Taky vám to přijde už trapný? Blond nebo brunet

Kocicka199
26.3.20 03:15

Taky vám to přijde už trapny?

Ahoj, vsimla jsem si, ze je po internetu hodně dizkuzí ohledně barvy vlasu jestli blond nebo bruneta…sakra není to jedno??ja si myslim ze chlapům je jedno jestli jim roztáhne nohy blondyna nebo bruneta, hlavně ze roztáhne…ještě vic mi přijde trapny, ty různý studie z Anglie a co já vim jak zjistili ze blondyny jsou neznejsi a brunety takový a makový..není to kravina??kazdej člověk je jinej, a myslim si, ze barva vlasu na to nemá vliv. Kazdej jsme nejakej, a hlavně, v dnešní době existujou barvy na vlasy..jestli chces být blond, obarvi se, jestli bruneta..tak se obarvi na hnědou no a co jako…lidi, je to jen kus barvy, i cernovlasa muže být nezna, křehká a td..když k nějaký sedne růžová, tak muže být pro chlapa klidne přitažlivější než bruneta nebo blond nebo co já ještě vim…dejte si na hlavu barvu jaka k vám sedi a v jaky se sami sobě libite, buďme stastny a neresme blbosti :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4385
26.3.20 05:18

Ty máš fakt starosti..
To teda závidím jak normálně závistí netrpím.
A ještě anonymně :roll: taky bych se styděla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11818
26.3.20 05:30

Ja jsem si zadnych dakovych diskusi nevsimla, asi jinej gang :lol: Tak to nesleduj a mas klid :nevim: Zrzky jsou stejne nej! :lol: (Nejsem zrzka, ale klidne bych to brala, I jsem docasne byla, jen uz nebarvim ;))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 05:42

Me spis rozčiluje, když někdo tyhle „informace“ z Kafička, Proženy, Extra nebo nevím, kde se tyhle články píšou, vykládá jako seriózní téma k zamyšlení :jazyk: i když zase, na druhou stranu i tady jsem uz kolikrát četla podobné předsudky a závěry, strašně vážně myšlené, takže cílovku to mít bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 06:14

A já bych si třeba moc přála, aby mne starosti tohoto typu trápily natolik, že bych měla potřebu zakládat o nich diskusi… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5845
26.3.20 06:35

A proč by to tak nemohlo být? Já neřeším barvu vlasů, ale očí, teda spíše moje podvědomí, v životě jsem neměla partnera s tmavými oči, nezaujme mě :nevim: :lol: Jinak můj manžel měl krásnou prsatou blondýnu a bez problému přešel na brunetku s prsama číslo 1. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
26.3.20 06:42
@Anonymní píše:
Ahoj, vsimla jsem si, ze je po internetu hodně dizkuzí ohledně barvy vlasu jestli blond nebo bruneta…sakra není to jedno??ja si myslim ze chlapům je jedno jestli jim roztáhne nohy blondyna nebo bruneta, hlavně ze roztáhne…ještě vic mi přijde trapny, ty různý studie z Anglie a co já vim jak zjistili ze blondyny jsou neznejsi a brunety takový a makový..není to kravina??kazdej člověk je jinej, a myslim si, ze barva vlasu na to nemá vliv. Kazdej jsme nejakej, a hlavně, v dnešní době existujou barvy na vlasy..jestli chces být blond, obarvi se, jestli bruneta..tak se obarvi na hnědou no a co jako…lidi, je to jen kus barvy, i cernovlasa muže být nezna, křehká a td..když k nějaký sedne růžová, tak muže být pro chlapa klidne přitažlivější než bruneta nebo blond nebo co já ještě vim…dejte si na hlavu barvu jaka k vám sedi a v jaky se sami sobě libite, buďme stastny a neresme blbosti :srdce: :kytka:

Kraviny resis spis ty, tyhle kecy nikdo snad vazne nebere :mrgreen: a jeste anonyme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 06:50
@Kukacka123 píše:
Kraviny resis spis ty, tyhle kecy nikdo snad vazne nebere :mrgreen: a jeste anonyme :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
26.3.20 06:55
@Betty MacDonald píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A samozrejme anonymne…hrubice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 07:07
@Kukacka123 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:A samozrejme anonymne…hrubice :roll:

To je fuk, důležitý je obsah :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23051
26.3.20 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj, vsimla jsem si, ze je po internetu hodně dizkuzí ohledně barvy vlasu jestli blond nebo bruneta…sakra není to jedno??ja si myslim ze chlapům je jedno jestli jim roztáhne nohy blondyna nebo bruneta, hlavně ze roztáhne…ještě vic mi přijde trapny, ty různý studie z Anglie a co já vim jak zjistili ze blondyny jsou neznejsi a brunety takový a makový..není to kravina??kazdej člověk je jinej, a myslim si, ze barva vlasu na to nemá vliv. Kazdej jsme nejakej, a hlavně, v dnešní době existujou barvy na vlasy..jestli chces být blond, obarvi se, jestli bruneta..tak se obarvi na hnědou no a co jako…lidi, je to jen kus barvy, i cernovlasa muže být nezna, křehká a td..když k nějaký sedne růžová, tak muže být pro chlapa klidne přitažlivější než bruneta nebo blond nebo co já ještě vim…dejte si na hlavu barvu jaka k vám sedi a v jaky se sami sobě libite, buďme stastny a neresme blbosti :srdce: :kytka:

Podobné diskuze nečtu a je mi jedno, jaké kdo vlasy má. Řešíš blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 07:24
@Stevia píše:
Ty máš fakt starosti..
To teda závidím jak normálně závistí netrpím.
A ještě anonymně :roll: taky bych se styděla…
:lol: :lol: :lol: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2784
26.3.20 07:48
@kve-tinka píše:
A proč by to tak nemohlo být? Já neřeším barvu vlasů, ale očí, teda spíše moje podvědomí, v životě jsem neměla partnera s tmavými oči, nezaujme mě :nevim: :lol: Jinak můj manžel měl krásnou prsatou blondýnu a bez problému přešel na brunetku s prsama číslo 1. :pankac:

A to je zajímavý, já jsem zjistila, že mi na chlapovi nesedí světlé oči, a malý nos. Jako tmavé typy chlapů, vč. Vlasů, vousu se mi uz uplně nelíbí, ale ty oči spíše tmavší :lol:

Možná chápu co tím zakladatelka myslela. U takových článků si řikám, jakože na takovéto studie jdou prachy? Kdo je za to platí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23051
26.3.20 07:59
@Pennya píše:
A to je zajímavý, já jsem zjistila, že mi na chlapovi nesedí světlé oči, a malý nos. Jako tmavé typy chlapů, vč. Vlasů, vousu se mi uz uplně nelíbí, ale ty oči spíše tmavší :lol:Možná chápu co tím zakladatelka myslela. U takových článků si řikám, jakože na takovéto studie jdou prachy? Kdo je za to platí?
Žádné studie nikdo neplatí. Prostě nějaká nanynka napíše článek, který jí šéfka zadá. Má dovoleno se poptat chlapů v okolí.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
26.3.20 08:04

Tyjo bych taky chtela mit ve 3 rano takovy starosti, jako resit nejakou barvu vlasu :roll: jedinej, kdo tu řeší blbosti, jsi ty zakladatelko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama