Tampon při první menstruaci po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14.1.22 10:56

Tampon pri prvni menstruaci po porodu

Ahoj holky,
po porodu jsem dostala prvni menstruaci, zavedla jsem si tampon jiz nekolikrat, protoze mi to vubec nejde.
Predtim jsem vzdy pouzivala tampony a nikdy zadny problem, ale ted ho tam musim,,silou" rvat a boli to a nejde dat ani cely. Kdyz chodim citim ho
Kdyz ho zavadim hrozne to picha
Nesetkala jsem se s tim nektera?
Jsem uz dva mesice po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
795
14.1.22 11:07

Někdy trvá dýl, než se tělo dá do pořádku. Pokud na kontrole po šestinedělí bylo všechno v pořádku, tak bych to zatím neřešila vydržela bych ještě s vložkami a zkoušela to další měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
14.1.22 11:19

Není kam spěchat… Vložky jsou nějakou dobu po porodu lepší. :kytka:
Já začala používat cca po půl roce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 11:33
@Daniela.Novohradska píše:
Ahoj holky,
po porodu jsem dostala prvni menstruaci, zavedla jsem si tampon jiz nekolikrat, protoze mi to vubec nejde.
Predtim jsem vzdy pouzivala tampony a nikdy zadny problem, ale ted ho tam musim,,silou" rvat a boli to a nejde dat ani cely. Kdyz chodim citim ho
Kdyz ho zavadim hrozne to picha
Nesetkala jsem se s tim nektera?
Jsem uz dva mesice po porodu.

Před těhotenstvím jsem používala jen tampony, po porodu jsem měla problém tampon vůbec zavést, podle mě kvůli jizvě po nástřihu, bolelo to a nešlo to. Po porodu jsem už víc než rok a pořád nosím vložky - je to sice lepší, ale tampon mi prostě je nepříjemnej :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1220
14.1.22 11:34

Já měla problém ještě rok od porodu. Pak se to teprve srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
14.1.22 11:35

Jsem rok a čtvrt po porodu a stále ke konci menstruace nemůžu nosit tampon, protože se vysune trochu níž a pak ho nepříjemně cítím. Zlepšuje se to opravdu na můj vkus strašně pomalu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
14.1.22 13:52

Dva měsíce po porodu je na tampon ještě pořád dost brzo. Počkej ještě pár měsíců a pak to zkus znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat