Taneční na středních školách

Anonymní
23.8.20 05:56

Taneční na středních školách

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat jelikož se blíží sezóna tanečních a já jdu na své první a moc nevím co očekávát. Chápu, že všude to může probíhat jinak, ale chtěla jsem se zeptat jak takové taneční probíhají a jestli nevadí, že ještě nemám tanečního partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
115
23.8.20 07:38

Nevadí, když jsem chodil do tanečních já, vždy jsme se střídali. Někteří samozřejmě měli partnety domluvené, ale i tak jim to vydrželo asi první dva tance. Organizátoři si hlídají, aby ve skupině měli vhodný poměr kluků a holek, aby se právě nestávalo, že jim někdo zůstane sedět.

No a k samotnému průběhu. My jsme vždy nastoupili kluci k jedné straně sálu, holky k druhé a taneční mistr dal pokyn „pánové, zadejte se“ (potom zas vyzval dámy a tak dál furt dokola), načež vyzvaná skupina jde důstojným krokem přes sál, aby požádala vhodný protějšek o tanec. Pak mistr vysvětlil, co budeme dělat, se svou partnerkou to předvedl a pak už jen muziko, hraj! a šlapali jsme si po špičkách. No a nakonec se vždy šlo do vinárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
23.8.20 14:47

Dcera má letos také jít, tak jsme z toho přešlé, předpokládáme, že budou muset mít roušky, to bude děsný, chudáci děti :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14367
23.8.20 15:00

Tanečního partnera mít nemusíš, stejně se střídáte. Na jedné straně sálu jsou holky, na druhé straně jsou kluci. Většinou se střídalo, že si šli kluci pro nás a my zase pro kluky. Někteří si pak spolu sedli a tančili spolu většinou. Ale byli tam i ti, kteří neměli stálého tanečního partnera. Vůbec bych se toho nebála, zvládneš to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat