taky se vam v lete trou stehna :-(?

2964
25.4.07 12:22

taky se vam v lete trou stehna :-(?

Ano, ano, vazene pritelkyne,

je tu uz opet cas sukni a satu a ja jsem opet nezhubla tak, aby se mi netrela stehna. A tak se chci zeptat podobne postizenych, co s tim delaji, aby pro ne nebyl kazdy krok v sukni bolestivou mukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

TAPTINKA
25.4.07 12:33

rada

Také zdravím !

Bohužel i mne se to týká - i když okolí si myslí, že nejsem tlustá, že to tedy nemůže být problém..

Takže - buď pod sukně nosit krátké elasťáky nebo nohavičkové kalhotky (což já ale nedělám, si říkám nedejbože se sukně vyhrne a to bude pohled), nebo používat pudr - Aviril. Nohy se nepotí, vysuší to a jde to :)

• Nahlásit
  • Citovat
11525
25.4.07 12:39

Tak se připojuju, z tohoto důvodu nosím sukně minimálně prakticky vůbec. Snažím se spíše nosit kraťasy nebo třičtvrťáky. Jinak pokud už nastane ta situace, že si vyšoupám kvalitní flek, potírám ho Infadolanem - stejně jako dětskou prdélku :lol: :lol: . Jinak uvítám i jiné nápady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
25.4.07 13:12

Jojo, přidávám se :) A moje řešení? Nosím kalhoty :) Ani jako těhotná jsem neměla sukni na sobě.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
25.4.07 13:37

Další v pořadí :-)
Pomáhá potřít stehna tuhým antirespirantem.
Takže pod jednu paži, pod druhou paži a na nožičky :oops: šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
25.4.07 13:37

Ahojda, my jsme s kamarádkami používali a používáme tuhý deodorant-antiperspirant, já osobně lady speed stick… event. modrou indulonu, ta se jen tak nevstřebá a klouže…Je to děs…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
25.4.07 13:40

Ahoj,

sice jsem hubenejsi postavy, ale ty stehna mam asi geneticky dane, takze soupu. Pouzivam tuhy antiperspirant..

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
25.4.07 15:45

Jeeee, to jsem rada, ze v tom nejsem sama. Zkousela jsem kratke elastaky pod sukni, ale nebylo mi prijemne. Navic, jak pise Taptinka, ten strach z vyhrnute sukne… :roll: Loni mi kamoska doporucila kyprici prasek, ale plakala jsem bolesti velmi brzy :cry: a dal to resila jako Lesina a Sati: dobra sukne = kalhoty :D
Ten antiperspirant a modra indulona mi zneji moc dobre :idea: , prubnu oboji :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
25.4.07 16:45

taky se přidávám a to ani nejsem tlustá, holt jen prdelatá a stehnatá… Řešení: nosím kalhoty
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
25.4.07 17:04

Ahojky, to znám taky. Takže klasika jaká tu už zazněla, kalhoty jsou nejlepší sukně. :lol: :lol: Jinak mě to vadí i při spaní, a abych nemusela spát s nohama hoooooooooodně daleko od sebe spím s peřinou mezi. 8O 8O 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
25.4.07 17:31

Ahoj

I já šoupu a odírám, au au.no takže taky spíše nosím kalhoty. Když už chci udělat dámu a vzít si sukni ( ale dlohou, vidět někdo ty moje fotbalistický nohy, tlustý a ještě kolena samá díra) no ty kejty si natřu pudrem.Sice po nějaký době už cítím že pudr neúčinkuje a začínají se mi dělat pupínky,ale na chvilku to funguje.

Začala jsem chodit na spinning,ale pochybuju, že to stihnu zhubnout a být letos bez odřenin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
25.4.07 17:35

Hlásím se do klubu. :D
Zkoušela jsem všechno možný. Napřed vysušovat zásypem, deodorantem apod., ale nikdy to nemělo dlouhodobější učinek.
Až jsem zkončila s modrou indulonou.Pořádně to promažu (nechám tam vrstvu) a jde se. To jediné mi funguje. :oops:
Ještě si ji i beru s sebou, abych to ev. domázla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
25.4.07 19:23

Ted me napada - modra indulona, hmmmm, dobry napad, ale co mastne fleky na sukni? Nedelaji se? Zvlast kdyz se udela vrstva, jak pise Kira…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
25.4.07 21:20

Já jsem taky pudrová, sukně nosím ráda a často, na delší výlety si zásyp beru sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
26.4.07 09:23

No, to je skvela diskuze :-), mi nejak unikla.

Diky za rady :-) jak na to. Sukne nosim rada, teda jen dlouhe, pac neni co ukazovat. Ale v lete clovek trpi. Ted uz nebudududu, dam si tam indulonunununu :lol: :lol: :lol: A nebo tuheho dezika a bude radost velika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama