Taky vám pořád slzí oči?

6195
31.7.15 19:07

Taky vám pořád slzí oči?

Manžel si stěžuje, že nevidí ani na písmenka na mobilu, slzí mu oči a vidí dvojitě.
Já mám poslední dobou to samé (cca měsíc), občas nás ve stejnou dobu bolí hlava. Normálně mě dřív nebolela nikdy, max. 2-3 x do roka.
Jsem přesvědčená, že je to ze sluníčka, to slunce-světlo je strašně agresivní.
Přitom nosím pořád sluneční brýle, ale ne moc tmavé, to je fakt, manžel je většinou zapomene.

Ptám se tedy - máte to stejně? Taky vám slzí oči nebo jsme oba divní? :think: :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4040
31.7.15 19:09

Alergie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
31.7.15 19:11
@Žirafa9 píše:
Alergie

Nemyslím. Oba jsme naprosto zdraví, tohle se děje cca měsíc zpátky. A že by u obou naráz? To těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4040
31.7.15 19:12

Alergie může propuknout v jakémkoliv věku, já ji mám až od 22let, a můžete být oba, my s manželem to máme taky dost podobné, myslím projevy alergie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4040
31.7.15 19:14

Jen slzí oči? zádné další projevy jakoby jsi měla v očích písek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
31.7.15 19:17

@Žirafa9 Ale že by oba naráz, to je dost podezřelé, nemyslíš? A ano, jen slzí, víc nic. A on vidí dvojitě.

Já myslela, jak mi všichni budou přikyvovat, že je to sluníčkem, že to mají stejně.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2476
31.7.15 19:20

Ja treba casto slzim z vetru a nebo z klimatizace v praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4040
31.7.15 19:22

Nemá manžel problémy s tlakem? nedělá u počítače dlouhou dobu?
může to být jak alergie tak jiný problém, hlavně to dvojité vidění a bolesti hlavy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 19:38

Nemáte novou telku/monitor nebo neměnili jste nastavení? Tohle nevypadá jako ze slunka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
31.7.15 19:45
@Žirafa9 píše:
Nemá manžel problémy s tlakem? nedělá u počítače dlouhou dobu?
může to být jak alergie tak jiný problém, hlavně to dvojité vidění a bolesti hlavy

Při problémech s tlakem slzí oči?
Docela mě to zaujalo, jelikož já se potýkám taky věčně se slzením očí - většinou teda jen venku, tak jsem si myslela, že je to z větru či slunka.. ale vím, že mám věčně hodně nízký tlak? Může to mít souvislost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
31.7.15 19:55
@Lejaa píše:
Při problémech s tlakem slzí oči?
Docela mě to zaujalo, jelikož já se potýkám taky věčně se slzením očí - většinou teda jen venku, tak jsem si myslela, že je to z větru či slunka.. ale vím, že mám věčně hodně nízký tlak? Může to mít souvislost?

Nemyslím, že to má souvislost. Manžel má tlak normální, já odjakživa nízký. Oči nemá citlivé, nikdy se mu to nestalo - já mám naopak citlivější. Alergičtí ani jeden na nic nejsme, jsme opravdu bezproblémoví (ťuk ťuk). Prostě sluníčko.. Když nemám sluneční brýle, oči mě hned začnou pálit, nevydržím se dívat dopředu, natož nahoru do slunka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
31.7.15 19:55
@SlečnaVeStínu píše:
Nemáte novou telku/monitor nebo neměnili jste nastavení? Tohle nevypadá jako ze slunka

TV nemáme.. Nezměnilo se nic, jen to sluníčko vylezlo. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
31.7.15 19:58

Ja mam citlive oci, slunicko, vitr, hned mi to tece, vetsinou se nemaluju, byla bych jak panda. Ale mam to dlouhodobe. Nedavno jsem zahledla clanek o tom, jak jsou nase rasy plne bakterii. Treba jste neco chytli, pomnozilo se to tam a ted to drazdi?
Pokud ale vidi manzel dvojite, tak to uz by mel urcite resit s doktorem, to uz bych neodmavala jako banalitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
31.7.15 20:00

Me to dela z vetru, klimatizace, mraz mi taky vadi. Zacalo mi to pri tehotenstvi ve 23 letech a uz se me to drzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4040
31.7.15 20:00

To ne, ale to dvojité vidění a bolest hlavy by mohlo mít souvislost s vyšším tlakem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama