Tanecni skola a vytvarny krouzek Praha pro 3 lete dite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Crackell
Stálice 54 příspěvků 07.03.18 11:02
Tanecni skola a vytvarny krouzek Praha pro 3 lete dite

Maminky, nemate prosim doporuceni na tanecni skolu a vytvarku v Praze? Pro deti od 3 let. Idealne kolem Prahy 7, ale jsem ochotna i dojizdet, kdy to byde stat za to:) na sedmicce jsem toho bohuzel moc nenasla:(
 Dekuji

Reakce:
Mindas
Nováček 1 příspěvek 05.04.18 21:27
Tanecni krouzek

Dobry den, my navstevujeme tanecni skolu Indance v Hostivari, detem se tam moc libi a je tam i prima kavarna s hernou. Michala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >