Taky vám škodí hydratační krémy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mawajka00
Stálice 65 příspěvků 08.08.19 11:18
Taky vám škodí hydratační krémy?

Vždycky slýchám, jak je na pleť důležitá hydratace. Jenže já najdu vždycky jenom krém, který mi ledatak uskodi. Zkoušela jsem z drogerii i z lékáren třeba Uriage, ale prostě se mi po tom udělají jenom bedary. A to po pár dnech, takže ho pak raději nechci ani používat. Nevím co s tím, když mi chybí hydratace, ale krémy mi tu pleť jen zhorší…

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 08.08.19 11:23

Tak záleží jaké krémy, jsou hydratační, ale nemastné (na bázi vody), po těch by se žádné bedary dělat neměly :nevim:

arinecka
Kelišová 6769 příspěvků 08.08.19 11:28

@Mawajka00 No a víš jakou pletˇmáš? Třeba si kupuješ krémy, které nejsou vhodné a proto ti nevyhovují :nevim:

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 08.08.19 11:30

@Mawajka00 asi mě tu lidi teď sežerou, ale to, že se kosmetika za těžké prachy prodává v lékárně vuuubec neznamená, že je kvalitní a dobrá. Mně hydratační krémy velmi svědčí, pokud máš pupínky atd, možná máš krém na špatný typ pleti, nebo prostě značka. Co máš za pleť? Suchou, mastnou…?

Eemii
Neúnavná pisatelka 17645 příspěvků 08.08.19 11:41

Dva roky dávám na pleť jen přírodní oleje, nepoužívám žádná tonika, micelarku, nic a mám pleť jak mimino.

janickaIII
Závislačka 4452 příspěvků 08.08.19 11:50

@Mawajka00 mám to podobně a hlavně se po kremech (ať už jakýkoliv) jakoby potim na obličeji. Ale řekla bych, že pleť je taky hodně o prostředí, kde se pohybujes. Když jsem v klimatizaci a ve městě tak mám pleť hroznou ať mažu čím koliv a když jsem někde venku mám pleť jak miminko.

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 08.08.19 11:57

Mě se osvědčilo používat květinové a bylinkové vody, levandulová nebo heřmánková jsou super a pak chia olej, vše Saloos… ráno vodu, večer vodu i olej… taky mám mnohem lepší pleť, když používám masky, jednou týdně čistící a jednou hydratační nebo výživnou

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 08.08.19 12:21
@Eemii píše:
Dva roky dávám na pleť jen přírodní oleje, nepoužívám žádná tonika, micelarku, nic a mám pleť jak mimino.

Používám pět let, potvrzuju. Nejsem žádná lesana, ale i ty nejvíc super hyper bio krémy, ať mají jakýkoliv účel, jsou jen hromada chemie na vstřebání do pokožky :nevim:
Neškodí mi, ale efekt nevidím a totálně nesnáším, jak mi půlka z nich nechá hrudky nebo povlak na ksichtě :zed: :zed: :zed:
Sama střídám oleje, bambucké máslo a event. hutnější masti na bázi sádla, hlavně v zimě… paráda. Netvrdím, že by to sedělo každému, ale u mě úplně stačí. :pankac:

arinecka
Kelišová 6769 příspěvků 08.08.19 12:33
@Eemii píše:

Já na odličování používám olivový olej s troškou vody a taky mám pletˇok, někde jsem to kdysi četla, tak jsem to zkusila a dobrý :palec:

terien
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.08.19 12:34

I hydratační krémy musíš vybírat podle typu pleti. Mě hodně dlouho nevyhovovaly, až co se blížím ke 40 tak je můžu používat, do té doby hlavně matujici a na mastnou pleť. Teď už mi dělají vyloženě dobře.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 08.08.19 17:58

Změň typ báze, koukni na složení… Může tam být něco, co ti nevyhovuje. Já třeba absolutně nesnesu kyselinu hyaluronovou, dělá se mi po ní krupička, nu a vzhledem k tomu, že je skoro ve všech krémech na suchou pleť, tak byl celkem boj najít něco, co mě nevrací do telecích let.

Calendulka
Kecalka 397 příspěvků 08.08.19 18:17

No tak záleží, jaký máš typ pleti. Mně se taky po spoustě krémů dělají pupínky, protože mám smíšenou pleť (mastné čelo, nos a bradu). Takže mastnější krémy mi většinou ucpou póry a pupínky jsou na světě :? Buď jsem to řešila tak, že jsem nemazala rizikové zóny (nos apod.). Anebo jsem si sehnala hydrataci pro smíšenou až mastnou pleť. Momentálně mám krémový gel s řasami od Alverde, který není téměř mastný a rychle se vstřebává ;)

Váš příspěvek
Reklama