Taky vám přijde, že letos přišlo vánoční šílenství brzy?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 20:43

Taky vam prijde, ze se vsichni zblaznili letos?

Prosim anonym chodi sem znami…
Ahoj, neprijde vam, ze se letos s temi vanocemi vsichni zblaznili? Sousede uz maji asi dva tydny vyzdobu, a sviti jak bezlem dnes mi vola kamaradka, ze si koupila v obi stromecek a jde ho zdobit 8o ja udelala, kdyz jsem delala na hrob o dusickach venec na dvere a stul, kdyz sem mela venku veci, ale je to zahrabane v garazi… Mama ze uz ma asi 10 druhu sucheho cukrovi, darky kupuji online v prubeho roku kdyz je nejaka akce, ale todle mi prijde na hlavu, chlap v patek prisel s tim, ze uz maji taky ve vstupu stromecek, ze ostatni uz nosi cukrovi :lol: Ja mam sotva seznam co letos budu pect, zacinam az kolem 15… vyzdobu tak ten pristi tyden.. v obchodaku dnes uz koledy i hraly a kycovita, premnozena dekorace.. lide se pomalu perou o kolekce v akci, vajicka nesmyslne predrazena :nevim: to ty vanoce jsou fakt jen o materialnich vecech? :,( Bud je to letos nejaka epidemie nebo sem driv byla slepa :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12829
24.11.19 20:46

Tak to teda nevím, první zmínka o Vánocích byl stromeček v Bruntále a teď druhá zmínka tato diskuze :D Byla jsem včera na rodinné oslavě a dnes na setkání s kamarádkami a slovo Vánoce nepadlo nikde. Teda jo. Babička mi řekla obligátní „Přijeďte na svátky.“ :D
Takže tady se neblbne, neblázní, ale semtam nějaký dárek už kupuju, to zas joooo :dance: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
24.11.19 20:47

Já z toho všeho byla tak zblbla, že jsem děckam vysvětlovala proč tuhle neděli budem zapalovat první svíčku na adventní věnci… A pak jsem jim musela vysvětlovat, proč ji Budem zapalovat příští neděli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28733
24.11.19 20:49

Já mám ode dneška svetylka v obýváku :mrgreen: ne že bych teda byla tak akční, ale probirala sem se krabici s ozdobama a syn našel řetěz se světýlkama a odnes ho a než sem přišla, tak už ho chlap pod synovo vedením přidělával na okno :lol: tchyne třeba už zdobí dům, stromek teda ještě nedělá a ani to nerozsveci, ale maj toho vždycky hrozně moc a ještě ji čeká spousta pečení na zakázku, tak by to nestihla. A nakoupenou většinu dárků už mám, zítra olnauju vyzvednou další balíky a budu balit, nez to doma někdo vyhrabe :mrgreen: jinak v obchodech je to na palici, lidi nakupujou jak o život, všude samé čokolády, já nemůžu vzít ani syna do krámu, aniž bych každý metr neříkala že tohle mu teď nekoupím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
24.11.19 20:50

Já už mám dárky koupené i zabalene. Před vánoci chci cucet jen na tv a nic neřešit, zdobení začne o víkendu a péct 14 dní před vánoci anebo koupím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41794
24.11.19 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj, neprijde vam, ze se letos s temi vanocemi vsichni zblaznili? Sousede uz maji asi dva tydny vyzdobu, a sviti jak bezlem dnes mi vola kamaradka, ze si koupila v obi stromecek a jde ho zdobit 8o ja udelala, kdyz jsem delala na hrob o dusickach venec na dvere a stul, kdyz sem mela venku veci, ale je to zahrabane v garazi… Mama ze uz ma asi 10 druhu sucheho cukrovi, darky kupuji online v prubeho roku kdyz je nejaka akce, ale todle mi prijde na hlavu, chlap v patek prisel s tim, ze uz maji taky ve vstupu stromecek, ze ostatni uz nosi cukrovi :lol: Ja mam sotva seznam co letos budu pect, zacinam az kolem 15… vyzdobu tak ten pristi tyden.. v obchodaku dnes uz koledy i hraly a kycovita, premnozena dekorace.. lide se pomalu perou o kolekce v akci, vajicka nesmyslne predrazena :nevim: to ty vanoce jsou fakt jen o materialnich vecech? :,( Bud je to letos nejaka epidemie nebo sem driv byla slepa :lol:

Jo, každým rokem je to dřív a dřív. Já vytáhnu Vánoce až příští týden. A kolekci jsem už taky koupila. Protože jsem mlsná huba a asi jsem šla zrovna hladová nakupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
24.11.19 20:52

Jo a vánoční stromeček tu máme celoročně nevím jak se to provedlo ale letos jsme ho ani neuklidili. :lol: tak ten už je nazdobeny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14046
24.11.19 20:52

Tak jsou za měsíc, takže chápu. Dnes jsem vyndala světýlka na balkon, děti už mě uprosily. Sousedi mají stromek v obýváku už tři týdny a ozdobený :). Jsme fakt čuměli.
Péct budu tak za dva týdny. Vždyť to ještě venku je podzimní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
24.11.19 20:53

Ja pecu kolem 10, dnes jsem nakoupila nejake suche potraviny, zejtra planuju vylizt na pudu a probrat to co mam a co nemam, jinak zdobeni lehce planuju na sobotu a pak pridavat, darly po vetsinu mam, taky kupuju v prubehu roku.. jinak jo s oceckem mas pravdu, na plny perdy jak si krasne nevinatko a lide na pase tuny cokolad :D jinak sousedi jsou osvetleni jak z ruskeho udelej si sam :D :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
24.11.19 20:53

:D :D asi na tom něco je, já mám letos nakoupené a zabalené dárky, doma nazdobený stromeček, postavený betlém, v oknech máme světelné řetězy, mám napečené korpusy a perníčky, stromečky.. Máme vánoční dekorace na dveřích a hotové vánoční focení. Dělám to takto ale každý rok, protože v prosinci, kdy všichni blázní zas tím druhým způsobem, tak já se už jen po příchodu z práce válím a užírám perníky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
24.11.19 20:54

Já to běžně mám tak, že cukroví peču od října ( dohromady většinou kolem 5 druhu), dělám to abych to nedělala ve spěchu na posledni chvili. Vyzdobou uz cca od pulky listopadu, mam rada tu atmosféru a rada si ji tak prodlouzim, přijde mi že díky tomu předchozím i takové té pochmurné podzimní náladě/„depce“. Dárky taky nakupuji průběžně. Jen stromeček kupujeme cca 14 dní před vánoci, ale je fakt že ty nejhezsi asi vyprodají na začátku prosince.
Já zase nechápu lidí kteří vše dělají na poslední chvili ( tim nemyslim tebe), ja rada vse udelam v klidu klidne dopredu ale tak abych si to uzila. Jsem na Vanoce asi trochu „uchyl“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415

@Leo44 no to by nam ztrestal kocour, staci ze tech 14 dnu je co den na zemi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

A proč řešíš ostatní :nevim: já výzdobu udělám během týdne neb ve čtvrtek jdu na operaci a pak nic moc nebudu dělat a když budu „buzerovat“ chlapa tak to stejně nebude podle mých představ, tak si to radši udělám sama :mrgreen: stromeček zdobíme až 23 večer a jestli Máňa od vedle svítí už od září a stromek s cukrovím má od včera je mi putna. Dárky mám už tak ze 70%doma zbytek vím co koupím takže stačí objednat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
24.11.19 20:57

Lidi asi nemaj co na práci, skončil Halloween, tak honem všechno nahastrošit na Vánoce a pak už rovnou na Velikonoce. :roll: :mrgreen: Bavím se tím rok od roku víc. A těším se na punč a světýlka v oknech, sama nic takového pořádat nehodlám, ale zas kdyby se na to vykašlali všichni, nemáme se s děckama na procházkách na co dívat. :nevim: Nejvíc podivné mi přijde, že to někoho stresuje, jakože Mařka odvedle už má tři druhy, tak honem taky začnem. Jako co z toho kdo má? Nebo na Facebooku se ženský už dobře dva týdny předhání, kdo má víc polepená a pomalovaná okna. Nevidím důvod něčím takovým zabíjet čas. 8o

Příspěvek upraven 24.11.19 v 21:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
24.11.19 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, neprijde vam, ze se letos s temi vanocemi vsichni zblaznili? Sousede uz maji asi dva tydny vyzdobu, a sviti jak bezlem dnes mi vola kamaradka, ze si koupila v obi stromecek a jde ho zdobit 8o ja udelala, kdyz jsem delala na hrob o dusickach venec na dvere a stul, kdyz sem mela venku veci, ale je to zahrabane v garazi… Mama ze uz ma asi 10 druhu sucheho cukrovi, darky kupuji online v prubeho roku kdyz je nejaka akce, ale todle mi prijde na hlavu, chlap v patek prisel s tim, ze uz maji taky ve vstupu stromecek, ze ostatni uz nosi cukrovi :lol: Ja mam sotva seznam co letos budu pect, zacinam az kolem 15… vyzdobu tak ten pristi tyden.. v obchodaku dnes uz koledy i hraly a kycovita, premnozena dekorace.. lide se pomalu perou o kolekce v akci, vajicka nesmyslne predrazena :nevim: to ty vanoce jsou fakt jen o materialnich vecech? :,( Bud je to letos nejaka epidemie nebo sem driv byla slepa :lol:

Ne. Kromě obchodů nikdo nezačíná nijak dřív.
A fňukání, že „Vánoce jsou moc komerční“ k nim patří,. to beru jako jednu z tradic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat