Tamoxifen - zadařilo se otěhotnět a jak jste ho snášely?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaCV
Kelišová 6246 příspěvků 12.01.18 08:16
Tamoxifen

.

Příspěvek upraven 05.06.18 v 13:35

Reklama

Reakce:

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 12.01.18 09:33

U mě byl Tamoxifen úspěšný :) Mám sy polycystickych ovarii a Clostik u mě ovulci nevyvolal. Snášela jsem Tamoxifen bez problémů. Mas taky PCO?

ugluk
Hvězda diskuse 41776 příspěvků 12.01.18 10:31

Fungoval na mě dobře, folikulů vždycky dozrávalo víc, sliznici nesnižoval, ale přirozeně jsem neotěhotněla. Což je u mě dáno špatnou kvalitou vajíček, ono je jedno, jestli mám mizerné jedno, pět nebo dvacet, druhého dítěte už jsem se nedočkala. Ale jako příprava na IVF s minimální stimulací OK. Nedělal se mnou špatného nic, snášela jsem to o dost líp než ten Clostil.

MartinaCV
Kelišová 6246 příspěvků 13.01.18 00:59
@Venceslavka píše:
U mě byl Tamoxifen úspěšný :) Mám sy polycystickych ovarii a Clostik u mě ovulci nevyvolal. Snášela jsem Tamoxifen bez problémů. Mas taky PCO?
.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama