Reklama

Tamoxifen - zadařilo se otěhotnět a jak jste ho snášely?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaCV
Kelišová 6599 příspěvků 12.01.18 08:16
Tamoxifen

.

Příspěvek upraven 05.06.18 v 13:35

Reklama

Reakce:

Venceslavka
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 12.01.18 09:33

U mě byl Tamoxifen úspěšný :) Mám sy polycystickych ovarii a Clostik u mě ovulci nevyvolal. Snášela jsem Tamoxifen bez problémů. Mas taky PCO?

ugluk
Hvězda diskuse 42729 příspěvků 12.01.18 10:31

Fungoval na mě dobře, folikulů vždycky dozrávalo víc, sliznici nesnižoval, ale přirozeně jsem neotěhotněla. Což je u mě dáno špatnou kvalitou vajíček, ono je jedno, jestli mám mizerné jedno, pět nebo dvacet, druhého dítěte už jsem se nedočkala. Ale jako příprava na IVF s minimální stimulací OK. Nedělal se mnou špatného nic, snášela jsem to o dost líp než ten Clostil.

MartinaCV
Kelišová 6599 příspěvků 13.01.18 00:59
@Venceslavka píše:
U mě byl Tamoxifen úspěšný :) Mám sy polycystickych ovarii a Clostik u mě ovulci nevyvolal. Snášela jsem Tamoxifen bez problémů. Mas taky PCO?
.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >