Taky vás štvou lidé, kteří neumějí pozdravit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Psylocke
Stálice 70 příspěvků 22.01.19 16:27
Taky vás štvou lidé, kteří neumějí pozdravit?

Chci se zeptat, jestli Vás taky štvou lidé, kteří v dopravních prostředcích nezdraví, neodpoví na pozdrav? Sednou si v busu nebo vlaku přímo vedle Vás a neumí kváknout. Jak byste takového ignoranta vtipně upozornili, že by se měl naučit základy slušného chování? :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 50675 příspěvků 4 inzeráty 22.01.19 16:29
@Psylocke píše:
Chci se zeptat, jestli Vás taky štvou lidé, kteří v dopravních prostředcích nezdraví, neodpoví na pozdrav? Sednou si v busu nebo vlaku přímo vedle Vás a neumí kváknout. Jak byste takového ignoranta vtipně upozornili, že by se měl naučit základy slušného chování? :P

Ne štvou, taky nezdravim cizí lidi v metru ani buse. A nemám ráda vychovatele.

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 22.01.19 16:30

@Psylocke v ČR úplně normální, taky nezdravím,nijak neupozorňuji, nebudu nikoho vychovávat a nijak se mě to nedotýká.

AnastazieB
Echt Kelišová 8515 příspěvků 22.01.19 16:31

Ne, nevadí mi to, taky většinou nikoho cizího nezdravím, max. prodavačku v obchodě.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 22.01.19 16:33

proč zdravit cizí lidi? jestli mě někdo pozdraví tak sice odpovím, ale radost z toho nemám

Reflex
Závislačka 2839 příspěvků 22.01.19 16:33

Ono to v těchto končinách není zvykem, zdravit lidi v MHD. Kdyby mě někdo pozdravil, tak bych se divila, odkud mě zná.

vokishka
Extra třída :D 13495 příspěvků 22.01.19 16:33

V autobuse pozdravím při vstupu, řidiče. Pokud nikoho neznám, dál už nezdravím. V obchodě při příchodu do malého obchodu (ne do Kaufu atd), ve všech potom u pultu a u kasy. A to si myslím, že jsem docela vychovaná.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 22.01.19 16:34

to mě fakt nevadí. pamatuju si, že když jsme byli študáci a na druhé straně silnice šel profesor, tak jsme pokývali hlavou a potichu si řekli „Ty jdi taky do pr…“

plenkovedorty
Kecalka 265 příspěvků 22.01.19 16:34

Nevim, jak vtipne upozornit..ale pozdravit prvni treba..mozna si to uvedomi..ja zdravim, at vejdu..nebo at vejde nekdo napr do ordinace atd..a nesleduju, jestli pozdravil prvni..automaticky otviram pusu..prijde mi to normalni..naopak mi neprijde normalni prehlizet a ignorovat. Horsi je, kdyz nezdravi sousede z jednoho baraku..to mi prijde trapnejsi..nicmene ne pro me.. Tak se nerozciluj a bud prikladem a zdrav ty..treba jim to dojde :palec:

Russet
Extra třída :D 13996 příspěvků 22.01.19 16:36
@Psylocke píše:
Chci se zeptat, jestli Vás taky štvou lidé, kteří v dopravních prostředcích nezdraví, neodpoví na pozdrav? Sednou si v busu nebo vlaku přímo vedle Vás a neumí kváknout. Jak byste takového ignoranta vtipně upozornili, že by se měl naučit základy slušného chování? :P

Nijak. Radši ať mlčí, než když řekne dobrej… nebo zdravim… :roll:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 22.01.19 16:36

Nezdravím.Nevadí mi to.Když náhodou jedu vlakem, pozdravím jen průvodčího.Ostatní MHD nevyužívám, jezdím autem.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 22.01.19 16:37

řešíme tu sice blbosti, ale myslíte, že má mladší zdravit staršího, když jsou ze stejného domu,nebo je to jedno?

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 16:38
@Psylocke píše:

Nijak, proc by te mel zdravit, kdyz te nezna. Nezdravim a taky nechci byt zdravena. Na co by mi to taky bylo.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 22.01.19 16:39

@Forest_Gump1 V domě zdravím ty starší první vždycky já ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 22.01.19 16:39

Já pozdravim řidiče když jdu do busu kde se kupujou lístky u toho řidiče, ale jinak teda nezdravím celej autobus, proč bych měla zdraví někoho ke komu si sednu v MHD? Ani to od nikoho nečekám… Někde v krámu když chci něco od pultu nebo prodavačku samozřejmě pozdravim, stejně jako úřednice za přepážkama, známé apod, ale proč zdravit úplně cizí lidi??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >