Reklama

Tally weijl - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 23:58
Tally weijl - zkušenosti

Ahoj, nakupujete někdy v tally weijl? Jaký na tento obchod máte názory? Je oblečení kvalitní nebo platíme jen za značku a oblečení je hned ozmolkovane a poničené? Děkuju za odpovědi, chtěla bych tam udělat nějaký větší nákup :D

Reklama

Reakce:

baracudas
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 15.01.17 00:09

Vzhledem k ceně adekvátní.

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 15.01.17 00:24

Jak co, něco je ok něco je hadr.

NInaL.
Kecalka 101 příspěvků 15.01.17 01:48
Kalhoty nebrat

S „vrškama“ má dobrou zkušenost, ale všechny kalhoty, co jsem tam koupila (4) se strašně rychle vytahaly v kolenou a celkově povolily, najednou prostě byly o velikost větší. Vždycky se mi tam něco hrozně líbí a pak lituju :/

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 15.01.17 06:41

Teda me to tam vse prijde jako nekvalitni hadr…

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 15.01.17 08:01

Můj nejoblíbenější. Na kalhoty jsem měla asi štěstí, mám troje a všechny drží tvar už tři roky (a to je nosím hodně často). Vršky trička, svetříky perfektní, taky mám už dlouho a vypadají pořád dobře.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama