidi přesně takhle od myho osmyho mesice taky tak cumeli! Nechápu proc :nevim: Jak uchylaci! Někdy jsem ty jejich pohledy nemohla vůbec vystát :( a taky jsem to vnímala dost negativně, ty pohledy mi přísly takový zlý, až vulgární. Asi a tím nic neuděláš. Mně připadalo čumeni na moje bříško takové, jak bych to popsala, sprosté, jak kdyby mi zirali na prsa…

Měla jsem to stejne, taky na mě dost civeli. Ale žádný vorvan jsem teda nebyla, proste stihla, jen s břichem. Někdy mi i někdo řekl kompliment, jako úplně cizí lidi, jak ženy, tak muži.. Tak jsem to pak brala jinak, asi se to některým třeba líbí. Mne se taky líbí pěkná, stihla, upravena tehule. Ale necivim. A pochválit taky umím, treba včera jedné mamince prenadherny kočárek :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat