Taky vás partner někdy tak šíleně štve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:24
Taky vás partner někdy tak silene štve?

Nevím, jestli je tahle situace všude stejna, ale manžel mne někdy totalne vytáčí. Máme dcerku 15 měsíců. Každý večer uspavam ja, v noci kojím prirozene taky ja, ráno vstávám s dcerou opět ja. Veškerou péči obstaravam ja. Když mám jednou tydne v TV pořad, na který se chci divat a pozadam ho, ať malou uspí, tak on nic. Ssituace se opakuje každý týden a on přišel s tím, že koupi novou tv, ať si mužů porady přehrát i později když nestihnu začátek. Misto toho, aby jednou týdne uspal dceru, raději vyhodí peníze za novou TV. Nevím, přijde mi to od něj blbe.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tzipora
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 01.05.19 20:26

Nevím, přijde mi to jako bezvýchodná situace. :-(

Ennny
Závislačka 3718 příspěvků 01.05.19 20:32

Přijde mi že nevíš co jsou problémy :lol:

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 01.05.19 20:33
@Anonymní píše:
Nevím, jestli je tahle situace všude stejna, ale manžel mne někdy totalne vytáčí. Máme dcerku 15 měsíců. Každý večer uspavam ja, v noci kojím prirozene taky ja, ráno vstávám s dcerou opět ja. Veškerou péči obstaravam ja. Když mám jednou tydne v TV pořad, na který se chci divat a pozadam ho, ať malou uspí, tak on nic. Ssituace se opakuje každý týden a on přišel s tím, že koupi novou tv, ať si mužů porady přehrát i později když nestihnu začátek. Misto toho, aby jednou týdne uspal dceru, raději vyhodí peníze za novou TV. Nevím, přijde mi to od něj blbe.

Silene stve? Hele, tvuj chlap je de**il, co jinyho. Delat deti umi kazdej, ale byt tatou uz malokdo. Je mi te lito.

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 01.05.19 20:36

On ráno nevstava do práce? Mě přijde docela přirozené že ženská v noci kojí, ráno musí s dítětem vstát (možná krom vikendu), protoze chlap chodi většinou do práce. Uspavani je na domluvě no, ale osobně nemám problém si pak pustit nějaký pořad klidně zpětně, když pak sedím půl dne doma s dítětem a chlap se kouká večer, kdy má teda jedině čas po práci :nevim:

Aduš8
Závislačka 4768 příspěvků 01.05.19 20:40

Tak my osmnáctiměsíčního syna neuspáváme a když náhodou nemůže sám usnout, tak volá,, máma, mama", takže i kdyby manžel stokrát chtěl, tak s ním malý neusne, pokud jsem doma. Vstávám k němu já, ale ani bych to po manželovi nechtěla, ráno vstává do práce a já se můžu natáhnout přes poledne s malým. Když má druhý den volno, klidně k němu vstane, s tím nemá problém. Ale pokud kojíš, tak je to trochu jiné, jak tě má potom zastoupit? Já malého odstavila v roce, ale máma je stejně máma :kytka:

Natálka26
Kelišová 5803 příspěvků 01.05.19 20:42

Taky by mě to asi štvalo, ale moje holky do 2,5 let nechtěli k uspavani nikoho jiného krom mě, tak co, TV neuteče, chlap chodí do práce tak si chce taky odpočinout. I když ten můj Teda když nahodou přijde odpoledne domu tak dělá na zahradě a i jde uspat mladší, ale to ne, že bych mu řekla nebo on sám dobrovolně, ale mladší hodí oči a tatínek by snesl modrý z nebe. :roll: zase nadruhou stranu, chce ti vyjít vstříc a koupit TV tak aspoň nějaký řešení, mohl se na tohle taky vykašlat, že..

Ou
Echt Kelišová 7692 příspěvků 01.05.19 20:45

Tak jestli je tohle to nejhorší, tak vlastně žádná tragédie, ne?

Jinak potřebuješ začít hledat takové komunikační cesty, abyste se s partnerem vzájemně skutečně slyšeli a vnímali, ne abyste předpokládali co ten druhej dělá a následně se kvůli tomu cítili naštvaně, ublíženě, provinili či jakkoliv jinak špatně.

Pro inspiraci zde https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 01.05.19 20:49

Jo, manžel mě taky umí vytočit do běla. Ale teda televizní pořady mě nechávají totálně klidnou. I když jsme schopní se chytit i kvůli větší blbině, to zase jo. Tak nedělej vlny, podívej se ze záznamu a někdy mu v klidu vysvětli, že je skutečně potřeba, aby se malá naučila i s ním.

drakulova.stara
Kecalka 112 příspěvků 01.05.19 20:52

No mě by to štvalo už z principu. Taky je táta. Zas tolik po něm zas nechceš.

Tak pořiďte druhou televizi a třeba se chytne až bude dítě větší. Když ne, pořiď jiného tatínka.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 01.05.19 20:54
@Kazimíra Olejovka píše:
Silene stve? Hele, tvuj chlap je de**il, co jinyho. Delat deti umi kazdej, ale byt tatou uz malokdo. Je mi te lito.

Tohle si popsala uplne presne..

Bábrdl
Generální žvanilka 23840 příspěvků 01.05.19 20:59

Vždycky nás nejvíc umí vytočit blízcí. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:00

No, je to blbost, ale zase na druhou stranu k přihlédnutí k principu-chápu, že jsi naštvaná.
Jen tak pro uklidnění, momentální situace u nás: byla potřeba myčka, tak jsem se rozhodla najít si brigádu a pořídit ještě nový sporák(taky dochází) a malinko přestavět kuch.-je málo místq u stolu. Dva měsíce jsem ke své práci, kde také dělám přesčasy chodila na brigádu (březen 86hod duben 67 hod) tahala nohy za sebou a řekla, že se musí ještě z našeho běžného rozpočtu přišetřit, už bylo 10tis, ale prostě nebylo tak je načnul a použil takže ted jsou cca 3tis. Kdyby řekl nevycházíme musíme hrábnout do toho co je dané stranou, ale to on pán ne, takže jsem koupila myčku za peníze z brigády, zbytek si schovala a řekla, že nikomu krávu dělat nebudu -taky pěním. Takže neboj, jistě nejsi sama

Lucius08
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 01.05.19 21:13

Každého občas štve chlap :D :nevim:. Ale mě by s toho tvého kleplo. Můj chlap uspává každý den, když jsem kojila tak jsem v noci vstávala já, po roce jsem to chtěla utnout a moc mi pomohl, odstěhoval se synem do pokoje ke staršímu bráchovi, a spí tam s ním zatím:). Ráno samozřejmě vstávám já.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 01.05.19 22:55
@Anonymní píše:
Nevím, jestli je tahle situace všude stejna, ale manžel mne někdy totalne vytáčí. Máme dcerku 15 měsíců. Každý večer uspavam ja, v noci kojím prirozene taky ja, ráno vstávám s dcerou opět ja. Veškerou péči obstaravam ja. Když mám jednou tydne v TV pořad, na který se chci divat a pozadam ho, ať malou uspí, tak on nic. Ssituace se opakuje každý týden a on přišel s tím, že koupi novou tv, ať si mužů porady přehrát i později když nestihnu začátek. Misto toho, aby jednou týdne uspal dceru, raději vyhodí peníze za novou TV. Nevím, přijde mi to od něj blbe.

Jo pritel taky stve, dale jsem mu darek poukaz na casove omezenou akci, mel na na to pul roku, mel radost, ale za celou dobu se tam nenahlasil, porad to odkladal, musel se tam dopredu nahlasit.. az mu to propadlo..myslela jsem ze ho zaskrtim.. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama