Taneční pro dospělé - Praha 8, 9, 14

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 11.04.11 17:23
Taneční pro dospělé, praha 9,8,14

ahoj holky
jelikož můj muž rád tančí a já jsem v tomhle ohledu střevo, teda co se týká standartních tanců, (do tanečních jsem odmítla chodit.) ráda bych nás přihlásila na nějaké osvědčené kurzy, já se přemůžu a budu si užívat to, že budeme s mužem bez dětí a on si protáhne tělo :). můžete mi tedy doporučit něco dobrého, osvědčeného? hledám na praze 9,14, event.8
díky moc

Reakce:
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 11.04.11 17:27

Jéžiš, já Ti TAK závidím!!
Vím, že kurzy pro dospělé se dělaly na Kladně, ale to je pro Vás asi z ruky.
Až něco najdeš- užijte si to!!

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 11.04.11 17:33

V Krakově jsem viděla nějaké inzeráty, ale moc jsem to nezkoumala, my chodili na taneční pro vysokoškoláky - myslím, že tam chodili i dospělí nevysokoškoláci. Bylo to na Ohradě, nebo jak se to tam jmenuje (jak jede tramvaj z Palmovky na Spojovací, tak po levé straně je gympl a v jeho tělocvičně to bylo). Ale už je to dost dlouho, tak kdoví, jestli to ještě je :nevim: .

Jahudka84
Kelišová 6606 příspěvků 11.04.11 17:50

Závidím :-) Tancovala jsem hodně, ale už není s kým :-)
Roky jsem absolvovala tady: http://www.astra-praha.cz/…dospeli.html a můžu jen doporučit ;-) Projeď to, dělali kurzy v Ládví, v hotelu Olympic, někde u Zličína atd… nevím jak moc to každý rok mění, ale tohle je rok stará informace :-)

Jahudka84
Kelišová 6606 příspěvků 11.04.11 17:51

Tady je seznam těch míst :-)
http://www.astra-praha.cz/…ni-saly.html

lisbetha
Povídálka 20 příspěvků 11.04.11 18:41

Ahoj,

my jsme teď v zimě chodili s manželem do tanečních pro dospělé k Plamínkovi (plaminek.cz). Vím, že taneční probíhaly na Smíchově, na Národní a tuším i v Ládví. Jsou to fakt dobré kurzy. Jsem totální dřevo a opravdu jsem se tam základní kroky naučila :mrgreen:

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 11.04.11 19:58

Taneční jsou v Ládví, Krakově.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 15.03.12 13:34

ráda bych začala chodit do tanečních někam do Prahy.. nejspíše jsou jen přes zimu, že?

elyzabeth
Povídálka 22 příspěvků 15.03.12 13:38

Na pár kurzech jsem s manželem byla(je výborný tanečník) a bývají i na jaře i na podzim :mavam:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 15.03.12 13:56
elyzabeth píše:
Na pár kurzech jsem s manželem byla(je výborný tanečník) a bývají i na jaře i na podzim :mavam: [/cita
manžel netančí, mne to baví, takže bych ráda chodila
Salorka
Závislačka 4269 příspěvků 3 inzeráty 12.11.12 13:03

Oživuji diskuzi - s manžou se chystáme na taneční kurzy pro dospělé (ne v Praze) - chci znát zkušenosti :-) Díky

hankaslezakova
Nováček 5 příspěvků 02.10.14 19:11

Já chodila s manželem na kurz tance do taneční školy Astra Praha a byli jsme oba spokojení. Víc asi já, protože manžel není do tance tolik nadchnutý jako já, ale podle mě si to užíval i on, a dokonce mě teď už sám bere na parket aniž bych do něho musela celý večer hučet. A to už je vážně co říct :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >