Tampon - špatně zavedený?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:42
Tampon-špatně zavedený?

Ahoj holky,

je mi to v mém věku trapné, ale potřebuji se poradit ohledně tamponů. Moc je nepoužívám, jen párkrát v nouzi v létě třeba na dovče, ale velmi málo. Dosud jsem používala vel. normal, ale co jsem je zkusila používat po porodu, tak je mi to velmi nepříjemné a vždy o tamponu vím… zkoušela jsem různé polohy, směry, hloubku, ale stejně mě tam skoro až tlačí.. Tak jsem koupila vel. mini a jupí, ten už držel krásně, ani jsem o něm nevěděla, jenže když jsem ho měla asi hodinu a půl, tak jsem na toal. papíru po použití wc měla trochu krve, tak jsem tampon vytáhla, ale nebyl zdaleka nasáklý, tak max půlka a to ještě tak divně, že většina byla právě u šňůrky, která byla taky už trochu od krve.. Problém je ten, že chodíme s dcerou plavat a já mám obavy, jestli když si vezmu ten mini, jestli pak ve vodě nebude propouštět :oops: :oops: Ale zas ten normal to asi nevydržím ještě s těmi cviky ve vodě s malou… Nevíte, v čem by mohla být chyba???
Jinak na to plavčo budu 4.den cyklu, tedy téměř konec, tak jsem doufala, že by ten mini mohl úplně stačit, ale jsem nejistá…Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 31.01.17 12:46

Mně tohle dělaly ty O. B. s hladkým povrchem.. :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:46

Asi to špatně zavádíš je to divné, neměla bys cítit ani super velikost

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 31.01.17 12:46

Jaké tampony používáš a zkoušela jsi aplikátor?

Jarka K
Závislačka 4004 příspěvků 31.01.17 12:47
@Lekninka91 píše:

jj, s těmi mám taky problém. Vím o nich a lezou ven :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 31.01.17 12:49
@Lekninka91 píše:

Já s nimi jsem nejspokojenější :nevim: možná špatná velikost…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:49
@radkka píše:
Jaké tampony používáš a zkoušela jsi aplikátor?

Mám obě velikosti od Kotex, o aplikátoru jsem dodnes nevěděla :-/ :oops:

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 31.01.17 12:51
@Anonymní píše:
Mám obě velikosti od Kotex, o aplikátoru jsem dodnes nevěděla :-/ :oops:

Vyrábí se tampony přímo s aplikátorem, myslím, že Tampax… pohledej v drogerce, už si to přesně nepamatuju, používala jsem je před x lety, právě, když jsem se učila, jak tampon zavést.

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 31.01.17 12:52

@radkka Ve velikosti to nebude určitě :think: U jiných značek jsem problém neměla..

@Jarka K Já jsem měla spíš problém s tím, že i u slabých měsíčků protekly i když nebyly nasáknuté :oops:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 31.01.17 12:53

Já od porodu tampóny nemůžu vůbec. Prostě se mi to tam nějak změnilo a ať tam dám tampon jakkoli tak mě tlačí. Pomohlo mi pořídit si menstruační kalíšek, ten se nemusí dávat tak hluboko, tak mi nevadí

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 31.01.17 12:53
@Lekninka91 píše:
@radkka Ve velikosti to nebude určitě :think: U jiných značek jsem problém neměla..@Jarka K Já jsem měla spíš problém s tím, že i u slabých měsíčků protekly i když nebyly nasáknuté :oops:

Tak on každý se „rozvine“ jinak, takže to velikostí být může, o. b. se podle mě nacucávají méně a díky hladkému povrchu mohou protéct, pokud je kolem nich volno.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 31.01.17 13:03

Zkuste Tampax s plastovým aplikátorem. Jiný nejsem schopna správně zavést…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63306 příspěvků 3 inzeráty 31.01.17 13:05
@Doe_Jane píše:
Asi to špatně zavádíš je to divné, neměla bys cítit ani super velikost

Já taky od porodu nemohu tampon - žádný, prostě o něm vím a je mi i blbě. Přitom kalíšek OK.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 31.01.17 13:07
@j.a.n.i1 píše:
Já taky od porodu nemohu tampon - žádný, prostě o něm vím a je mi i blbě. Přitom kalíšek OK.

Já to mám stejně. Kalíšek se totiž nemusí zavádět tak hluboko, proto nevadí

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 31.01.17 13:25
@Netopirek píše:
Já to mám stejně. Kalíšek se totiž nemusí zavádět tak hluboko, proto nevadí

holky tampon se taky nerve buhvi jak daleko, ja ho davam na pul prstu a necitim ho. :think: a nemuze se ti omylem otocit pri zavadeni?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >