Reklama

Tandemový kočár

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 23.02.17 22:59
tandemový kočár

Maminky prosím o radu.
Máte někdo tip na kvalitní tandemový kočár, který má dobrou korbičku (takovou, která je bytelná, miminko je chráněno proti větru a chladu), nastavenou proti mě tak, že vidím na miminko a zároveň se sporťákem, který je možné otočit po směru jízdy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.02.17 23:03

@majki.r ABC Design ZOOM nebo Peg Perego Duette (pokud vím, tak se na podvozek dá nacvaknout korba + 1 sportovní sedačka). Sama zkušenost nemám, od Peg Perega máme Triplette pro 3 děti ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 23:05

@majki.r No, požadavky splní Perego Duette, ale není to zrovna drobeček :mrgreen: na pravidelné skládání do kufru běžného auta to moc není, i když do kombíku typu Vectra, Mondeo se vejce celkem v pohodě.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 23:05

@fragola Jojo, dá, přesně v té kombinaci, jak požaduje zakladatelka :-)

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.02.17 23:08

@j.a.n.i1 Já to tušila… Řešila jsem to u Triplette, jestli se dají 2 korby + 1 sporťák, ale to bohužel…

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 23.02.17 23:09

Baby jogger city select. Mam ho a nedam na nej dopustit

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 23:12

@fragola Ale 2 sporťáky a korba, jo, ne? I když je mi jasný, že tos nepotřebovala… i když třeba to využiješ teď, ne?

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.02.17 23:16

@j.a.n.i1 Jo, tak to nevím, protože jak píšeš, mi to bylo na nic. Od loňska, když byla v kočáře sedící dvojčata + mimčo, jsem to stejně řešila vložnou taškou pro mrňouse. No a teď se těším, že se trojkočáru zbavím. Přece jen je to tank a přiznám se, že mám dost :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 23:19

@fragola Sakra, mi uteklo jedno dítě :oops:, já myslela, že poslední byla dvojčata a teď čekáš jedno… já bych se ho ještě nezbavovala, co když další budou zas dvě :andel:

EDIT: dost kočáru nebo dětí?

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.02.17 23:24

@j.a.n.i1 Tak hlavně, že mně žádné dítě neuteklo, to je důležitější :lol: Poslední po dvojčatech už mělo rok a teď je v břiše naštěstí zase jedno. Jinak by to musel být Houdini :lol: A dost kočáru - dvojky budou ťapat pěšky a já si povezu dvojkočár :P

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 23.02.17 23:27
@j.a.n.i1 píše:
@fragola Sakra, mi uteklo jedno dítě :oops:, já myslela, že poslední byla dvojčata a teď čekáš jedno…já bych se ho ještě nezbavovala, co když další budou zas dvě :andel:EDIT: dost kočáru nebo dětí?
:mrgreen: Taky mě to napadlo :oops: :palec:
@fragola Promíííň :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 23.02.17 23:30

@fragola Stejně je to vtipný. Pro většinu matek je dvojkočár dřina a ty už se těšíš, jak si s ním odpočineš :mrgreen:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.02.17 23:30

@pe-terka Já kvůli vám snad nějaké vyčaruju :lol: :cert: Však jsem si to s mužem domlouvala - 2 holčičky. Tak holt jenom jedna :P Když vidím ty dva budulínky, tak si říkám, že je to jenom a jenom dobře :lol:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.02.17 23:34

@pe-terka Když ona je to pravda. 25.tt + nákup + 3 děti v kočáře je celkem maso. Když vyjedu kopec, mám dost a u školky zašťouchávám plíce :lol: Nevím, jestli to dám do porodu :? Vidím to tak, že v červnu dojedu do školky, vyzvednu dítě, porodím, naložím miminko a pojedeme domů :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 23.02.17 23:42
@fragola píše:
@pe-terka Když ona je to pravda. 25.tt + nákup + 3 děti v kočáře je celkem maso. Když vyjedu kopec, mám dost a u školky zašťouchávám plíce :lol: Nevím, jestli to dám do porodu :? Vidím to tak, že v červnu dojedu do školky, vyzvednu dítě, porodím, naložím miminko a pojedeme domů :lol:

ty seš jak v Rusku :mrgreen: Ještě že se neodvesluješ na pramičce a tvůj muž nebude sedět vedle s flaškou slivovice v ruce, jak je to v tom vtipu.
Mě na kopec bohatě stačí jednokočár, jedno dítě a nákup :lol: U dvoukočáru bych vyplivla plíce. Trojkočár si radši ani nepředstavuju, to bychom jeli všichni šupem dolů :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama