Reklama

Léky Tamoxifen nebo Gynex - padání vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:49
Tamoxifen nebo Gynex - padání vlasů?

Ahoj, užívala jsem k vyvolání ovulace Tamoxifen, ale jen 4 dny. Měla jsem po něm ale silné nevolnosti, tak se vysadil. V následujícím cyklu jsem začala užívat Gynex, který mě vrátil do pohody, ovulace je s ním bez problému, vše funguje jak má (snažíme se o miminko). Po asi měsíci od užívání Tamoxifenu mi začaly vypadávat vlasy. Už to trvá třetí měsíc. Kamarádce se to stalo taky po Tamoxifenu, tak doufám, že je to po něm a ne po Gynexu. Máte někdo stejnou zkušenost a kdy to přestalo?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama