Taky si musíte kupovat dárky samy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 17:27
Taky si musíte kupovat dárky samy?

Čauky… Jdu si sem za Vámi postesknout… Rok co rok si musím dárky kupovat sama… manžela ani nehne. Ze začátku na Štědrý den letěl do obchodu a koupil první co mu přišlo pod ruku. Ale aspoň mě něco pod stromečkem čekalo. Nejde mi o žádné drahé veledary… Jenže nedostanu ani jedinou kytku k narozeninám, k výročí… A teď je mi už opravdu smutno. Poslední roky co si pod stromeček nedám sama nemám. A teď je mi až k breku. Já mu chci koupit drahou hru, peníze na ní škudlím kde se dá, protože moc velký rozpočet nemáme. A on? Vůbec nic. Přitom jsem říkala asi dva týdny zpátky, že bych chtěla jednu knihu asi za 300,–. Že jí dostanu si naději nedělám, protože se ani nezeptal jakou. Neví žánr, autora ani název… Takže si jí prostě zítra koupím sama. Mrzí mě to, že nemá snahu jedenkrát za rok mi udělat radost aspoň na toho Ježíška. Přitom přes rok si fakt koupím jen nutné věci a neutracím. A mrzí mě, že já se snažím mu nadělit co vím, že si přeje a on nic. A vážně uvažuju, že mu to prostě nekoupím a ať si má pod tím stromkem prázdno… Jako abych mu každoročně kupovala dárky a sobě si ho musela koupit sama mi přijde od něho trapné… :( :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Reklama

Reakce:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 14.12.17 17:29

Naférovku bych mu to řekla, tak jak to tady píšeš

Uživatel je onlineANCA211
Kecalka 405 příspěvků 14.12.17 17:29

Nedala bych mu taky nic. A na ferovku mu rekla ze se mi tohle nelibi

Elen8
Extra třída :D 12977 příspěvků 14.12.17 17:30

Absolutne nic bych mu nekoupila!!

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 14.12.17 17:32

Nic bych si sama nekupovala, i když je to drsný tak bych ho v tom asi nechala vymáchat. Až pod stromkem bude jen dárek pro něj a pro tebe nic… Tím že si koupíš sama mu nahráváš, ví to a nesnaží se.

Markéta80
Hvězda diskuse 38738 příspěvků 14.12.17 17:32
@Anonymní píše: Čauky… Jdu si sem za Vámi postesknout… Rok co rok si musím dárky kupovat sama… manžela ani nehne. Ze začátku na Štědrý den letěl do obchodu a koupil první co mu přišlo pod ruku. Ale aspoň mě něco pod stromečkem čekalo. Nejde mi o žádné drahé veledary… Jenže nedostanu ani jedinou kytku k narozeninám, k výročí… A teď je mi už opravdu smutno. Poslední roky co si pod stromeček nedám sama nemám. A teď je mi až k breku. Já mu chci koupit drahou hru, peníze na ní škudlím kde se dá, protože moc velký rozpočet nemáme. A on? Vůbec nic. Přitom jsem říkala asi dva týdny zpátky, že bych chtěla jednu knihu asi za 300,–. Že jí dostanu si naději nedělám, protože se ani nezeptal jakou. Neví žánr, autora ani název… Takže si jí prostě zítra koupím sama. Mrzí mě to, že nemá snahu jedenkrát za rok mi udělat radost aspoň na toho Ježíška. Přitom přes rok si fakt koupím jen nutné věci a neutracím. A mrzí mě, že já se snažím mu nadělit co vím, že si přeje a on nic. A vážně uvažuju, že mu to prostě nekoupím a ať si má pod tím stromkem prázdno… Jako abych mu každoročně kupovala dárky a sobě si ho musela koupit sama mi přijde od něho trapné… :( :(

a proč mu kupuješ dárky Ty. Kup si za ty peníze pro sebe a třeba mu to dojde až tam nic nenajde. Ne já si dárky nekupuji, manžel kupuje ke všemu ;) Pokud by mě nic nekoupil, pocítil by příště to samé ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28305 příspěvků 14.12.17 17:33

Přesně. Nic. Pokud Ti nikdy nic nedá, tak je to sobec a ignorant, vys…la bych se na něj, natož něco škudlit. O postoji k Tobě to vypovídá hodně. Hodný(až blbý) holky patří do pekla.

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 14.12.17 17:33

Tohle si musíte doma vyřešit, jste dospělí lidé.
My si s manželem překvapení nedáváme a když už, tak spíše já jemu než on mně. Letos vím, že mi předplatil 3 oblíbené časopisy a navíc slíbil prodloužený víkend jen ve dvou a to je se čtyřma dětma na metál :mrgreen: Pod stromečkem tak asi nebudu mít nic, možná nějakou obálku :mrgreen: Já mám pro něj kráječ bylinek, o kterém v průběhu roku mluvil, nějaká DVD a žiletky. Budu si užívat dětské radosti a celkově té vánoční pohody a dárky jsou fakt to poslední, co by mě trápilo.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28305 příspěvků 14.12.17 17:33
@arinecka píše:
Nic bych si sama nekupovala, i když je to drsný tak bych ho v tom asi nechala vymáchat. Až pod stromkem bude jen dárek pro něj a pro tebe nic… Tím že si koupíš sama mu nahráváš, ví to a nesnaží se.
:think: :palec:

Markéta80
Hvězda diskuse 38738 příspěvků 14.12.17 17:34
@arinecka píše:
Nic bych si sama nekupovala, i když je to drsný tak bych ho v tom asi nechala vymáchat. Až pod stromkem bude jen dárek pro něj a pro tebe nic… Tím že si koupíš sama mu nahráváš, ví to a nesnaží se.

otočila bych to, nakoupila bych jen pro sebe at kouká jaké to je když nic nedostane :mrgreen:

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 14.12.17 17:34

Jo je to hodně trapný. Nic mu nekupuj, třeba mu to dojde.

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 14.12.17 17:34

Tohle chce vždycky probrat dopředu. Zvlášť když má člověk nového partnera, tak hned na začátku ho naučit, že svátky, narozeniny a Vánoce se neignorují. :mrgreen:

Je týden před Vánoci, nejvyšší čas na nápravu a na rozhovor, že bys chtěla dárky, když jemu samotnému to nedochází. Ačkoli vůbec nechápu, jak je možné, že tohle trvá delší dobu, aniž by ho to trklo. To mu není trapný, že mu dáváš dárky a on ti nic nekoupí? To se vy dva sejdete pod stromečkem a rozbalujete to, cos nakoupila ty?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28305 příspěvků 14.12.17 17:34
@MisaHanuska píše:
Tohle si musíte doma vyřešit, jste dospělí lidé.
My si s manželem překvapení nedáváme a když už, tak spíše já jemu než on mně. Letos vím, že mi předplatil 3 oblíbené časopisy a navíc slíbil prodloužený víkend jen ve dvou a to je se čtyřma dětma na metál :mrgreen: Pod stromečkem tak asi nebudu mít nic, možná nějakou obálku :mrgreen: Já mám pro něj kráječ bylinek, o kterém v průběhu roku mluvil, nějaká DVD a žiletky. Budu si užívat dětské radosti a celkově té vánoční pohody a dárky jsou fakt to poslední, co by mě trápilo.

to, co píšeš je něco jiného. U zakladatelky, resp. jejího muže nejde o dohodu, ale nezájem a ignorantství. A to bolí.

Venetia
Vesmírná mluvilka 33789 příspěvků 14.12.17 17:35
@Anonymní píše: Čauky… Jdu si sem za Vámi postesknout… Rok co rok si musím dárky kupovat sama… manžela ani nehne. Ze začátku na Štědrý den letěl do obchodu a koupil první co mu přišlo pod ruku. Ale aspoň mě něco pod stromečkem čekalo. Nejde mi o žádné drahé veledary… Jenže nedostanu ani jedinou kytku k narozeninám, k výročí… A teď je mi už opravdu smutno. Poslední roky co si pod stromeček nedám sama nemám. A teď je mi až k breku. Já mu chci koupit drahou hru, peníze na ní škudlím kde se dá, protože moc velký rozpočet nemáme. A on? Vůbec nic. Přitom jsem říkala asi dva týdny zpátky, že bych chtěla jednu knihu asi za 300,–. Že jí dostanu si naději nedělám, protože se ani nezeptal jakou. Neví žánr, autora ani název… Takže si jí prostě zítra koupím sama. Mrzí mě to, že nemá snahu jedenkrát za rok mi udělat radost aspoň na toho Ježíška. Přitom přes rok si fakt koupím jen nutné věci a neutracím. A mrzí mě, že já se snažím mu nadělit co vím, že si přeje a on nic. A vážně uvažuju, že mu to prostě nekoupím a ať si má pod tím stromkem prázdno… Jako abych mu každoročně kupovala dárky a sobě si ho musela koupit sama mi přijde od něho trapné… :( :(

pokud si od nej nic nedostala, tak bych mu taky nic nedala..to mu pak neni trapne, kdyz ma darek a ty nic?

Janasas
Kelišová 5002 příspěvků 14.12.17 17:35

A on si koupí??? To by mě zajímalo. Jeslti si sám sobě nakoupí a na tebe prdí a čeká od tebe.. to mi přijde fakt trapné

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama