Léky Tamoxifen nebo Gynex - padání vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 16:49
Tamoxifen nebo Gynex - padání vlasů?

Ahoj, užívala jsem k vyvolání ovulace Tamoxifen, ale jen 4 dny. Měla jsem po něm ale silné nevolnosti, tak se vysadil. V následujícím cyklu jsem začala užívat Gynex, který mě vrátil do pohody, ovulace je s ním bez problému, vše funguje jak má (snažíme se o miminko). Po asi měsíci od užívání Tamoxifenu mi začaly vypadávat vlasy. Už to trvá třetí měsíc. Kamarádce se to stalo taky po Tamoxifenu, tak doufám, že je to po něm a ne po Gynexu. Máte někdo stejnou zkušenost a kdy to přestalo?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama