Taky vám tečou nervy z 2,5letého vzteklouna

Anonymní
1.2.20 00:14

Taky vám tečou nervy z 2,5r.vzteklouna

Prosim anonym nebo smazat
Mám 2,5 r kluka, od 2r se vzteká jak neni po jeho, moc neposlouchá, spíše podle nálady a nici nam byt. Snazime se byt důslední, pravidla, rad, limity… když neco pomaluje, rekneme mu ze se to nedělá…
Někdy me bohuzel tak vytoci, ze jsem na nej hnusna a pak mi to moc mrzí. Uz jsem mu ve vzteku rekla ze je debil, kreten, parchant sr.ac, a teď naposledy kdyz ponicil vybaveni v byre tak ve me bouchly saze a ve vzteku jsem na nej kricela ze ho nenavidim..on chudak hodne plakal.Dost jsem to obrecela.Moc me to mrzi, ze jsem se neovládla ale uz to kolikrat nedávám. Jsem z toho jeho vztekani a niceni bytu psychicky unavena. Bojim se, ze mi prestane mit rad. Teď v poskednich 14 dni si odpoledne dá bačkůrky ke dverim, ze chce jit k babi a dedovi ( bydlime v jednom domě)Rikam si jedtli s nimi neni treba radsi nez se mnou. Dnes jsme blbli, byl hodný, smal se ale chtel tam taky.
Muz mi varuje aby nezacal koktat jak na nej vzteky kricim.
Stalo se vam něco podobného, ze jste to přehnaly nebo ze uz taky nemuzete a nemate uz na děti sílu a vysává vás to psychicky? Ja se nekdy opravdu tesim az pujde spat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.2.20 00:21

Tak nervy mi z deti tecou celkem pravidelne. Nekdy mam chut odejit z bytu a nekdy brecim, ale ze bych na dite takhle rvala? Ze ho nenavidim, a sproste? To nikdy. Takovou vec staci rict jednou, az tomu bude rozumet a ponese si to v sobe naporad. Ze ho nenavidis? Wtf??? Srovnej se. Mam pochopeni pro hodne, ale tohle… kdyz si predstavim, ze kdyby rekla moje mamka mne… Srovnej se.

A ano, deti nici vybaveni bytu. Ale takhle male to jeste nedela naschval, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
3952
1.2.20 00:21

Anonym byl omylem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13686
1.2.20 00:30

Taky mi tečou nervy. Moje dítě sice (většinou) dům neničí, ale nemám ani minutu pro sebe. Je na mě hodně závislá a navíc je neskutečně kontaktní, takže se potřebuje pořád chovat a mazlit. Nemůžu si ani vypít kafe, abych ji u toho neměla na klíně, nemůžu se najíst, ani bez ní zajít na záchod… Někdy je to fakt vyčerpávající a párkrát jsem už na ni křičela. Stačí, aby se přidal premenstruační syndrom a mám pocit, že exploduju… Už jsem se naučila utíkat za dveře, sice to nepomůže, protože za nima stejně brečí, ale já se aspoň vyřvu jinde. Na vybavení kašli, říkej si, že to jsou jen věci, ve srovnání s dítětem úplný nic. Ani ten nejdražší stůl nestojí za to, aby jsi kvůli tomu na dítě křičela. Vyrostou z toho, nebudou demolovat věčně a věř mi, že za pár let se ti pár zničených věcí bude zdát jako naprostá malichernost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
1.2.20 00:43

Ujetí nervů se dá pochopit ale říkat takové věci. Fakt si to ponese celý život. Za to nestojí žádný nábytek ani zeď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 00:54
@Leviatan píše:
Ujetí nervů se dá pochopit ale říkat takové věci. Fakt si to ponese celý život. Za to nestojí žádný nábytek ani zeď

Mam ho ráda, miluju ho. Kdysi tu jedna mama psala ze kvuli sirupu vyhodila dítě za dveře bytu, pak ledová sprcha a nakonec s 2r holcickou hodila do postele. Takovej magor nejsem.Jen jsem ho servala Deti si pry pamatuji veci od 3 let. Nemel by byt rodic na dite sprostý ale horší je kdyz dítě nekdo bije.Tim se nechci omlouvat ze na nej kricim. Nerikejte ze jste jako mamy nikdy neselhaly. Moralitovat tu umi kazdy.

• Nahlásit
  • Citovat
341
1.2.20 01:05

To, ze si to cíleně nevybavi z paměti ještě neznamená, ze to tam není někde v podvědomí :? Zkoušela jsi třeba Magnosolv nebo něco jineho s Magnesiem? To fakt trochu uklidni pocuchane nervy a dodá energii. Taky jsem kolikrát z malé na Chocholouška, ale takovéhle slova bys vypustit neměla. Já když mi bylo fakt nejhůř, sla jsem do koupelny a parkrat kopla do koše na prádlo, máme látkový z Ikei ;) mě známa říkala, ze děti ovládají emoce a pokud se jim podaří v tobě nějakou vyvolat, mají z toho radost, proto jsem fakt odcházela z místnosti, aby mě neviděla, ze fakt penim :think: vycitkami to už nevratis, dnes je nový den, kousni se a zkus to v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
1.2.20 01:14

No bohuzel ano. Casto mi tecou nervy. Nejsem na to pysna. Sprosta tedy nejsem. Obcas reknu, ze bych chtela, aby bylo normalni :roll:. Nejvic me stve jeho agresivita. Ano, kolikrat se tesim az dite pujde spat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
1.2.20 01:58
@Anonymní píše:
Mam ho ráda, miluju ho. Kdysi tu jedna mama psala ze kvuli sirupu vyhodila dítě za dveře bytu, pak ledová sprcha a nakonec s 2r holcickou hodila do postele. Takovej magor nejsem.Jen jsem ho servala Deti si pry pamatuji veci od 3 let. Nemel by byt rodic na dite sprostý ale horší je kdyz dítě nekdo bije.Tim se nechci omlouvat ze na nej kricim. Nerikejte ze jste jako mamy nikdy neselhaly. Moralitovat tu umi kazdy.

Naopak osobnost se utváří do 6 let a nejsilněji prý do dvou. Sice si to nebude vědomě pamatovat ale může se to v něm uložit. Já to chápu taky se musím ovládat. Ale zkus to třeba rozdýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7582
1.2.20 02:50

Taky kvetu z našeho frajera. Neustále zlobí, odmlouvá, neposlouchá. Jasně, že zvýším hlas, zakřičím, ale určitě ne sprostě. Samotné je ti to líto, takže si uvědomuješ, že to není správné. Když tě chytne vztek, běž do vedlejší místnosti a vymlať se do sedačky/postele. Nevybíjej si to na něm. On to nedělá proto, aby tě štval. Učí se poznávat svět. A na vybavení domácnosti se vykašli. Nechápu, jak může dvouletý syn demolovat byt :roll: jako že něco počmáře, rozhází.. Ale demolovat? A jinak ano, člověk je schopen si pamatovat co se stalo až od tří let, ale to, co se děje předtím uchovává v podvědomí a vytváří to jeho osobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15814
1.2.20 04:01

Tak nervy mi tekly fest, ale řvát na dítě kreten a srac 8o to mu dej radši jednu po prdeli, aspoň si to bude pamatovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15814
1.2.20 04:04
@Anonymní píše:
Mam ho ráda, miluju ho. Kdysi tu jedna mama psala ze kvuli sirupu vyhodila dítě za dveře bytu, pak ledová sprcha a nakonec s 2r holcickou hodila do postele. Takovej magor nejsem.Jen jsem ho servala Deti si pry pamatuji veci od 3 let. Nemel by byt rodic na dite sprostý ale horší je kdyz dítě nekdo bije.Tim se nechci omlouvat ze na nej kricim. Nerikejte ze jste jako mamy nikdy neselhaly. Moralitovat tu umi kazdy.

8o on tu někdo moralizuje? Nikdo není dokonalá máma, ale tohle je prostě moc a nemůžeš to omlouvat tím, že se někdo chová ještě hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10271
1.2.20 05:47

Hele, nervy na pochodu obcas mivame vsechny. Nektere mene casto, jine vice. Syn sice doma nikdy nic nenicil, ale vystresovat me dokazal. poradne. Kolikrat jsem radila jako tornado. To, ze zarves, mu neublizi. Zivot neni pericko, takze neni nejlepsi deti vychovavat jako v bavlnce. Ale davej pozor, co rikas.
U nas po tormadu vzdycky prislo udobreni a ujisteni, ze se mame radi, a proto dodrzujeme pravidla rodinneho souziti. Dnes stojime na prahu puberty a zatim je to OK :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5863
1.2.20 06:31

:hug: já třeba sprostými a nevhodnými slovy upouštím páru, takže před 6l se už musím držet. Jako už mě ne.ser, už slyšel. :oops: Chlap mi tvrdí, že jsem měkká, že by měl už za danou věc jednu schytat za uši… já radši řvu než abych ho bila. :nevim: ale v tom vzteku, kdy vidím rudě, se musím držet. Jsem typický býk, ve vteřině vzplanu, ale v té další už jsem klidná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1488
1.2.20 06:36

Taky mi někdy tečou nervy, ale nikdy bych dítěti nenadávala takhle sprostě, to fakt není normální, měla byste si někam zajít. Já dám dvě výchovný přes zadek, když už fakt si nedá říct a dělá něco, co je pro ni nebezpečné, pak asi deset vteřin řve a za chvíli se ke mně běží mazlit. Je jí teda teprve rok a půl, takže nevím, co se bude dít za rok, ale sprostě nadávat dítěti, který chce jen blbnout a hrát si, mi opravdu prijde přes čáru. Já mám k tomu doma 6,5 měsíční miminko, takže musím dvojnásobně držet nervy. Když si vzpomenu na sebe jako dítě, sice ne až do tohoto věku, ale do předškolního věku, tak kdyby na mě máma takhle řvala, to by na mě asi zanechalo následky a nevím, jestli bych k ní měla takovej vztah, jakej jsem měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama