Tampón po zákroku

Anonymní
20.2.21 09:06

Tampon po zákroku

Ahoj všem.
Minulý čtvrtek jsem spontánně potratila svoje 5ti týdenní miminko a v pátek, když jsem byla na gyn. a zjistili to, jsem byla na zákroku - vyškrab.
Prosím o radu. Dnes jedu pryč a není mi příjemné nosit vložky. Je možné si vzít tampon? Myslím si upřímně, že ne, nemůžu sex-max s kondomem a sprchy jen rychlé, po dobu 5 týdnů :roll:
Děkuji všem za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7535
20.2.21 09:25

Ne nemůžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
20.2.21 10:24

Ne. Chytit ošklivou infekci spodku která ti může zabránit mít další dítě protože „vložky jsou na prd“ by byla ta největší blbost. Zas tak hrozný to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
20.2.21 10:47

Ne nemůžeš. A nerozumím tomu když jsi spontánně potratila proč dělali revizi. Jo a v 5tt to snad nelze nazvat miminkem. Vždyť to máš pár dní po vynechání menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 10:59
Měla jsem v děloze zbytky, které museli vyčistit. Já sama jsem si v ten den nezvolila co se má stát, pod anestezii bych jen tak ze srandy nešla a potratit jsem v žádném případě nechtěla. A těhle extrémně pitomých komentářů o tom jak plodu mám nebo nemám říkat se zdržte, absolutně mě neznáte a nevíte čím jsem si doteď prošla, naučte se trochu respektu.
@karkarka píše:
Ne nemůžeš. A nerozumím tomu když jsi spontánně potratila proč dělali revizi. Jo a v 5tt to snad nelze nazvat miminkem. Vždyť to máš pár dní po vynechání menstruace.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 11:01
@EvaEpic píše:
Ne. Chytit ošklivou infekci spodku která ti může zabránit mít další dítě protože „vložky jsou na prd“ by byla ta největší blbost. Zas tak hrozný to není.

Jasně, že to není hrozný, jen mi v nemocnici po zákroku nikdo moc nic neřekl kromě to o styku a sprše, no a nechtěla jsem jim volat. Děkuji za komentář.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 11:02
@zuzanka003 píše:
Ne nemůžeš

Děkuji za komentář.

• Citovat
  • Nahlásit
17354
20.2.21 11:59

Ne, mas normální 6 neděli, tak na tampon zapomeň