Reklama

Taky vás tak strašně štvou neočkující matky?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:59
Taky vás tak strašně štvou neočkující matky?

Tak, jdu si po hádce s kamarádkou trošku, odložit'. Vím že téma je výbušné, ale jsem zvědavá, co na to ostatní. Neočkuje a má na to klasický argument. Moje děti, moje věc, čím by moje neočkované mohly ohrozit tvoje očkované? No, tak jsem ji řekla, že je pěkně hloupá, pokud neví, čím. Můj syn třeba má od roku věku v uších grometky, kvůli mastoiditidě, ale strašně trpěl než se na to přišlo. Stále ATB, stále čtyřicítky, pohotovost co týden v době, kdy v Motole byla epidemie spalniček a jednou mi takhle volá hygienik, že se tam dcera s nimi setkala, měla je neočkovaná holčička se kterou si hrála. CO KDYBY si tam s ní hrál syn, pro kterého jsem jen řízením osudu měla ten večer hlídání?! Který ještě nemohl být kvůli věku očkován?!! Ví ona vůbec co by s ním a jeho stavem tato těžká nemoc udělala? Ví ona vůbec, že narozdíl od nikdy neprokázaných smyšlenek ohledně autismu je PROKÁZÁNO, že spalničky u dětí do dvou let věku se v budoucnu u jednoho z 400 dětí zkomplikují a to tak, že znekrotizuje mozek, je to neléčitelné, smrtelné a přichází to cca v devíti letech? Chtěla by ona čekat u svého dítěte pět a více let, zdali nedostalo, Černého Petra?' Ví ona vůbec, že spalničky jsou podle seriózních studií mnohem nebezpečnější, než se myslelo?! Že jsou schopny vymazat imunitu, že zvyšují úmrtnost na běžné nemoci?! Vi ona, že když takových bude moc, nemoci i ostatní se pomnoží, zmutují a dosud účinné očkování bude v loji? A pak nám zas bude umírat každé druhé dítě jako kdysi?! V dnešní době, kdy přežívají malicka nedonošeňátka, děti jsou alergici, astmatici atd, bude tento, přírodní výběr' asi dost tvrdou ranou. Přežijí akorát tak ti, kdo jsou na špínu zvyklí;) Jak je ksakru možné, že její děti naklušou v pěti do školky, do školy? Proč to není zakázáno? Ať si je s tímto přístupem učí doma! Copak do šatny nechodí sourozenci- neočkovaná miminka? Vím že jsem teď v rauši, a bude se tu na mě hodně řvát, ale já prostě kdyby nějaká biomatka neočkovala své dítě ze svého plezíru a to pak nakazilo dítě neočkované z důvodu věku či zdravotního stavu, tak bych ji kvuli jejímu záměrnému chování učinila trestně a majetkově odpovědnou za následky. Snad by to trochu v dnešní době, kdy je reálný strach z návratu už téměř vymizelých nemocí, kvůli kterým byl dřív div, když se dítě dožilo dospělosti, pomohlo. Tak, a názory sem. Jsem sama takto vyhraněná? Nejde o žádnou provokaci, chci si jen poslechnou názory jiných, jestli jsem to nepřehnala v té hádce, ale já prostě myslím, že nepřehnala! Zdravotní argumenty k neočkování beru, těch nikdy nebude tolik, aby to ohrozilo populaci, ale plezír neberu! Anonymně, pze až vychladnu, zas budu chtít normálně používat e-mimino…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 72 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 23:04

neočkující matky mě neštvou, protože mezi ně sama patřím. Obhajovat se ti nebudu - máš děti očkované, tak se nemusíš bát či rozčilovat. A ty sama jsi jistě i v dospělosti komplet proočkovaná, že 8)? Abys nešířila ty epidemie ;)
Jo, a takhle netolerantní kámošku bych nechtěla ani za nic.
Prosím o anonym, osobní údaje - díky :kytka:

terien
Echt Kelišová 7726 příspěvků 29.08.18 23:04

Já s tebou souhlasím.

anikahen
Kecalka 208 příspěvků 29.08.18 23:06

Souhlasim s tebou. Neočkujici matky parazitují na tom,že většina populace je naockovana,tim pádem šance, že by se neockovane dite nakazilo, je dost mala. Spousta nemoci vymizela díky očkování.

Tejule
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 29.08.18 23:10

Já mám podobný názor, jasně existuje nějaké procento děti, které na očko určitě zareaguji, ale stejne procento reaguje na Ibalgin… Ale v dnešní době je to tak, matky jsou hloupé, místo aby verily lékařům, obrací se na net, kde si každý může napsat co chce… Jsou z nich doktorky co ví vše nejlip, když je fakt blbě letí do špitálu a pak stejně píšou na diskuze jak byli všichni špatní… To samé s tím očkem. Jsem ráda, že všechny mé kamarádky jsou normální a maj zdravý rozum… Normálně ockujou a chodí k doktorům. Já taky úplně nesnáším ty fanaticky… Bože očkování je zbytečné, přežitek doby, moje dítě po vakcine nejméně ochrne a pak zemře… Vůbec se tím nerozpaluj. Ona vše ví a je nejchytřejší… Nema to smysl, ještě, že v po světě chodí víc normálních matek, než nenormálních … Ony samy neví proč to dělají, si někde precetly, nebo kamarádka řekla, nebo ta zná tu a ta zná toho a ten říkal, že o očkování dostalo dítě alergii… Ony jsou totálně vymastene, stačí si tady přečíst pár diskuzi a jejich argumentů… :think: :pocitac:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 29.08.18 23:11

Souhlas…Nevadí mi,když se třeba snaží očkování trochu odložit do pozdějšího věku,přeci jen to bude pro mimčo záhul,to chápu.Vadí mi ty,které neočkují vubec :zed:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 29.08.18 23:12

Souhlasím s tebou a jsem toho názoru,že se ty neočkující matky po celém světě budou ještě divit. Ale na druhou stranu,žiju v Německu a tady jsem o tom téměř neslyšela,je to,jako spousta jiných věcí,záležitost českých maminek.

Tejule
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 29.08.18 23:12

Anonym 2, proč anonym se stydis za to, že si UB???

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 23:13
@Anonymní píše:
neočkující matky mě neštvou, protože mezi ně sama patřím. Obhajovat se ti nebudu - máš děti očkované, tak se nemusíš bát či rozčilovat. A ty sama jsi jistě i v dospělosti komplet proočkovaná, že 8)? Abys nešířila ty epidemie ;)
Jo, a takhle netolerantní kámošku bych nechtěla ani za nic.
Prosím o anonym, osobní údaje - díky :kytka:

Zakladatelka: přečetla sis to? Píšu konkrétní situace kdy moje děti ty neočkované ohrozily, třeba z důvodu nízkého věku mých dětí, které ještě být očkovaný nemohly. Jinak v klidu my se budeme kamarádit dál až vychladneme, máme se rády, ale vidím, že vaše argumenty jsou jak kolovrátek. Lživý. Ohrožujete minimálně miminka. Není pravda že např. spalnicky dostat nemohou, měl je v Motole třeba roční chlapeček, který ještě nemohl být očkován. Málem zemřel, vím to od toho hygienika. A bohužel ještě zemřít může, viz výše, komplikace se odborně jmenuje panecefalitida. A kdo ho nakazil? Taky děti biomatky.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 69256 příspěvků 29.08.18 23:17

Chápu očkování s rozumem,odsunuté očkování z různých důvodů,nechápu neočkování vůbec,jakože proč,přežitek atd.
Za mě je to risk,hazard a velký krok zpět do dob,kdy umíraly děti matkám v náručí na dnes již vymizelé nebo ne tak nebezpečné nemoci.

Walburga
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 29.08.18 23:18
Ta samá písnička...
:pankac: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Tejule
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 29.08.18 23:19

Já bych byla pro, aby biomatky žili i se svýma chudakama detma a manželi ( kteří je neproplesknou) někde na ostrově a tám si libovali jak jsou ty spalnicky a černý kašel prima a když to nedá, nevadí, skočím na to, udělám si jiný… :-D:-D:-D

Lucie_Sx
Závislačka 3013 příspěvků 29.08.18 23:19

A ty sama jsi očkovaná? Proti čemu? Prosím odpověz. (a očkování z dětství se nepočítají, ty už dávno vyprchaly)

Máš ve svém výlevu taky pár nepřesností.
Ty komplikace, které uvádíš, jsou oficiálně uvedené v příbalovém letáku, neboť se jedná o ŽIVOU vakcínu :nevim: .
A k té „epidemii“ vyšlo vyjádření hygienické stanice (nedaří se mi bohužel dohledat, ale šlo o powerpointovou prezentaci), kde uváděli, že za to nemohou neočkované děti, ale nepřeočkovaní dospělí. A že nejúčinnějším opatřením je důsledná karanténa.

A ještě na závěr. KAŽDÁ MATKA chce pro svoje dítě TO NEJLEPŠÍ. KAŽDÁ. A žádná ho nechce nijak ohrozit na životě. Tak to prostě je. Jestliže někdo má např. dítě po očkování poškozené, uznáno lékařem, a další dítě neočkuje, tak ho rozhodně nezačne očkovat kvůli nějaké jiné matce, která si zakřičí nenávistně na netu…

luca241
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 29.08.18 23:19

A co situace,kdy mám dítě naočkováno ,reakce příšerné a presto nemá protilátky.ono to není jen černobílé.ale chápu co tím myslíš ty ,zakladatelko a chápu i matky ,které se očkovat bojí.nic by ale nemělo přerůst ve fanatismus a debaty o očkování jsou vždy ode zdi ke zdi.btw i přes to,že to je u nás jak píšu v první větě,tak nejsem čisté neockovaci a nikdy nebudu.jen bych uvítala monovakviny.

sucuba
Kecalka 168 příspěvků 29.08.18 23:20

Nechápu proč to neřeší socialka. Mělo by to být chráněne zákonem, pak děti trpí za dement. Matku která má v hlavě vykvakano. Představte si že jednou dostanete nemoc, kterou jste dostat vůbec nemuseli, a mohla by za to vaše matka, jednou vás děti můžou za to nenávidět, ještě nedávat decku maso, protože je veganstvi v módě, to mě taky štve. :D naštěstí mám normální rodiče, díky bohu za ně :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 72 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >