Taky se vám to už stalo? :-D

57
30.12.18 00:04

Taky se vám to už stalo? :-D

No, dneska mi na facebooku psala jedna ženská, chtěla se se mnou sejít. Říkala ve 14:10 před hospodou. Tak jsem šel a byla to chyba. Na tu schůzku nepřišla. Dobře, trochu se víc rozepíšu. Té holce je teprve 15 let, je sprostá, jak dlaždič. Jak jsem jel domů autobusem toho 19. prosince ve středu, tak jela se mnou v autobuse, seděla v autobuse s jednou kámoškou. Ta kámoška mě psala taky, toho 19., prý jestli nemám nějaký problém, když jsem se za nimi otáčel, tak jsem jen napsal, že byli v autobuse hlučné. Ta patnáctiletá mi volala 2:35 na mesengru, jenže já si v noci vypínám telefon a mesenger moc nepoužívám.
No a dneska mě vylákala na tu schůzku tedy, když už jsem tam byl, tak skoro hodinu psala: " Už tam budu, už tam budu, čekej. " Tak jsem ji odepsal, že už jdu domů, že by už tam byla dávno. Potom mi začala vulgárně nadávat, že co si to dovoluji a byla na mě dost sprostá. Když jsem stál na té zastávce, tak mi poslala záznam, kde vzdychá a říkala: " Vzrušuje tě to, Zdeňo? No, já myslím, že to nemá už cenu ani komentovat. Potom jsem od ní dostal pár záznamů, kde mě uráží a mluví sprostě. Tak jsem jí napsal, že je pubertální nula a to mi potom začala vyhrožovat, že to poví rodičům, jsem jí jasně řekl, že už dohrála. :-D
No a potom si mě zablokovala, o to mi šlo, ne abych si jí zablokoval já, ale ona mě, takže mám svatý pokoj už. :-D
Můj profil jí dala jedna holka z mé obce, která je taky mladá a chodí do školy ještě.

Taky se vám to už někdy stalo??? Co si o tom myslíte? :-D Vždycky jsem se seznamoval s ženskými na úrovni v mém věku, tahle jim nesahá ani po kotníky, taky můžu ten její záznam poslat jejich rodičům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

86690
30.12.18 00:07

Ne,to se mi ještě nestalo.Asi jsem na patnáctiletý holky moc stará.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
30.12.18 00:07

Bože :zed: do čeho jsi to duši dal :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
30.12.18 00:08

@Anna766 nespíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
30.12.18 00:08

Ty jsi asi nějaký jiný. Proč chodíš na schůzky s puberťačkama? :roll: Měl sis jí rovnou zablokovat a víc to neřešit. Nebo ti lichotí, že se nějaký mladý tele baví s kámošema na tvůj účet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
30.12.18 00:09

Ach milé Brávíčko :roll:

Přijdeš mi stejně vypatlanej, jako ta sprostá patnáctka :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.12.18 v 00:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
30.12.18 00:09

Zdeněk IV.

No, mě je 30, holky si ze mě nejspíš dneska asi vystřelili. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
30.12.18 00:11

Serpantini

No, já původně jít ani nechtěl, jak říkám, vystřelili si ze mě. Spíš mě šlo jen o pokec, to jsem jí taky psal. Ale, jak říkám, nikde jsem neměl chodit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
30.12.18 00:12

Jsi blbej :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
30.12.18 00:14

Prosím tě a co tak čeká třicetiletej chlap od schůzky se sprostou patnáctkou? To, co si myslím? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 00:15

@Zdeněk IV řekla bych že 100% :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13664
30.12.18 00:17
@Zdeněk IV píše:
No, mě je 30, holky si ze mě nejspíš dneska asi vystřelili. :think:

A jsi si tím věkem jistý? Třicetiletej chlap že by šel na rande s patnáctkou a pak o tom rozhořčeně psal na emimino? To neeeee :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
30.12.18 00:18

Michelle

Já stejně nic nečekal. Tak aspoň jsem se prošel, ne? Stejně jsem to měl kousek. Horší by bylo, kdybych měl schůzku 20 km daleko a ta ženská by tam ani nepřišla, to jsem zažil taky, ale to už je 3 roky zpátky naštěstí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86690
30.12.18 00:19
@terinka4444 píše:
@Anna766 nespíš?

Ne,mám plnou hlavu antropologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23272
30.12.18 00:24
@Zdeněk IV píše:
No, dneska mi na facebooku psala jedna ženská, chtěla se se mnou sejít. Říkala ve 14:10 před hospodou. Tak jsem šel a byla to chyba. Na tu schůzku nepřišla. Dobře, trochu se víc rozepíšu. Té holce je teprve 15 let, je sprostá, jak dlaždič. Jak jsem jel domů autobusem toho 19. prosince ve středu, tak jela se mnou v autobuse, seděla v autobuse s jednou kámoškou. Ta kámoška mě psala taky, toho 19., prý jestli nemám nějaký problém, když jsem se za nimi otáčel, tak jsem jen napsal, že byli v autobuse hlučné. Ta patnáctiletá mi volala 2:35 na mesengru, jenže já si v noci vypínám telefon a mesenger moc nepoužívám.
No a dneska mě vylákala na tu schůzku tedy, když už jsem tam byl, tak skoro hodinu psala: " Už tam budu, už tam budu, čekej. " Tak jsem ji odepsal, že už jdu domů, že by už tam byla dávno. Potom mi začala vulgárně nadávat, že co si to dovoluji a byla na mě dost sprostá. Když jsem stál na té zastávce, tak mi poslala záznam, kde vzdychá a říkala: " Vzrušuje tě to, Zdeňo? No, já myslím, že to nemá už cenu ani komentovat. Potom jsem od ní dostal pár záznamů, kde mě uráží a mluví sprostě. Tak jsem jí napsal, že je pubertální nula a to mi potom začala vyhrožovat, že to poví rodičům, jsem jí jasně řekl, že už dohrála. :-D
No a potom si mě zablokovala, o to mi šlo, ne abych si jí zablokoval já, ale ona mě, takže mám svatý pokoj už. :-D
Můj profil jí dala jedna holka z mé obce, která je taky mladá a chodí do školy ještě.Taky se vám to už někdy stalo??? Co si o tom myslíte? :-D Vždycky jsem se seznamoval s ženskými na úrovni v mém věku, tahle jim nesahá ani po kotníky, taky můžu ten její záznam poslat jejich rodičům.

Ne, s patnáctkama fakt nic nemám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama