Taky vám hrabe z mateřské?

1544
25.5.17 17:50

Taky vám hrabe z mateřské?

Ahoj :mavam: chci založot téma na odlehčení a pro zasmásní.
Se synem jsem doma 15měsíců a už pociťuju že jsem trochu mimo :mrgreen: Včera jsem byla po dlouhé době sama bez něj v obchoďáku, čumím do regálu a s nákupním košíkem dělám pohyb jako s kočárem :lol:.Nebo odjíždím od rodičů a mamka mi volá ať se vrátím, že jsem u nich nechala kočár a psa :oops: (dítě naštěstí bylo v autě)no a psa jsem nechala i obchoďáku jednou 8o až u domu jsem zjistila že ho nemám a vracela jsem se. Celkově cítím že jsem zakrněla :zed: jste na tom podobně??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2236
25.5.17 17:52

To s tím nákupním vozíkem znám, ještě i teď se mi to stane a to má mladší už 4 roky. A tuhle jem se přistihla, že stojím na zastávce a pohupuju se, tak jsem jsem byla zvyklá se furt pohupovat, když se nosila mimino :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
25.5.17 17:56

@alviola joo taky se pohupuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8320
25.5.17 18:08

Nehrabe ;). Nic takového nedělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
25.5.17 18:14

Já už mám teda po mateřské (a dlouho, vracela jsem se, když bylo dítěti půl roku; teď mu budou čtyři), ale ještě pořád mám problém ukočírovat/včas zastavit výkřiky jako „Jéé, ptáček!“ nebo „Letadlo!“ - které jsou naprosto v pořádku, když vedete dítě za ruku, ale velmi podivné, když jdete sami ráno do práce… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6525
25.5.17 18:15

Taky popojíždím s nákupním vozíkem. A ztrácí se mi slovní zásoba. Pravidelně u zmrzliny žádám pro dítě kelímek navíc. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
25.5.17 18:15

@niki V taky pohupuju vozíkem, minulý týden jsem hledala brzdu abych si ho zabrzdila, když jedu sama MHD tak houpu tyčí které se držím :lol: a taky se mi běžně stává že když slyším někde zaplakat dítě tak automaticky povídám:,, Pššš pššs, zlatíčko neplakej, maminka je tady." :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale doufám že jsem nezakrněla, čekají mě přijímačky na VŠ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
25.5.17 18:19

@Tyrger dobrý :lol: :lol: taky se mi stává že třeba houpu kočárem mezi lidma a regulérně začnu kejhat,,Houpy houpy kočka snědla kroupy" :mrgreen: a taky když když jezdíme po městě tak dělám brm brrrrrm :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5825
25.5.17 18:40

Ja dodneska obcas mavam na tramvaj/autobus (jako znameni, ze mam kocarek, ktery uz dlouho nepouzivame :mrgreen: ) vetsinou jsem i bez deti.
Jinak si ale prijdu normalni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14398
25.5.17 18:49

Me hrabe taky slusne, obcas kdyz vyrazim sama bez syna, tak se kolikrat otocim a mam infarkt, ze neni vedle me a pak mi dojde ze je doma/u babicky… s tim pohupovanim sem to delala taky, ted uz kocar nevozim tak sem si odvykla :D a uz bezne i pri mluveni s, dospelima pouzivam ty slova co rika malej (auto-brmbrm, ptacek-kaka atd) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12001
25.5.17 19:18

Zasmala jsem se damy. Ja jsem zase minule zaperlila, na dite jsem zapiskala, potukala si na nohu a zaznel povel ke mne :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 19:51

Já zase na svou starší dceru 10 let nedávno zavolala: miláčku co chceš na papání :lol: a dcera z pokoje: mamííííííííí, já už nejsem mimino :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 19:52

…a občasné pohupování jsem měla také než to odeznělo… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
25.5.17 20:23

Já jsem se zasmála :lol: to mávání na bus bez kočáru je taky dobré @tery16 právě,taky to vnímám s tou slovní zásobou, u manžela nemám problém-tomu řeknu vždy když hledám výraz pro něco"však víš co myslím ne? takové to" a on jen „jo vim co mysliš“ :lol: v obchodě je to horší :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
25.5.17 20:27

@Terulli brm brm dělám taky když jedu s kočárem, malému se to líbí a směje se tomu, ale pro okolí to musí být někdy asi podívaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama