Tampony tampax.. jsou vhodné pro 14 letou dceru?

15
13.11.20 22:37

Tampony tampax.. jsou vhodné pro 14 letou dceru?

Dobrý večer jsou podle vás tampony tampax vhodné pro 14 letou dceru? Klasické mini tampony si tam vpohode dá, ale chce s aplikátorem.. Našla jsem jedině tampax jsou dobré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2144
13.11.20 22:52

Ja je pouzivala tez ve 14nacti, i ostatni holky z krouzku, ale hodne jsem sportovala, jezdila na koni, tak jsem byla „pruzna“ a i co se tyce hygieny prave pri sportu to je lepsi. Ale spoluzacky tam dostaly max ten mini ob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17337
13.11.20 22:53

@Nikita1609 jo jsou, a s tím aplikátorem se to lépe zavádí, jak normální tampon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14088
13.11.20 23:07

Když jsem ještě používala tampony (taky právě kolem tohoto věku, pak jsem přešla na kalíšek :palec: ), tak jsem používala ob mini, nejlepší. S aplikátorem jsem zkoušela jednou a jako to šlo, ale ty ob byly rozhodně lepší, nějak jsem nepřišla na výhody :mrgreen: leda tak, že nejsi ušpiněná od krve no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
13.11.20 23:08

@Nikita1609
Já tampony používala už od 13let jedině bez aplikátoru..Koupila jsem si právě tampax a pak mi kamarádka poslala tento článek a tampony s aplikátorem letěli do koše.. ***

Upraveno adminem - nevhodný obsah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17559
13.11.20 23:15
@alonka03 píše:
@Nikita1609
Já tampony používala už od 13let jedině bez aplikátoru..Koupila jsem si právě tampax a pak mi kamarádka poslala tento článek a tampony s aplikátorem letěli do koše..https://www.lidovky.cz/…ln_domov_spa

Ale tyhle už se dávno nevyrábí, vždyť je ten článek sedm let starej… :roll:. Navíc silně pochybuju o jeho pravdivosti. V pochvě žádný velký tepny nejsou, to by většina žen vykrvácela při porodu.
Jinak můžu říct, že tampaxy používám víc než dvacet let a nikdy se mi nestalo, že bych si ublížila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5611
13.11.20 23:20

Pouzivala jsem je taky v tomto věku a když mam použít tampon tak používám tyto. Snadno se zavádí. Akorát teda toho plastovyho odpadu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
13.11.20 23:32

Jestli mate v miste bydliste Rossmana tak tam maj jejich tampony s aplikatorem a prijdou mi v pohode, jsou dost male aby si i holka to dokazala zavest. O dost levnejsi nez tampax. Btw pokud si tam zvladne dat prst tak ten aplikator pujde taky v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17337
13.11.20 23:53
@Janli píše:
Ale tyhle už se dávno nevyrábí, vždyť je ten článek sedm let starej… :roll:. Navíc silně pochybuju o jeho pravdivosti. V pochvě žádný velký tepny nejsou, to by většina žen vykrvácela při porodu.
Jinak můžu říct, že tampaxy používám víc než dvacet let a nikdy se mi nestalo, že bych si ublížila.

no asi tak, to by bylo vykrvácených žen a dívek, kdyby to byla pravda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9361
14.11.20 06:04

Tampony s aplikátorem byly jediné, které jsem po zavedení nikdy necítila. Jsou i víc ohebné, než klasické,, náboje ". Já tedy kupovala OB, ale nevím, jestli je mají i v ČR. Mají dokonce papírový aplikátor jen potažený nějakou lesklou vrstvou, takže jsou víc EKO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36188
14.11.20 07:24

@Aduš8 OB s aplikátorem? nikdy jsem nevidela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9361
14.11.20 08:37

@Pudloslava já žiju v Německu, mají je tu v DM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8130
14.11.20 09:09
@alonka03 píše:
@Nikita1609
Já tampony používala už od 13let jedině bez aplikátoru..Koupila jsem si právě tampax a pak mi kamarádka poslala tento článek a tampony s aplikátorem letěli do koše..https://www.lidovky.cz/…ln_domov_spa

Další z ověřených článků :lol: tepny jsou docela hluboko uložené, to je ad. jedna..ad. dva dost silně pochybuju, že by si tady tím způsobila poranění tepny..max tak žíly :) stejně by to tam musela rvát aby si způsobila masivní krvácení.. ;)

Suma sumárum, článek je blbost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
14.11.20 09:43
@Pudloslava píše:
@Aduš8 OB s aplikátorem? nikdy jsem nevidela.

Jsou i u nás běžně dostupné. Ale není to poznat na krabičce. Vypadá to prostě jen jako velké balení OB tamponů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
15.11.20 19:29

Za me urcite ano. Také jsem je ze začátku používala. Normální tampon jsem mela problem zavest a tampax s aplikatorem byl pohodlny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat