Tanga - nosit denně, nebo jen občas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucik16
Povídálka 17 příspěvků 11.09.18 18:17
Tanga - nosit denně, nebo jen občas?

Ahojky, je to něco přes týden, co jsem nastoupila na střední a trochu obměnila šatník, nosím víc věcí na tělo, ať už to jsou šaty, nebo upnuté bílé kalhoty. K tomu jsem si pořídila několik tang, protože to podle mě vypadá lépe a celkově se mi ten střih líbí odjakživa. Ale chtěla jsem zeptat, jaký je váš názor na tenhle typ spodního prádla? Neříkám, že je to v nich vyloženě nesnesitelné, ale jak přijdu ze školy domů, obvykle se převléknu do normálních kalhotek. Tanga mě sice nějak neřežou, nebo tak něco (jak jsem se původně bála) ale stejně prostě v každém okamžiku vím, že je mám na sobě, abych tak řekla,. a někdy je to trochu obtěžující.. Taky je otravné, když se třeba zaříznou i vepředu, třeba když sem včera dobíhala bus do školy.. a člověk nemá možnost si to nijak upravit, kor když má upnuté džíny. Jak je vnímáte vy? Je to pro vás prádlo na každodenní nošení, nebo spíše pro speciální okamžiky (třeba rande, pod ples na šaty..)? A ještě dotaz.. amáte s nimi nějaké negativní zkušenosti, co se týče zdravotní stránky, nebo v pohodě? Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 11.09.18 18:21

Já z nich mám sedřenou kůži na zadku a nemůžu se toho zbavit, tak je už nenosim. Nosila jsem je stejně jako ty k upnutými šatům. Teď už vůbec. V upnutých věcech dobře padnoucí „normální“ kalhotky nejsou vidět, ale také mám speciální pod šaty (z H&M). ;) Jinak i mužským (i mně) se víc líbí normální kalhotky třeba s krajkou, než tanga. :lol:

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8368 příspěvků 11.09.18 18:23

Pokud ti nejsou pohodlné, tak si pořiď bezešvé kalhotky, nejlépe v tělové barvě, nebudou vidět pod oblečením ;)

samá práce
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 11.09.18 18:24

@Korela chocholatá jak můžeš holka mluvit za mužský. ;)

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 11.09.18 18:25
@samá práce píše:
@Korela chocholatá jak můžeš holka mluvit za mužský. ;)

Ne za všechny, jen jsem dělala malý průzkum v okolí. :lol: Taky se mi moc nelíbí, ale když je do nich hezkej zadek a padnou, proč ne. :P

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 11.09.18 18:27

Nosím je celý život, jsou mi pohodlné a jsou estetičtější v uplých kalhotách. Zdravotní problémy z nich nemám, jak ti tu budou některé tvrdit. Nos, co je ti pohodlné. Když budeš mít správnou velikost a střih, který ti sedí, nic se ti nikam zařezávat nebude :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 11.09.18 18:30
@Korela chocholatá píše:
Já z nich mám sedřenou kůži na zadku a nemůžu se toho zbavit, tak je už nenosim. Nosila jsem je stejně jako ty k upnutými šatům. Teď už vůbec. V upnutých věcech dobře padnoucí „normální“ kalhotky nejsou vidět, ale také mám speciální pod šaty (z H&M). ;) Jinak i mužským (i mně) se víc líbí normální kalhotky třeba s krajkou, než tanga. :lol:

Správnej chlap si kalhotek ani nestihne všimnout, protože je hned sundá :jazyk:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 18:30

Pokud se ti zaříznou při dobíhání autobusu, pravděpodobně nemáš správnou velikost. Nebo střih. Tanga mohou být různá. Kup si bavlněné, takové, aby to nebyly jen tři šnůrky, a budeš v pohodě. Nosím je pořád a problémy s nimi nemám.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4721 příspěvků 11.09.18 18:30

Když je na to postava, tak jsou tanga boží zázrak. :pankac:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 11.09.18 18:32

Tak za mně do školy tanga, mimo školu kalhotky.Však to v nich ve škole vydržíš a doma si už pohovíš. Stejně tak do školy v upnutých džínách a doma tepláky. Rozhodně, ne naopak.Co se týče dobíhání autobusu, doporučuji přivstat, aby se předešlo maléru. :kytka:

TMana
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 11.09.18 18:32
@Prof. Farnsworth píše:
Když je na to postava, tak jsou tanga boží zázrak. :pankac:

Problém je v tom, že na tanga má postavu jedna žena z tisíce.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 11.09.18 18:34

Tanga nosím už hrozně dlouho. Nosím je denně, nemám s nima sebemenší problém. Ale chvilku mi trvalo než jsem přišla na to jaký materiál a střih mi sedí, aby mě právě nedřeli a nevěděla o nich. Musíš zkoušet, stejně jako u všeho :)
Ale pokud ti jsou vyloženě nepříjemné tak je nenos, proto máš tolik druhů spodního prádla, aby si každý našel to svoje. Jo ale prosímtě, hlavně nenos do upnutých věcí opravdu pravé bombarďáky, s tím moc parádu neuděláš :D

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 11.09.18 18:37
@radkka píše:
Správnej chlap si kalhotek ani nestihne všimnout, protože je hned sundá :jazyk:

Tak děkuju. :palec: Minule mě mrzelo, když si nových, hezkých spodků ani nevšiml :lol:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 11.09.18 18:39
@TMana píše:

A chlap, kterej vypadá jako Brad Pitt, je jeden z 6 miliard, tak jsme si kvit. ;)

Prof. Farnsworth
Závislačka 4721 příspěvků 11.09.18 18:39
@TMana píše:

Ale nemá - i žena s průměrnou postavou v nich vypadá dobře. Ale pokud má některá velký zadek, tak to tu velikost ještě zdůrazní. Dneska je to prý móda - dokonce si některé nechají operativně zvěšovat pozadí. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >